Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Strašne noćne more

moja mama mi je prije dvije godine ispricala nesto cudno,znaci isto to nije se mogla pomaknuti jer je nesto sjedilo na njoj i da je vidjela nesto cudno,uglavnom u to doba su je mucile prehlade...nakon 5 mjeseci je zavrsila u bolnici dijagnosticiran joj je karcinom pluca 4 stadij i onda sam je ja podsjetila na taj san i rekla vidis mama nije nista na tebi sjedilo jedno plucno krilo ti je bilo gotovo unisteno pa si ti sanjala,a ona meni kaze ne to nije bio san nesto je bilo u sobi,,ja i dan danas neznam sta bi to moglo biti ali nje nema vec 5 mjeseci,nezelim te plasiti mnogi su zivi sto su to dozivjeli ali mozda da provjeris svoje zdravstveno stanje i pokusaj spavati na boku sto vise nespavas vise ces imati takve paralize sna
2016 10 19
> MelvyMelvy: > Pozdrav svima. > Stvarno vise ne znam koga bih pitala i gdje jer sam pokusavala i nitko mi nije pomogao zato bih molila ako ima ovdje netko da je imao iskustava ozbiljnih kao i ja da mi pomogne. > Radi se o strasnim nocnim morama i snovima koji me paraliziraju, ne bih u detalje ali nije dobro nikako i utjece mi na svakodnevnicu, radi se tu i o necemu gorem i ozbiljnijem zato molim one koji i ako znaju nekakvoga svecenika ili hodzu koji pomaze od srca i ne naplacuje da je dobar i da moze pomoci da mi se jave. > Kako imam ozbiljnih problema nisam otvorila temu da bi me neke osobe uvjeravale kako to nije nista, da idem psihologu, samo molitva itd., sve to znam i molim vas da se jave samo oni koji znaju i mogu pomoci ono sto sam zatrazila. > Bila bih jako zahvalna na tome. Otiđi na duhovnu obnovu kod fra Ive Pavića ili kod fra Smiljana Kožula.Ljudi to podcjenjuju i ismijavaju,ali to ti je super stvar,osjećat ćeš se bolje i bit će ti lijepo.Bez obzira koje si vjere tamo svi dožive jedno veliko olakšanje,smirenost,ispunjenost i blagostanje.Razgovaraj i s njima (svećenicima) i oni će ti reći što dalje.Nećeš požaliti ako odeš.Želim ti miran i blagoslovljen san.Lp
2016 10 19
Sonja mislim da nisi upucena u moje psihofizicko stanje...pa nisi kompetentna prosuditi da li sam zdrava ko dren ili ne :D Samo kazem da zeni u ovom trenutku nisu potrebni pljackarosi iz 24 sata i slicnih medija ;)
2016 10 19
Da, ljudi podcjenjuju i ismijavaju jer im se na srecu nikada nije dogodilo to i ne prozivljavaju isto. Molim te da mi napises gdje budu te duhovne obnove jer ja zivim u Slavonsko Brodskoj zupaniji ? Hvala > leopoldanada: > > MelvyMelvy: > > Pozdrav svima. > > Stvarno vise ne znam koga bih pitala i gdje jer sam pokusavala i nitko mi nije pomogao zato bih molila ako ima ovdje netko da je imao iskustava ozbiljnih kao i ja da mi pomogne. > > Radi se o strasnim nocnim morama i snovima koji me paraliziraju, ne bih u detalje ali nije dobro nikako i utjece mi na svakodnevnicu, radi se tu i o necemu gorem i ozbiljnijem zato molim one koji i ako znaju nekakvoga svecenika ili hodzu koji pomaze od srca i ne naplacuje da je dobar i da moze pomoci da mi se jave. > > Kako imam ozbiljnih problema nisam otvorila temu da bi me neke osobe uvjeravale kako to nije nista, da idem psihologu, samo molitva itd., sve to znam i molim vas da se jave samo oni koji znaju i mogu pomoci ono sto sam zatrazila. > > Bila bih jako zahvalna na tome. > Otiđi na duhovnu obnovu kod fra Ive Pavića ili kod fra Smiljana Kožula.Ljudi to podcjenjuju i ismijavaju,ali to ti je super stvar,osjećat ćeš se bolje i bit će ti lijepo.Bez obzira koje si vjere tamo svi dožive jedno veliko olakšanje,smirenost,ispunjenost i blagostanje.Razgovaraj i s njima (svećenicima) i oni će ti reći što dalje.Nećeš požaliti ako odeš.Želim ti miran i blagoslovljen san.Lp
2016 10 19
Jesam, pijem te cajeve, hvala. hanami: > Što se tiče prirodnih metoda, ako smijete, pokušajte s čajem od matičnjaka ili čajem od majčine dušice (oba su za smirenje). I to umjereno, prije spavanja - svaki čaj je lijek. Pokušajte meditirati preko dana iako je i molitva vid meditacije, a kažete da ste taj dio usvojili. I obavezno izbjegavajte spavanje na leđima. > Možda ne bi bilo loše da napišete u kojem gradu ili regiji tražite svećenika/hodžu da Vam ljudi mogu preporučiti.
2016 10 19
Ma nikako ne nasjedam na to a i znam da su pljackarosi, bas zato i jesam navela da im novac nije prioritet. > Brdosuza: > Sonja mislim da nisi upucena u moje psihofizicko stanje...pa nisi kompetentna prosuditi da li sam zdrava ko dren ili ne :D > Samo kazem da zeni u ovom trenutku nisu potrebni pljackarosi iz 24 sata i slicnih medija ;)
2016 10 19
> MelvyMelvy: > Jesam, pijem te cajeve, hvala. > hanami: > > Što se tiče prirodnih metoda, ako smijete, pokušajte s čajem od matičnjaka ili čajem od majčine dušice (oba su za smirenje). I to umjereno, prije spavanja - svaki čaj je lijek. Pokušajte meditirati preko dana iako je i molitva vid meditacije, a kažete da ste taj dio usvojili. I obavezno izbjegavajte spavanje na leđima. > > Možda ne bi bilo loše da napišete u kojem gradu ili regiji tražite svećenika/hodžu da Vam ljudi mogu preporučiti. Dobar je i čaj od kantariona (gospina trava).Ima više na netu.nije ga dobro piti za vrijeme dana/sunca da ne objašnjavam previše , google zna. Ja osobno ne vjerujem u duhovne obnove, no ako mislite da će vam pomoći zašto ne, najbolje pitati svećenika.frendica je išla u Bosnu na duhovnu obnovu (ne znam kod koga).
2016 10 19
Dakle znam sto mi je tocno jer jedan hodza je rekao i objasnio, jako je daleko i ne mogu ici k njemu, pomogao mi je molitvom na daljinu i da, osjecam se bolje, ali da bih to potpuno rijesila i da mi se ne vrati moram ici bas direktno hodzi, njemu ne mogu ici pa trazim nekoga ovdje, ja sam iz okolice Slavonskog Broda, bas zato i jesam navela da lijecnici, psiholozi ne jer mi ne mogu pomoci po ovome pitanju, ipak hvala svima na savjetima.
2016 10 19
Ovako ... ja sam isla kod hodze na lijecenje... i pravi hodza ne naplacuje ono sto ti prouci (moli). Naplati samo lijekove (nikakve spise) to je sihirbaz i to je lose!!!!! Dakle lijekove (med, curekutovo ulje, maslinovo ulje, sol i naucena voda). Ako je to onda je pravi hodza, ako nudi spise onda nije! Međutim rijetko koji hodza da da je spise, vecinom su to obicne osobe koje sebe smatraju da lijece. Ja sam isla kod hodze na lijecenje Kur'anom. To je sveta knjiga muslimana ili ti ljudima pripadnicima islamske vjere. Ja sam se izljecila! Ako te detalji zanimaju javi se u inbox :)
2016 10 19
Bas i pijem caj od maticnjaka i gospinu travu, majcinu dusicu nisam probala, ali sam cula, nisam nikada isla pa ne znam moze li meni pomoci, ali odmoci ne moze. > Blliss: > > MelvyMelvy: > > Jesam, pijem te cajeve, hvala. > > hanami: > > > Što se tiče prirodnih metoda, ako smijete, pokušajte s čajem od matičnjaka ili čajem od majčine dušice (oba su za smirenje). I to umjereno, prije spavanja - svaki čaj je lijek. Pokušajte meditirati preko dana iako je i molitva vid meditacije, a kažete da ste taj dio usvojili. I obavezno izbjegavajte spavanje na leđima. > > > Možda ne bi bilo loše da napišete u kojem gradu ili regiji tražite svećenika/hodžu da Vam ljudi mogu preporučiti. > Dobar je i čaj od kantariona (gospina trava).Ima više na netu.nije ga dobro piti za vrijeme dana/sunca da ne objašnjavam previše , google zna. > Ja osobno ne vjerujem u duhovne obnove, no ako mislite da će vam pomoći zašto ne, najbolje pitati svećenika.frendica je išla u Bosnu na duhovnu obnovu (ne znam kod koga).
2016 10 19
> MelvyMelvy: > Da, ljudi podcjenjuju i ismijavaju jer im se na srecu nikada nije dogodilo to i ne prozivljavaju isto. Molim te da mi napises gdje budu te duhovne obnove jer ja zivim u Slavonsko Brodskoj zupaniji ? Hvala > > leopoldanada: > > > MelvyMelvy: > > > Pozdrav svima. > > > Stvarno vise ne znam koga bih pitala i gdje jer sam pokusavala i nitko mi nije pomogao zato bih molila ako ima ovdje netko da je imao iskustava ozbiljnih kao i ja da mi pomogne. > > > Radi se o strasnim nocnim morama i snovima koji me paraliziraju, ne bih u detalje ali nije dobro nikako i utjece mi na svakodnevnicu, radi se tu i o necemu gorem i ozbiljnijem zato molim one koji i ako znaju nekakvoga svecenika ili hodzu koji pomaze od srca i ne naplacuje da je dobar i da moze pomoci da mi se jave. > > > Kako imam ozbiljnih problema nisam otvorila temu da bi me neke osobe uvjeravale kako to nije nista, da idem psihologu, samo molitva itd., sve to znam i molim vas da se jave samo oni koji znaju i mogu pomoci ono sto sam zatrazila. > > > Bila bih jako zahvalna na tome. > > Otiđi na duhovnu obnovu kod fra Ive Pavića ili kod fra Smiljana Kožula.Ljudi to podcjenjuju i ismijavaju,ali to ti je super stvar,osjećat ćeš se bolje i bit će ti lijepo.Bez obzira koje si vjere tamo svi dožive jedno veliko olakšanje,smirenost,ispunjenost i blagostanje.Razgovaraj i s njima (svećenicima) i oni će ti reći što dalje.Nećeš požaliti ako odeš.Želim ti miran i blagoslovljen san.Lp Pogledaj na internetu stranicu Fra Ivo Pavić župa Šurkovac u Bi H,a zna doći i u Hrvatsku Tišinu na granici s Hrvatskom.a fra Smiljan je u Zagrebu u Sigetu i on zna ići po župama držati duhovne obnove.Uvijek se možeš javiti u tebi najbližu župu jer župe znaju organiziranoići i onda ne bude skupo.Imate i u Brodu poznatu molitvenu zajednicu,al se sad ne mogu sjetiti kako se zove...malo istražite pa će te doći do rješenja.Ali nemoj previše ni žuriti,polako doći ćeš do rješenja .Lp
2016 10 19
> Brdosuza: > Sonja mislim da nisi upucena u moje psihofizicko stanje...pa nisi kompetentna prosuditi da li sam zdrava ko dren ili ne :D > Samo kazem da zeni u ovom trenutku nisu potrebni pljackarosi iz 24 sata i slicnih medija ;) ma može ti biti drago što mislim da si zdrava ko dren, nisi se valjda uvrijedila, nemojmo si tražiti dlaku u jajetu, bar ne trebaš ići kod nijednog fraTRA, A ŽENI MOŽDA BI POMOGAO UPRAVO -MEVLUDIN- ŠT ZNAŠ :D 8-) ;) :P :') :') :'(
2016 10 19
Hvala :) > mirnaz: > imam prijatelja koji je patio od paralize sna, to je dijagnoza stanja koje opisuješ. otišao je liječniku. ako te to tješi, nije mu dao nikakvu farmakoterapiju (tablete), radilo se o drugoj vrsti terapije, od specijalista koji se gotovo cijelu karijeru bavi tom dijagnozom. > odrasla si osoba koja za sebe slobodno odlučuje, mogu samo apelirati na tebe da imaš povjerenja u liječnike koji su silne godine proveli školujući se za svoja zanimanja, kako bi ljudima pomogli, a ne naštetili. > brojne "paranormalne pojave" su objašnjene upravo ovim stanjem, jer ono često može uzrokovati i vrlo realistične dnevne halucinacije. npr, za većinu ljudi koji su tvrdili da su ih oteli vanzemaljci se ispostavilo da su patili od paralize sna, koja uzrokuje vrlo vrlo realistične snove sa fizičkim posljedicama (nemogućnost pomicanja, grčevi u mišićima, gušenje, čak i prestanak disanja). znači, ljudi su bili uvjereni da se to zaista događa, iako to ustvari nije istina. puno je urbanih mitova upravo tako nastalo. > tvoje stanje nije lako, ali nije ni neizlječivo. želim ti svu sreću <3
2016 10 19
Od frendice frendica (da zvuči bzv) mama je išla kod hodže jer je imala problema u braku (maltertiranje) i on joj je dao neke savjete i ne znam sad detalje, uglavnom otkad je kod njega bila, problema u braku više nema. E sad ja osobno ne vjerujem u "te" stvari ,no smatram da ako nekome pomogne dapače, nemaš šta izgubiti.
2016 10 19
> Vesna077: > moja mama mi je prije dvije godine ispricala nesto cudno,znaci isto to nije se mogla pomaknuti jer je nesto sjedilo na njoj i da je vidjela nesto cudno,uglavnom u to doba su je mucile prehlade...nakon 5 mjeseci je zavrsila u bolnici dijagnosticiran joj je karcinom pluca 4 stadij i onda sam je ja podsjetila na taj san i rekla vidis mama nije nista na tebi sjedilo jedno plucno krilo ti je bilo gotovo unisteno pa si ti sanjala,a ona meni kaze ne to nije bio san nesto je bilo u sobi,,ja i dan danas neznam sta bi to moglo biti ali nje nema vec 5 mjeseci,nezelim te plasiti mnogi su zivi sto su to dozivjeli ali mozda da provjeris svoje zdravstveno stanje i pokusaj spavati na boku sto vise nespavas vise ces imati takve paralize sna Ja mislim da je ovo dobar primjer toga. Mislis si da je tvoja mama imala nekakve halucinacije zbog svoje bolesti, ali moguce da je to neka negativna sila ili mozda nesto sto ju je htjelo upozoriti da je bolesna. Ovisi u sta vjerujes. Citala sam dosta o iskustvima ljudi i to zna biti dosta intezivno. Sjecam se teme (mislim da je na krpicama bila cak) curu i njenu obitelj je opsjedala ta neka sila i probali svecenike sve zivo i vise nisu mogli izdrzat i preselili su se iz kuce na selu u grad u zgradu i bilo sve u redu neko vrijeme dok opet ta sila nije dosla. Znaci ocito je za njima dosla i kaze da ju ne samo vidi nego i fizicki osjeca jer ju je nesto primilo za nogu. Uglavnom uzasno nesto sto prozivljavaju vrlo cesto i stvarno ne znam kako se nose s time jer ja bi izgubila pamet samo da jednom tako nesto dozivim. Mozda bas ta cura vidi temu pa da razmjenite iskustva, mozda ti moze kako pomoci ne znam kako je ona ovo svoje rjesila.
2016 10 19