Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ima mjesec i više - stranica ne funkcionira ... Ima li nade?

A šteta....
2016 10 26
ni meni ne radi listanje slika već neko vrijeme (chrome)
2016 10 26
Takav nam je grah pao nema nam lijeka :D :D
2016 10 26
,:( :,'(
2016 10 26
Z A S T O N E P O S T O J I M O B I L N A A P L I K A C I J A Z A K R P I C E ? ? Ovo je nepodnosljivo. Ne mogu staviti artikle.
2016 10 28
ja pola stvari ne mogu uciniti ni preko mobilne apk ni preko laptopa...I rest my case...strava
2016 10 28
Doslovno nitko od vas nije napisao one podatke za koju su već otvarane obavijesti, a radi se o točnim verzijama sistema i browsera koje koristite, sa screenshotovima problema i detaljnim opisom. Izvolite mi svi s tim problemom poslati to u inbox u najkraćem mogućem roku, tako da pokušamo što prije to riješiti. Tnx!
2016 11 04
@svi koji imate problema s pregledavanjem/učitavanjem slika, klikanjem u omiljene itd., a koristite Chrome browser - molim vas pokušajte otvoriti prozor u incognito modu. Desni klik na Chrome ikonu -> New incognito window. Ulogirajte se na krpice u tom incognito prozoru i normalno ih koristite, isprobajte opcije koje vam inače ne rade. Javite ima li promjene. Pokušat ću to dokučiti ako tko ima volje i želje. Hvala.
2016 11 11
> hanami: > @svi koji imate problema s pregledavanjem/učitavanjem slika, klikanjem u omiljene itd., a koristite Chrome browser - molim vas pokušajte otvoriti prozor u incognito modu. Desni klik na Chrome ikonu -> New incognito window. Ulogirajte se na krpice u tom incognito prozoru i normalno ih koristite, isprobajte opcije koje vam inače ne rade. Javite ima li promjene. Pokušat ću to dokučiti ako tko ima volje i želje. Hvala. Ja sam upravo pokušala ovo - i stvarno sve radi. :D Uopće mi nije jasno u čemu je štos - ali apsolutno sve normalno radi kao i prije nego što su se problemi pojavili. Hanami, hvala Vam puno! ;) :)
2016 11 11
QueeenB nema na čemu, ali to je tek početak priče (da nađemo uročnika). ;) Ako ti ne bi bio problem, javi mi (kad stigneš) ekstenzije koje imaš instalirane na Chromeu. Spominjali smo onaj Adblock, ali trebala bi mi točna imena (možda čak i verzije, ali neću bit picajzla haha) da ih mogu testirati na svom računalu. Može i u inbox (neće me biti za vikend, ali pozabavim se tim čim se vratim, obećajem). Hvala ti što ti se javila <3 Naime, jučer sam išla ponovno isprobavati Adblock i radilo je sve normalno na Krpama. Tim više sam zbunjena. Možda je do starije verzije, možda je do druge ekstenzije. Trebam suziti pretragu :)
2016 11 11
Ovim putem se još jednom puno zahvaljujem QueeenB što mi je poslala popis ekstenzija da ih mogu istestirati. U njenom slučaju probleme definitivno radi ekstenzija Avira Browser Safety. Ima li još netko tko bi bio voljan sudjelovati u ovom testiranju? Makar provjeriti ima li Aviru i radi li mu ona probleme? :) Provjerila sam hrpu različitih ekstenzija za blokiranje reklama i niti jedna nije radila probleme na Krpicama. Pod tim mislim na njihove najnovije verzije.
2016 11 13
1 2 3