Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

zovem se SANDOKAN

Razumijem kako se mame osijećaju dok čekaju svoje djete al kad dođe vrijeme za odabir imena tog djeteta ipak treba razmišljati da će ga to ime pratiti cijeli život i onda nebi trebalo pretjerivati- Kad je mama svog malog dozivala Sandokan, ja sam mislila da je to neka šala, da mu ona nešto tepa, kad ono ime... ...
2016 10 18
..reci mi da je ovo citat iz neke komedije x-) :)
2016 10 18
živa istina, i ja sam ono vrijeme pratila tu seriju i jako mi se sviđao glavni glumac kabir bedi - al ne toliko da dam ime svom djetetu
2016 10 18
jucer nije valjao sastav populacije u crkvi. danas ne valjaju imena tudje djece. sutra slijedi sto? hrana u tudjem tanjuru?
2016 10 18
Moguce da je pravo ime a i ne mora biti. Moj sinek je jedno vrijeme svaki dan zelio imat drugo ime pa sam ga ja tako zvala jedan dan Buck, drugi Paprika, Pocoyo...i to bez obzira bili u vrticu, trgovini... Naravno, bio je malecki tada. Bilo je svakakvih reakcija. Nekome je to bilo slatko, netko me strijeljao pogledom al neka, bitno da je moj mali sretan. Takoder je znao ici u spiderman i ostalim kostimima na igraliste i u grad kad god je htio
2016 10 18
Još jedan dan u kojemu se Sonja ruga nečemu.
2016 10 18
> josiipa: > Moguce da je pravo ime a i ne mora biti. Moj sinek je jedno vrijeme svaki dan zelio imat drugo ime pa sam ga ja tako zvala jedan dan Buck, drugi Paprika, Pocoyo...i to bez obzira bili u vrticu, trgovini... Naravno, bio je malecki tada. Bilo je svakakvih reakcija. Nekome je to bilo slatko, netko me strijeljao pogledom al neka, bitno da je moj mali sretan. Takoder je znao ici u spiderman i ostalim kostimima na igraliste i u grad kad god je htio dijete ima duha <3 lajk!
2016 10 18
> Koviljka: > Još jedan dan u kojemu se Sonja ruga nečemu. uopće se ne rugam, nego mi neobično tako nešto
2016 10 18
u pauzama izmedju rasistickih, nacionalistickih i vjerskih ispada, mozemo malo i o imenima tudje djece. sutra je na redu broj zuba. u susjedove koze.
2016 10 18
Ma jok, ti se "iščuđavaš". Koji te klinac briga za tuđa imena. Imaš svoje brige doma i brini njih. Uskoro će te zanimati i koji wc papir koriste ljudi i kako to utječe na njegu njihovog analnog kolutića. Samo da ti se rugati i turati nos u tuđe stvari.
2016 10 18
hešteg - internet za kunu bas svatko ga ima.
2016 10 18
tmurno je vrijeme, doma su mnogi, neću brisati temu pa se slobodno raspištoljite... :P
2016 10 18
> Koviljka: > Ma jok, ti se "iščuđavaš". > Koji te klinac briga za tuđa imena. > Imaš svoje brige doma i brini njih. > Uskoro će te zanimati i koji wc papir koriste ljudi i kako to utječe na njegu njihovog analnog kolutića. > Samo da ti se rugati i turati nos u tuđe stvari. Teta Violeta (ljubičica )😀
2016 10 18
ma šta kažeš :P
2016 10 18
Cekaju babyboom koji ce uslijediti nakon sto je Karatigamajko obecao somica eurica za novorođene...pa ce i statistika djelovati realnije :')
2016 10 18
1 2 3 4