Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problemi sa stranicom

znaci stranica je postala uzas, ne otvara nikakve slike nit nakon 100 osvjezavanja stranice, jako iritantno, na mobitelu i tabletu uopce ne otvara stranicu, kada se prijavljujem nikada nece iz prve, stvarno katastrofa, a i dizajn nije za pohvalu. tjednima isti artikli na naslovnoj...
2016 10 23
hoće više netko riješiti te probleme na stranici, ne vidimo slike, moraš se vraćati pa ispočetka pa to traje i traje, nemože se označiti prodani artikl, klikala sam valjda deset puta dok nije prihvatio, pa mislim to traje već više od mjesec dana. daj riješite nešto!!!!!!!!
2016 10 26
Meni radi samo preko mobitela, na laptopu mi ne otvara slike i ne mogu kontaktirati oglase. Prije mjesec dana sam mogla kupovati sad niti to :(( Sigurno neki kvar sa stranicom.
2016 10 31
> IvkIvana: > Evo ovako, ne želi mi da prihvati "želim to" ni "kontaktiraj" i mogu uvećanu vidjet samo naslovnu sliku proizvoda, ne i ostale, ne znam u čemu je problem. Pitam se je li ijedna cura htjela mene kontaktirati, pa nije mogla. Ima li još netko takvih problema? Juče ni danas ne mogu poslati niti jednom prodavaču poruku,takođe niti artikl označiti "sviđa mi se"! Ostale funkcije pretraživanja  reagiraju ali samo prva fotografija,ne mogu detaljno pogledati oglas niti kontaktirati. Zanima me kako riješiti situaciju ili je u pitanju nešto drugo?
2018 06 17
Da li netko ima problema sa pregledavanjem krpixa preko mobitela? Meni je nemoguće ista procitati sve nekako ispomijesano slike jedna preko druge
2018 09 25
1 2