Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Strašne noćne more

Pozdrav svima. Stvarno vise ne znam koga bih pitala i gdje jer sam pokusavala i nitko mi nije pomogao zato bih molila ako ima ovdje netko da je imao iskustava ozbiljnih kao i ja da mi pomogne. Radi se o strasnim nocnim morama i snovima koji me paraliziraju, ne bih u detalje ali nije dobro nikako i utjece mi na svakodnevnicu, radi se tu i o necemu gorem i ozbiljnijem zato molim one koji i ako znaju nekakvoga svecenika ili hodzu koji pomaze od srca i ne naplacuje da je dobar i da moze pomoci da mi se jave. Kako imam ozbiljnih problema nisam otvorila temu da bi me neke osobe uvjeravale kako to nije nista, da idem psihologu, samo molitva itd., sve to znam i molim vas da se jave samo oni koji znaju i mogu pomoci ono sto sam zatrazila. Bila bih jako zahvalna na tome.
2016 10 19
Nije problem, ali da sam ja na Vašem mjestu, pokušala bih i jedno i drugo (i praktične medicinske savjete i one vjerske). Od viška glava ne boli, a nešto će pomoći. Moram reći da do sada nisam čula da ijedan svećenik ili hodža naplaćuje "konzultacije" pa me postavljeno pitanje čudi.
2016 10 19
Ja smatram da se takvo sto nebi trebalo naplacivati, ali da, nazalost naplacuju, mozda neki ne savjet, ali ako je potrebno ici na seanse pomocu kojih Vam pomazu onda dosta njih novac trazi, ja takvima ne vjerujem bas puno a i da je neki od njih dobar u tome ja opet nisam u mogucnosti da platim, sto se tice medicine vise sam za prirodnu medicinu, nije mi rijesenje kljukati se lijekovima a to niti zelim, uzimam nesto prirodno, cak sam i bila pokusala par puta uzeti tablete, ali nije to to. > hanami: > Nije problem, ali da sam ja na Vašem mjestu, pokušala bih i jedno i drugo (i praktične medicinske savjete i one vjerske). Od viška glava ne boli, a nešto će pomoći. > Moram reći da do sada nisam čula da ijedan svećenik ili hodža naplaćuje "konzultacije" pa me postavljeno pitanje čudi.
2016 10 19
Što se tiče prirodnih metoda, ako smijete, pokušajte s čajem od matičnjaka ili čajem od majčine dušice (oba su za smirenje). I to umjereno, prije spavanja - svaki čaj je lijek. Pokušajte meditirati preko dana iako je i molitva vid meditacije, a kažete da ste taj dio usvojili. I obavezno izbjegavajte spavanje na leđima. Možda ne bi bilo loše da napišete u kojem gradu ili regiji tražite svećenika/hodžu da Vam ljudi mogu preporučiti.
2016 10 19
Takoder koliko sam upoznata, ni jedan svecenik takav razgovor ne naplacuje. odite jednostavno na razgovor kod bilo kojeg svecenika, a on ce znati procijeniti kamo vas uputiti ili sto uciniti.
2016 10 19
svakodnevica utjece na ono sto ces sanjati, a ne obrnuto uzrok nesanici prvo potrazi u svakodnem zivotu...nakupljene brige, problemi,stres, droga, alkohol su glavni razlog ruznim snovima,barem u u 99,99% slucajeva ljudski mozak je cudo i u stanju je projecirati i nesto cega u stvarnosti nema, a sve to radi stresa, tebi sad treba opustanje i odmor, pokusaj po danu kad uhvatis vremena svaki normalan svecenik ili doktor psiholog ce prvo traziti uzrok u svakodnevnom zivotu ponekad neki ljudi nesvjesno drugim ljudima oduzimaju energiju i kad se prestanes druziti s njima, kroz neko vrijeme primjetis razliku i olaksanje, naravno da su ruzni snovi posljedica kad te isisaju, a opet i to se zove stres kad ti fali energije I ako dobro razmislis mozes shvatiti sto je to iz svakodnevnog zivota sto ti nocu neda da mirno spavas
2016 10 19
Ako si paralizirana i vidiš strašne stvari, sjene, čudna stvorenja, kao i Hanami, rekla bih da je paraliza sna. Meni se to često događa, ali kada se navikneš i kada znaš što je, nije strašno i samo ignoriraš kada se pojavi. Ako se čudne stvari događaju izvan tog paraliziranog stanja, ne znam pomoći :(
2016 10 19
Kaze cura da nisu samo snovi nego puno gore stvari. Ne zelis reci pa pretpostavljam da je nesto kao negativne paranormalne pojave a snovi su samo posljedica toga. Ako je tako nesto, pisale su cure po forumu vec o svojim iskustvima i kako su se toga rjesile
2016 10 19
Ma ja sam pomislila da su te gore stvari zapravo stvorenja koja joj hodaju po sobi u trenutku paralize. Kada ne znaš što je, stvarno je strašno i izgleda kao da te promatraju duhovi i čudovišta, nekad te i dodiruju, a imaš osjećaj da si potpuno budan i da je sve što vidiš stvarno. Samo govorim o svojem iskustvu, naravno, ako se njoj događaju stvari kada nije paralizirana onda nije to to.
2016 10 19
mnogi se obraćaju -mevludinu - koji nedjeljom ima svoju stranicu u -24 sata - al on daje savjete uz pomoć vaše slike
2016 10 19
imam prijatelja koji je patio od paralize sna, to je dijagnoza stanja koje opisuješ. otišao je liječniku. ako te to tješi, nije mu dao nikakvu farmakoterapiju (tablete), radilo se o drugoj vrsti terapije, od specijalista koji se gotovo cijelu karijeru bavi tom dijagnozom. odrasla si osoba koja za sebe slobodno odlučuje, mogu samo apelirati na tebe da imaš povjerenja u liječnike koji su silne godine proveli školujući se za svoja zanimanja, kako bi ljudima pomogli, a ne naštetili. brojne "paranormalne pojave" su objašnjene upravo ovim stanjem, jer ono često može uzrokovati i vrlo realistične dnevne halucinacije. npr, za većinu ljudi koji su tvrdili da su ih oteli vanzemaljci se ispostavilo da su patili od paralize sna, koja uzrokuje vrlo vrlo realistične snove sa fizičkim posljedicama (nemogućnost pomicanja, grčevi u mišićima, gušenje, čak i prestanak disanja). znači, ljudi su bili uvjereni da se to zaista događa, iako to ustvari nije istina. puno je urbanih mitova upravo tako nastalo. tvoje stanje nije lako, ali nije ni neizlječivo. želim ti svu sreću <3
2016 10 19
> SonjaSpoljaric: > mnogi se obraćaju -mevludinu - koji nedjeljom ima svoju > stranicu u -24 sata - al on daje savjete uz pomoć vaše slike x-) x-) x-) Koji kuki ce joj to... Da dizu lovu na njoj.. Bolje onda neka se obrati Vidovitom Milanu :')
2016 10 19
> Brdosuza: > > SonjaSpoljaric: > > mnogi se obraćaju -mevludinu - koji nedjeljom ima svoju > > stranicu u -24 sata - al on daje savjete uz pomoć vaše slike > x-) x-) x-) > Koji kuki ce joj to... > Da dizu lovu na njoj.. > Bolje onda neka se obrati Vidovitom Milanu :') ti si zdrava ko dren pa ti nebi, :) :) al onaj koji ima problema dao i bi zadnju lipu samo da bude zdrav i normalan 8-) 8-)
2016 10 19
Ako misliš da će ti biti lakše, dogovori razgovor sa svećenikom ili hodžom. Kakobilo, predložit će ti se molitva, ili, u slučaju da odeš hodži, vjerojatno će ti ponuditi nekakve zapise. Naravno, to se naplaćuje. Koliko, nemam pojma. Čula sam da su cifre prilične, ovisi o onome što tražiš. Postoji par threadova na forum.hr-u na temu paralize sna i imaš još jedan o urocima i tim nekakvim nadnaravnim pojavama. Iskreno, možda bi bilo dobro da pročitaš sve to skupa. Ljudi, u očaju, daju zadnji novac kojekakvim vračevima, da bi im pomogli, a rezultati su bogme upitni. Zašto se ne bi najprije konzultirala s nekim liječnikom? Raspitaj se tko se bavi tim područjem, ne može štetiti.
2016 10 19
ja bi isto preporučila prije liječnika 8-)
2016 10 19
1 2 3