Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ima mjesec i više - stranica ne funkcionira ... Ima li nade?

> hanami: > QueenB napisala sam - plugin za blok reklama na Chromeu onemogućuje klikanje u omiljene. Tipa Adblock. Hvala, znate možda za slike što bi još mogao biti problem? To mi ionako puno više smeta nego ovo s omiljenima. :/ Imam adblock i njega neću micati makar omiljeni nikad ne proradili, no tu ne razumijem kako je do prije mjesec dana sve radilo normalno, koristim adblock valjda otkad je napravljen a krpice oko 2 godine i nikad dosad mi nije stvarao probleme.
2016 10 24
QueenB rado bih tu pomogla, ali nažalost ne mogu jer sama nisam imala taj problem da ga pokušam otkloniti. Treba se malo poigrati s postavkama, pluginima i sl. u browseru.
2016 10 24
Apropo Adblocka, ja sam na Chromeu prešla na ublock (mju blok se čita, grčko slovo, ali piše se ublock). Radi sasvim solidno.
2016 10 24
Ok, pokušat ću nešto iskemijati, hvala Vam u svakom slučaju na dobroj volji. :)
2016 10 24
Pozdrav! Ispricavam se, tema nije "ucitavanje artikla" ali ipak je problem stranice. Vec mjesec dana ne mogu ucitati niti jedan novi artikl, sto da ucinim? Jel ima neka caka, ili ja nesto krivo radim? Nece mi ni preko laptopa ni preko mobitela, a prije je funkcioniralo i jedno i drugo. Hvala!
2016 10 25
Stranica ne radi kako triba. To sta "vecini" radi, to i nije vecina nego se ljudima ne da za*ebavat sa konstantnim pitanjima tipa "kako i zasto stranica opet ne radi". Otvaranje i upload slika priko moba je vec znanstvena fantastika. Doslovno tribas iz kave izgatat kakav je dan i oce li stranica radit normalno na Chrome, Firefox ili Explorer. ili pak na android ili iOs. Probam na galaxy s5 - nece, ne mozes listat, ne mozes stavit sliku, ne mozes stavit u omiljene, ne mozes nista. Samsung galaxy s7 ista stvar. Iphone oce sve. sutradan obrnuto. pa najbolje da imam cilu kolekciju mobitela samo da pristupim krpicama
2016 10 25
> hanami: > > smisnamala: > > vidim da unatoč problemima niču novi profili ...ono idem pitat nešta na forum pa otvorim novi ... > > i tako 8-) > Čovjek bi pomislio da je tehničar sjevernokoreanac. Pitaš za bug, ode glava. > Čovjek je nesposoban, što jest jest, ali savjeti koje smo i mi i Admin2 dali rade. Znam jer su i meni otklonili probleme. > Dakle po pitanju nemogućnosti stavljanja u omiljene - deaktivirati plugin za blok reklama na browseru i/ili odabrati neki drugi s kojim će raditi. Po pitanju neučitavanja slika očistiti kolačiće. > Ako ne znaš to napraviti, radije pitaj, umjesto da pljuješ po validnim sugestijama. evo...ja ne pljujem nego skrušeno izjavljujem (po ne znam koji put) da, unatoč svim savjetima koje sam ovdje dobila, već mjesecima ne mogu listati artikle, nego vidim samo prvu sliku :(
2016 10 25
> hanami: > Ana ponovno poklikaj padajuće izbornike za tip artikla. Znači odaberi tipa Obuća pa vrati na Odjeća, pa Košulje ili kaj već, pa će ti delati veličine. hvala ti :-**
2016 10 25
Ana np :* Meni se forum katastrofalno učitava na mobu. Doduše, možda bi trebala apdejtati Chrome. Vidim samo prvi post u temi i onda turbo izduženu kilometarsku profilnu sliku zbog koje nikako ne mogu doći do idućeg posta u temi. Ima još netko takvih problema?
2016 10 25
> dankamilasic: > evo...ja ne pljujem nego skrušeno izjavljujem (po ne znam koji put) da, unatoč svim savjetima koje sam ovdje dobila, već mjesecima ne mogu listati artikle, nego vidim samo prvu sliku :( Rekoh i QueenB da ne znam rješenje jer taj problem **još** nisam imala :) Ovo s kolačićima je rješavalo neučitavanje slika kada bi se otvorio profil i vidjeli svi artikli.
2016 10 25
> nefertiti111: > Stranica ne radi kako triba. To sta "vecini" radi, to i nije vecina nego se ljudima ne da za*ebavat sa konstantnim pitanjima tipa "kako i zasto stranica opet ne radi". > Otvaranje i upload slika priko moba je vec znanstvena fantastika. Doslovno tribas iz kave izgatat kakav je dan i oce li stranica radit normalno na Chrome, Firefox ili Explorer. ili pak na android ili iOs. Probam na galaxy s5 - nece, ne mozes listat, ne mozes stavit sliku, ne mozes stavit u omiljene, ne mozes nista. Samsung galaxy s7 ista stvar. Iphone oce sve. sutradan obrnuto. pa najbolje da imam cilu kolekciju mobitela samo da pristupim krpicama Neznam koliko je do kojeg moba,ali ja ugl sve radim s njega. Imam stariji samsung, Note II i radi besprijekorno; dodajem nove artikle,gledam slike,forum..sve radi. E sad,vjerujem da nije do moba,ali nezz ni do cega je jer i na laptopu mi sve radi :/
2016 10 25
> nefertiti111: > Stranica ne radi kako triba. To sta "vecini" radi, to i nije vecina nego se ljudima ne da za*ebavat sa konstantnim pitanjima tipa "kako i zasto stranica opet ne radi". > Otvaranje i upload slika priko moba je vec znanstvena fantastika. Doslovno tribas iz kave izgatat kakav je dan i oce li stranica radit normalno na Chrome, Firefox ili Explorer. ili pak na android ili iOs. Probam na galaxy s5 - nece, ne mozes listat, ne mozes stavit sliku, ne mozes stavit u omiljene, ne mozes nista. Samsung galaxy s7 ista stvar. Iphone oce sve. sutradan obrnuto. pa najbolje da imam cilu kolekciju mobitela samo da pristupim krpicama Potpis na sve sto je Nefertiti napisala
2016 10 25
Ne radi niš kako treba već duže vrijeme. Svi savjeti koji su tu napisani (a i drugdje) su pokušani i ne funkcionira apsolutno ništa tako da....
2016 10 25
Slazem se sa @MarkoPerić nista ne radi kako treba i krpice nisu nikad radile kako treba dugo sam na krpicama i uvijek su bili neki problemi a sad pogotovo samo sam se vec navikla na to pa mi je to postalo nekako normalno za krpice ]:( :'(
2016 10 25
Ne radi stranica od pocetka kako treba, sta mjesec dana. Lijek ti je pomiriti se sa situacijom i prihvatiti da se nece promjeniti nista Nekad ce ti trebati sat vremena za oglas nekad 15 sekundi, nekad ti nece okrenuti sliku , uploadas do besvjesti i tak... Krv, suze i znoj 😂
2016 10 25
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija