Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KAKO PRIVUĆI KUPCE?

kupci sami dođu, pa i kad im ne dosađujemo stalnim reklamiranjem sebe i nuđenjem stvari ako ne trebam neki komad ili mi se ne sviđa, badava mu 100 reklama kupce možeš privući lijepim i povoljnim ormarom, a kupci ti dolaze obzirom na stil koji njeguju kad upadnem kod korisnice koja ima previše štikli i šljokičastih haljinica, brzo odustanem nekada je ormar takav da mi privuče pažnju, bez obzira što stvari nisu u mojem stilu strpljivost je jedino što ti može pomoći čini mi se nemogućim u kratkom vremenu prodati cijeli ormar a što ćeš onda? bit će ti dosadno..
2016 10 29
Ni slucajno slati poruke u inbox. To je jadno i ocajno,vući nekoga za rukav da pogleda tvoj ormar. Svi mi zelimo prodati sto vise sto prije,ali ne ide to tako. I ja sam relativno kratko ovdje,raspolažem savjetima starijih korisnica,pa stavljaj što bolje slike,dobre i istinite opise i nemoj koristiti krive tagove. Eto toliko ti ja mogu savjetovati.. ;) Sretno :)
2016 10 29
jasno mi je da nećeš nekom slat poruku "pogledaj kod mene" i slično... zanima me smatra li se jednako nepristojnim ako osobu koja neku stvar ima pod omiljenima obavijestiš kad je cijena snižena? i u slučaju da želim objaviti raspordaju, pod koju točno temu to trebam napisati?
2016 10 29
> TinaPina: > jasno mi je da nećeš nekom slat poruku "pogledaj kod mene" i slično... zanima me smatra li se jednako nepristojnim ako osobu koja neku stvar ima pod omiljenima obavijestiš kad je cijena snižena? > i u slučaju da želim objaviti raspordaju, pod koju točno temu to trebam napisati? ako se cijena snizi onaj tko to ima u omiljenima ce vidjeti u omiljenima da je cijena snizena, a za rasprodaje postoji tema pod istim nazivom.
2016 10 29
> hanami: > BTW ne znam što vam znači broj pratioca. Pa to ti je nešto kao sličice nogometaša. Fora je. :') Salu na stranu, to je neki blaži oblik legalnog reklamiranja. Uvijek se zapitam sto ima osoba koja ima vojsku pratitelja u svom ormaricu i kliknem počesto takav profil. Vjerujem i ostali. Nije nesto ludo efektna reklama ali jbg, mala ipak je. :D
2016 10 30
Kontinuitet je tu jako bitan. Npr. povremeno obnavljanje oglasa ako već nemaš nešto novo za dodati tu i tamo. Neke stvari koje smo stavili 2013. teško da će netko naći, pogotovo ako imaju generičke nazive u stilu "crna majica M".
2016 10 30
> SonjaSpoljaric: > neke stave - hitno, selim - :P Hahaha pa to sam ja bila stavila kad sam se selila. Ljudi obicno tek kad sele napokon pogledaju kaj sve imaju u ormaru i sta duze ne nose i hoce se rjesiti toga jer su zatrpani s kutijama i ostalim
2016 10 31
kad seliš ići prodavati je kasno, kako se ovdje brzo prodaje trebalo bi staviti rubu za prodaju godinu dana prije :P
2016 10 31
> SonjaSpoljaric: > kad seliš ići prodavati je kasno, kako se ovdje brzo > prodaje trebalo bi staviti rubu za prodaju godinu dana prije :P Haha,točno! ;)
2016 10 31
> SonjaSpoljaric: > kad seliš ići prodavati je kasno, kako se ovdje brzo > prodaje trebalo bi staviti rubu za prodaju godinu dana prije :P Je slazem se, al ja sam krpice otkrila taman oko selidbe, da sam znala princip prodaje i oglasavanja i ostalog ne bi spominjala selidbu :D
2016 10 31
naravno :D
2016 10 31
> Vukadini: > Ja sam nova na krpicama, uglavnom plaćam onaj oglas na artikle da se vide. Mislim ne pomaže previše ali bude sigurna sam samo treba vremena. Hhhehe Meni obrnuto, pomaže mi...Čak u to vrijeme imam više upita, ali nekad ne za reklamirani oglas, nego netko to pogleda, pa pogleda i cijeli profil...tako da mislim da to ima kakvog takvog učinka...
2016 11 01
na nama je da što bolje prezentiramo našu robu u ormaru, ostalo je sve na kupcu, ovisi kako je raspoložen, što traži i s koliko novaca raspolaže, čini mi se da drugih pravila nema
2016 11 01
Cure hvala na savjetima :) Pa trudim se, i stalno snižavam cijene jer mi se nešto čini previsoko za krpice :) Naravno da bi radije prodala i jeftinije nego da mi doma stoji i 'skuplja prašinu'. Mislim da ni selidba ne pomaže, iako se zaista selim za mjesec i pol i voljela bi što manje kutija odjeće spakirati :') :') Ajde vidjet ćemo kako će biti. Za sada nije loše ali nekako bi to da ide brže i da se što prije rješim svega. Vjerujem da su svi tu sa tom namjerom o:)
2016 11 01
1 2