Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

bezobrazluk

Gospođa je prodavala TRAJNE LAKOVE ZA NOKTE... nekoliko puta sam pitala jel su zbilja to trajni lakovi i da li se koriste iskljucivo u lampi, što mi je dotična potvrdila još jednom. Meni su stigla dva najobičnija laka za nokte.Kad sam to spomenula gospođa je rekla da je njena prijateljica ih koristila u lampi,te je ona MISLILA da su trajni lakovi. Tražila sam povrata novaca + poštarinu,jer je to isključivo njezina greška...(čemu prodavat nešto,ako nisi 100% siguran?) Ona ne želi plaćat poštarinu,a ja smatram da greška nije moja i čemu bi plačala''? I prijeti da če i ona meni dati negativnu. Radi se o tajči1987
2016 10 26
Brzobrazluk na Ntu potenciju .... da im je uci u inboxe ..kontam netko ko je u stanju takvo sto napravit da mu nije ni prvi ni zadnji put
2016 10 26
imala sam slično iskustvo, dobila artikal koji je bio oštećen, ali krpičarka se ispričala, kaže nije vidjela, ok dogodi se, i sve smo lijepo riješile bez ružnih riječi i natezanja po forumu i žalbi adm....
2016 10 27
> neboderka: > imala sam slično iskustvo, dobila artikal koji je bio oštećen, ali krpičarka se ispričala, kaže nije vidjela, ok dogodi se, i sve smo lijepo riješile bez ružnih riječi i natezanja po forumu i žalbi adm.... Ja sam uvijek za dogovor ali ponekad s nekima je to nemoguce. Svatko normalan bi se ispričao, i prihvatio svoju grešku i napravio povrat. Ali ne, kod ovakve kraljice pise da ne radi povrat, da prije kupnje sve pitamo. A ja pitala i umjesto kao novog dobila flekavo i poderano. I sad se ti s takvom koja od starta laze nesto dogovori. Nemoguce jer joj obraz kosta 10 kn . A i vise ne šutim nikome, dosta je bilo toga, nije kao u opisu, novce nazad. I za postarinu jer nije tu stvar u 10 kn , vec stvar principa. Pa ovo ovdje je postalo uvaljivanje samo da se proda i strašno sam ljuta.
2016 10 27
I meni se dva puta desilo al sam naletila na ok cure koje su priznale krivicu, vratile novce i rekle nek si ostavim predmet...sreća, I guess...
2016 10 27
Meni pod imenom Charlotte Edis poslala adidas duksu poderanaa...ajme fleka na flekiiii...nezz šta raditii...trazim svoj novac nazad...kaze nosena je duksa ali oprana i pregledanaa...hahaaaa...jos je od proslog petka kao poslala paket....izgubila ona i mama potvrdu..ma stravaaa i uźass... Nedam niti svojih 5kn nikomee...aaa lijepo sam pitalaa...sve 5 kaze s artiklom..
2016 10 27
I kakav je to mentalni sklop kod takvih osoba da ostave negativnu kupcu koji uredno uplati i bude oštećen ?!
2016 10 27
da,,i ova gospođa ne radi povrat..ne ispriča se...i još želi da plačam poštarinu...da nebi...
2016 10 27
Ja sam skoro odustala nakon jedne kupovine - prisjeo mi Božić. Do tada sam kupovala samo za klince i sve super. I onda ostanem bez 200 kn a dobijem pljesnive čizme. Sve pokušam rješiti prepiskama i to pristojno - ne ide. Prijavim administratoru - ništa. Tak nakon toga ostavim negativnu i na kraju meni cura zalijepi negativu i kao upozori na mene na forumu??!! A slike koje sam stavila u inbox govore sve - pametnom dosta. Čizme sam objesila na kontejner. Meni ostala negativna - a ni novaca ni čizmi 😢
2016 10 27
Ma živi užas nemam šta drugo reći ]:(
2016 10 27
Sad kad ovo citam odmah se prisjetim svojih katastrofa s krpica.Dosta sam dugo tu i meni su puno puta prijetile neg.komentarima ni krivoj ni duznoj.Imala sam situacije gdje idem na ruku s cjenom,rezerviram sve kako kupac zeli i onda me preveslaju kao majmuna i jos su bezobrazne nesmijes ih ni pitat dal su odustale od kupovine.Najjace mi je bilo kad sam uzela HM kopletic od jedne gospode trebao je doci br 74 a to je bio komplet 4-6 mj s ogromnom rupom al ona nije vidila niti se ispricala kad sam joj rekla da zelim vratiti kompletic i povrat novca prijetila mi je negativnom.Imala sam jednu situaciju di je majica smrdila po znoju i rekla sam curi ispricala se...Svega se tu moze doziviti i ponekad nije lako prijeci preko svega samo da ne poberes negativnu od str .dr osobe i bas san ju neki dan pobrala al bolje to nego da se grizem kako sam glupa i ne reagiram nikako(onda ukucani poberu jer sam zivcana Haha) a radi me se budalom pa sam pustila curi negativnu i naravno ona meni vratila istom mjerom naravno.
2016 10 28
AntoniaCalic, ne možeš ostaviti negativnu ocjenu za uzimanje podataka ili rezervaciju. Koliko sam shvatila, cura je rezervirala pa se više nije javila. Bezobrazno i neodgovorno od nje, ali ukoliko nije došlo do suradnje, prema pravilima Krpica, ne ostavlja se negativna ocjena nego neutralna.
2016 10 28
Negativnu ocjenu si trebala ostaviti smrduši čija je uznojena majica i sl. Ovu negativnu koju si ostavila zbog rezervacije i zavlačenja pretvori u neutralnu. Isto tako, traži od nje da obriše negativnu koju ti je ostavila. Ukoliko odbije, javi se Adminu da ti ju obriše.
2016 10 28
Baš kako je gore netko i napisao: kakav je to mentalni sklop da ti netko uvali lošu robu, pobere ti novce i još bahato ostavi negativnu??? Stvarno sam se osjećala kao totalna glupača, a da ne kažem da mi je danima bilo muka od prepiske i prepucavanja.
2016 10 28
Ma da?Nisam to znala hvala na savjetu samo mi je sad bad to mjenjat a najvjerovatnije ona nebi ni pristala vise na promjenu nego danas opet sok stigle cizme mj danas nosene kao samo s izguljenom petom koda da je pjesacila do Amerike i nazad i puknit patent a kao cizme u super stanju i slala mi je slike na viber ok pregrmila bi taj dzon mozda vuce tako pa ih je toliko istrosila ali jezik kozni od patenta puknut katastrofa brijem da nije ni ona to znala nego jer uopce nisu njene pa mi je izmislila pricu da ih je dobila a rodjendan joj je bio prije mj dana kao nis nosene.Svaki danom se sve vise i vise razocaravam u cure tu jer sam sva ova sranja dozivila unazad par dana..
2016 10 28
1 2