Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ne mogu već 10 dana dodati novi artikl na svoj profil

Admine! Molim pomoć kako da riješim problem nemogućnosti dodatka novog artikla na svoj profil. Kada stisnem "dodaj novi artikl", sve mogu ispuniti normalno i dodati slike, ali kada stisnem Upload ništa se ne događa. Molim da sa vaše strane pregledate postavke mojeg profila ili da pomognete na neki drugi način. Lp
2016 10 20
I meni danima okreće slike, potpuno sam luuuda više od toga, neuredna mi je stranica i naprosto ne mogu vjerovat da se to već jednom ne može riješiti. Pa ljudi ovo stvarno pre dugo traje i totalno nema smisla, svi će napustiti krpice, poduzmite nešto!!!!
2016 10 20
Problemi su prijavljeni i čekamo rješavanje. U međuvremenu pokušajte očistiti cache.
2016 10 21
ja nemam problema s time,sve što sam htjela, uspjela sam dodati danas. možda su vam preteške slike....
2016 10 21
meni neće preko moba, ali preko laptopa čisto normalno učitava
2016 10 21
> Admin2nd: > Problemi su prijavljeni i čekamo rješavanje. U međuvremenu pokušajte očistiti cache. POŠTOVANI, JOŠ UVIJEK NIŠTA! JAVITE SE AKO RIJEŠITE PROBLEM SA MOJOM STRANICOM LP
2016 10 23