Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Zna netko gdje kupiti?

> Chinchilla: > Bok, znate li mozda gdje ima za kupiti najobicnijih bodi/potkosulja na bretele ili deblje bretele i da se kopcaju dolje? > Nalazim samo one za izlaske ili duge rukave x-) Ima Nina dućan u Vlaškoj 99, već ga je spomenula jedna djevojka gore, imaju Illary bodije cca 110 kn, to sam uočila neki dan...iste sam kupila već prije u Importaneu na kolodvoru u onom dućančiću s rubljem pod stepenicama, u importaneu su nešto malo skuplji, to je neka mikrofibra, čine mi se u redu, ne znam koliko će trajati, to ćemo tek vidjeti, uglavnom kćer je oduševljena i samo njih nosi, postoji crni, bijeli i bež, na bretele i na malo deblje naramenice..ja sam isto dugo tražila i lutala u potrazi za istima
2016 10 17
Bilo u nkd -u početkom god od sam kupila, predobri su..pamuk s malo elastina. . A pogledajte i u kik-u bi moglo biti.. :-)
2016 10 17
ima u KiK-u dobrih bodija i cijene nisu plafon. :D
2016 10 17
..ima u C&D-a
2016 10 17
> Ima Nina dućan u Vlaškoj 99, već ga je spomenula jedna djevojka gore, imaju Illary bodije cca 110 kn, to sam uočila neki dan...iste sam kupila već prije u Importaneu na kolodvoru u onom dućančiću s rubljem pod stepenicama, u importaneu su nešto malo skuplji, to je neka mikrofibra, čine mi se u redu, ne znam koliko će trajati, to ćemo tek vidjeti, uglavnom kćer je oduševljena i samo njih nosi, postoji crni, bijeli i bež, na bretele i na malo deblje naramenice..ja sam isto dugo tražila i lutala u potrazi za istima Hvala svima na savjetima! :D A da pitam samo, kaj je 100kn za bodi povoljno? I to mi se nekak cini prevec s obzirom da je to obicna potkosulja a i ovi cipkasti s resicama i kaj ja znam su po 80-100kn pa ne znam. Nisam nikad koristila bodije ali mi sad dojadilo da mi potkosulja stalno bjezi pa eto nisam upucena u cijene x-)
2016 10 17
U kineskim trgovinama ih bude po 20ak kn, us vim bojama, kao potkošulje, dolčevite, dugih rukava, tanke ili šire bretele, bas velik izbor
2016 10 17
> Leeloo: > U kineskim trgovinama ih bude po 20ak kn, us vim bojama, kao potkošulje, dolčevite, dugih rukava, tanke ili šire bretele, bas velik izbor Hvala na info! :) evo nasla danas u Nami imaju crne i bijele obicne po 70kn pa sam si upiknula jednog. Kvaliteta mi se cini dobra pa cemo vidjet :)
2016 10 17
ja sam uzela kao majičice body sa rukavima 3/4 ali svi su broj 38, u WGW ducanu na kvatricu za 15 kn i super su, moze se koristit i kao potkosulja isto.. ima razlicitih dezena
2016 10 21
1 2