Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

trebala bi pomoc, savjet

Pozdrav, ovako trebala bi iskren savjet. Naime nasla sam jednu prekrasnu haljinu u jednom beogradskom ducanu, njihove haljine nosi nina badric, seka aleksic, Hana Hadžiavdagić itd.. i sada, ja bi narucila tu haljinu, i trebalo bi uplatiti 1600 kn na racun, ili preko western union-a..posto me malo strah i velika je cifra, iako je to zvanicni ducan, trebala bih savjet prije nego budem ''pokradena''...uplata sa vrsi na sluzbeno ime, bjerojatno bih rekla da je to šef..dobila sam sve podatke i adresu, sve.. zanima me prvenstvnno ukoliko bi doslo do prijevare, da li uopce imamo kakvo pravo ili mogu zaboravit na novac? možda pišem gluposti, ali treba se pripremiti na sve..
2016 10 18
> dashstore: > Pozdrav, ovako trebala bi iskren savjet. > Naime nasla sam jednu prekrasnu haljinu u jednom beogradskom ducanu, njihove haljine nosi nina badric, seka aleksic, Hana Hadžiavdagić itd.. i sada, ja bi narucila tu haljinu, i trebalo bi uplatiti 1600 kn na racun, ili preko western union-a..posto me malo strah i velika je cifra, iako je to zvanicni ducan, trebala bih savjet prije nego budem ''pokradena''...uplata sa vrsi na sluzbeno ime, bjerojatno bih rekla da je to šef..dobila sam sve podatke i adresu, sve.. zanima me prvenstvnno ukoliko bi doslo do prijevare, da li uopce imamo kakvo pravo ili mogu zaboravit na novac? možda pišem gluposti, ali treba se pripremiti na sve.. Uplata se ne vrši na račun trgovačkog društva? Hm! Crvena lampica!!!!
2016 10 18
A da nađeš nekoga tko ide u Beograd?
2016 10 18
Jedna od gore pobrojanih je poznata po tome da ne placa haljine koje nosi i da ih sve podere jer gura sunke u dva broja premalu robu :') a za dve nabrojane uopce ne znam tko su :')
2016 10 18
nemoj. ja sam prošli vikend bila u Beogradu, sigurno ekipa ide tak na vikende, bolje pošalji nekoga da ti kupi.
2016 10 18
vjeruj tu mi se i upalila crvena lampica..razmisljala sam cak organizirati neko putovanje, ali neda se meni sve to zbog jedne haljne..koje na kraju mogu dati sivati po mjeri..samo neznam da li ima neko tako kreativan..
2016 10 18
super je Beograd :-) nemoj samo zbog haljine, uživaj u gradu. ali nikako ovako uplaćivati novac na osobno ime.
2016 10 18
Da stavis sliku kiklje...mozda ti ju pomognemo pronaci
2016 10 18
rijec je o brendu arte e moda..to su njihove haljine, i nazalost nema ih nigdje za naruciti..
2016 10 18
pa imaš li negdje sliku takve kakvu želiš? u Zg sigurno postoji netko tko ti to može sašiti po mjeri, zašto bi kupovala naslijepo?
2016 10 19
Ovo su teže nebuloze. Čuj nemoj se ljutiti, ali razmisli da li ti je baš tako jako bitno da naručiš baš tu haljinu. To je, na koncu, samo haljina. Rekla bih ti probaj, ali samo ako imaš 1600kn viška od kojih se možeš rastati za slučaj da ti ništa ne pošalju.
2016 10 19
BTW računaj da se na iznos plaća i nemala provizija Western Unionu.
2016 10 19
Ja sam upravo pitala koliko kosta i veli 240 ojra naravno i siping ...malo vise od 1600 🤔
2016 10 19
e jebi*a sad...meni čak kaze da ju nema u ducanu..ne siva ju po mjeri.vec ju prodaje po velicinama..meni trebala S..odma mi je nesto zasmrdilo..
2016 10 19
Kolko je tebi receno? 1600 kn?
2016 10 19
1 2