Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć - poklon za dečka.

Heej cure, ja sam nova ovdje i jedva sam pronašla kako napisati temu haha. Uglavnom potrebna mi je pomoć.. Dečku mi je sad za par dana rođendan, ali ja stvarno ne znam ni šta da mu kupim, nit sam baš pri novcu, pa bih Vas molila da mi date neku ideju što mu kupiti i možda uz to nešto slatko da mu i napravim, iii za novce, ako bi mogle pogledati moj profil, pa ako Vam se nešto svidi možemo se dogovoriti oko cijene, dajem različite popuste, na više stvari besplatna poštarina, imam oglas gdje su pokloni uz kupnju itd, samo pitajte, sve se možemo dogovoriti, jer mi je u cilju što brže skupiti novce..Hvala Vam unaprijed💓💓
2016 10 09
> JKetii: > Heej cure, ja sam nova ovdje i jedva sam pronašla kako napisati temu haha. > Uglavnom potrebna mi je pomoć.. Dečku mi je sad za par dana rođendan, ali ja stvarno ne znam ni šta da mu kupim, nit sam baš pri novcu, pa bih Vas molila da mi date neku ideju što mu kupiti i možda uz to nešto slatko da mu i napravim, iii za novce, ako bi mogle pogledati moj profil, pa ako Vam se nešto svidi možemo se dogovoriti oko cijene, dajem različite popuste, na više stvari besplatna poštarina, imam oglas gdje su pokloni uz kupnju itd, samo pitajte, sve se možemo dogovoriti, jer mi je u cilju što brže skupiti novce..Hvala Vam unaprijed💓💓 ispecite mu tortu, a reklamiranje nije dozvoljeno na forumu
2016 10 09
Ja sam svome jedne godine napravila tortu od slatkisa,kutija i okolo naljepljene one kinder stangice i tako svakakvih cokoladica, a unutar torte bile porukice, bio odusevljen :)
2016 10 09
Romantična večera i sexy donje rublje, može razveseliti i najzahtjevnije muškiće za rođendan... :)
2016 10 10
Meni su te torte isfurane na kubik... Nisam za te "univerzane" poklone, odnosno ideje koje se šljakaju u cijelom svijetu kao trend. Ali sto ljudi, sto ćudi.
2016 10 11
Svaka cura bi trebala dvoljno poznavati svog dečka i "osjetiti" što mu je potrebno u kojem trenutku, odnosno čemu naginje ili teži, o čemu razmišlja u zadnje vrijeme, što je poželio, za što štedi i sl. Ja svog više ni ne iznenađujem u punom smislu riječi, pitam ga što mu treba, pa ga "poguram" ili mu sama kupim i tako nema pogrešaka, a bome ni natezanja i naprezanja što uzeti. Samo sam u počecima iznenađivala dok nisam ispucala sve one klasične poklone tipa roba, parfem i sl. :D
2016 10 11
P.s. Reklame - no no.
2016 10 11
Hvala Vam cure puno na pomoći☻♥
2016 10 15