Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Cure sto napraviti?

Pozdrav cure :) Naime cura je kupila od mene hlace i ja sam joj ih poslala i sad mi salje poruku da to nisu te hlace znaci ima slike pitala sam je jel joj trebaju mjere detalji opisi sad me cura napada da to nisu te hlace neznam sto napraviti jeste li ikad imali takvo iskustvo?
2016 10 28
Stavi slike i razgovor tu da vidimo u čemu je stvar
2016 10 28
Mislim da se nemas sta brinuti ako imas slike i oglas i razgovor. ☺️
2016 10 28
> JovanaJovanovic: > Mislim da se nemas sta brinuti ako imas slike i oglas i razgovor. ☺️
2016 10 28
Ja sam sa zenom imala zamjenu i ona kod mene uzme majicu za sina i jos ja premjerila i sve super..da bi ona mene isto napala to nije ta majica..a ja budala kad sam poslala obrisala odmah tu majicu poslanu..stvarno sam poludila jer nije bila u pravu ali mi se nije dalo svadat vec sam joj sutradan poslala trenerku za klinca kao eto neku ispriku jer sam ja kriva..a nisam...i od tada vise ne brisem nista dok ne dode do osobe koja kupi ili zamjeni nesto samnom...😊😊
2016 10 28
Ja bi rekla da je jer je svugdje vidljiva tetovaža na desnoj ruci
2016 10 28
Možda joj ne stoje kako je zamislila pa izmišlja toplu vodu
2016 10 28
Ok, iduće pitanje, kak izgledaju hlače na zarinom webu? Da nije ispala druga nijansa ili sl.?
2016 10 28
prvo slika razgovora u cjelosti onda cemo donositi zakljucke.. vi vas artikl nebrisite
2016 10 28
slike su moje poslala sam joj i cijelu sliku ma boja je stvarno identicne kao na slici ispale su jednako evo ja cu staviti i razgovor :) mislim nema mi logike pa nikad je bi se sramotila za 100 kn
2016 10 29
Dva puta sam slucajno sliku stavila ovu prvu mislim stvarno iz aviona se vidi da su iste jedino mi je zao da ih nisam slikala prije slanja ali nitko do sad me nije optuzio da sam krivu robu poslala
2016 10 29
Mozete vidjeti i na mom instagramu da sam ja www.instagram.com/vondylovesfashion/ naravno da ne stavljam lazne slike.. a joj nije mi jasno hlace jesu br 36 i imaju elastina to pise i u oglasu
2016 10 29
Od mene je cura kupila nešto iz mog ormara, nebitno što, ali joj je bilo malo veće, jer je apropo brojeva zaista kaotično stanje. Jedan komad od robice joj je bio super, a za ovo drugo je rekla da će nekome pokloniti. Predložila sam joj vratiti lovu za to što joj je malo veće, a ona meni kada bude imala vremena napravi povrat robe, tj. tog artikla. Šokirala se, ali meni je to bilo skroz ok reagirati na način na koji jesam. Otvarati temu zbog takvih situacija, po meni nije ok. Treba i kupce razumjeti, jer plaćaju ono što u reali nisu vidjeli, a niti isprobali. U ovom slučaju je ok vratiti joj lovu, a ona vama trapke i svi sretni i zadovoljni. (C/P privatnih poruka i javna objava i nije baš ok, jer to je jedna vrsta privatne konverzacije između kupca i prodavatelja i pravo na diskreciju bi se moralo poštovati.)
2016 10 29
Link njoj teme..pa nek dokazuje suprotno...al da nek ih poslika sad .. A ti najbolje dogovori povrat...neb se ni ja za 100 kn brukala al bi trazila od nje slike..to sa
2016 10 29
Ne slažem se...djevojka nije objavila ime dotične niti se ista o toj curi vidi...a sebe je javno dala da se zna tko je i svoj profil na instalagramu.intrenet prodaja je rizik koji kupac prihvaća a ako si posebne grade i ne stoji ti klasični 36 ili 38 treba otići u dućan i tamo kupiti.pitanje je o čijem trošku je ok vratiti robu?kupca ili prodavača?zasto prodavač da bude na gubitku?ako je poslao sve relevantne činjenice o robi stvari koju prodaje?ako nije onda je to druga stvar.???
2016 10 29
1 2