Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Tisak pomoc

Poslala sam jednoj korisnici paket, poslala sam joj i sifru za pracenje da vidi da sam paket poslala i da si ga prati, javila mi se kako pise da je paket na tisku zaprimljen ali ga na tisku nema, drugi dan joj je pisalo da je predan primatelju, nije moguce da sam ju prevarila jer joj lijepo pise njen tisak i njen grad u koji paket ide Sto da radim? Na mojem tisku je gospoda rekla da to nije problem tiska na kojem je poslan paket jer su ga oni poslali a da sa tiskom na koji se paket prima nije vise njihov problem.. Pokusat cu vratiti vrijednost paketa i dokazati da je izgubljen.. Moze li se jos sto i dali je netko imao takvih problema?
2016 10 26
Ako je predan primatelju onda je potpisan, zena na tisku pita osobnu i da papirić na kojem se potpise onaj koji je preuzeo .probajte kontaktirat tisak reklamacije...kontakt neki od zene koja radi na tom tisku ...
2016 10 26
A mozda je samo tehnička greška .
2016 10 26
A možda je primateljica podigla paket i sad se pravi blesava, ima i takvih slučajeve.
2016 10 26
Trebala bi nazvati službu za korisnike i s njima vidjeti sta i kako u tom slučaju. Teta na tisku s kojeg si poslala ti ne moze tu nista pomoci. Netko je morao taj paket potpisati a na tisku su morali i traziti osobnu na uvid iako to na žalost na mnogima ne traže. S druge strane na tisku postoji i kamera pa bi se i tu moglo nesto napraviti ako se uđe dublje u problem gdje je paket. Moje misljenje je da ti kao prodavac nisi nista kriva niti te kupac moze za ista kriviti jer si svoj dio odradila. Moguce je i da je kupac preuzeo pa se lud pravi ili da je neka greška u sustavu.
2016 10 26
Dali je moguce da je paket predan nekome drugome? Jer znam slucaj di je osoba koja prima paket dala krivo ime posiljatelju namjerno i pravio se lud kao nema sad osobnu kod sebe ali ima broj paketa pa je svejedno podigao paket bez da je dao osobnu..
2016 10 26
ne pitaju osobnu bas, to i je problem. ali treba kontaktirati tisak na koji se slao paket, moraju imati potvrdu da ga je netko preuzeo. A sad hoce li vam taj potpis nesto pomoci, ne znam jer se svatko moze potpisati bilokako, evenutalno da vratite vrijednost paketa.
2016 10 26
Joj poludit cu.. Pa sto se sa tiskom desava :(
2016 10 26
Mene pitaju uvijek i kad saljem i kad podižem .po broju paketa zna se tko je preuzeo i tko je poslao.a ako je nekom krivo predano nije vaša krivnja opet cete dobiti nazad vrijednost paketa ,tako su meni objasnili
2016 10 26
Hvala na pomoci
2016 10 26