Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KAKO PRIVUĆI KUPCE?

Žene pozdrav! Obzirom da nisam našla temu pitati ću ovdje - na koji način se ovdje reklamirati i privući pozornost kupaca? Kako vi to radite? Vidjela sam da neki profili imaju 1000+ pratilaca - pa kako uopće dođu do tolikog broja ljudi? Smatram da bi bilo dobro da ima neki podforum namijenjen tome ili da se bar može reklamirati ukoliko korisnik želi napraviti neku ludu rasprodaju i rješava se svega! Pitam jer sam ja sad u takvoj situaciji, hoću maksimalno sniziti cijene i prodati sve ali baš sve a ne znam otkud početi. Jel zabranjeno slati nasumce poruke drugim profilima sa porukom tipa 'pogledajte kod mene, rasprodaja' itd..? Hvala svima na savjetima i sorry ak je ulet na krivi forum. :o
2016 10 29
Imas temu na forumu rasprodaja...a inace lijepo uslikaj sve artikle, detaljno opisi sve i uredno tagove napisi i naravno sto manje cijene...a cure sa puuno pratioca su vec godinama tu i imaju vecinom kvalitetnu a jeftinu robicu...također meni se lotovi odjece puno brze prodaju npr... ugl sretno ti :)
2016 10 29
Neke cure s tisucu pratilaca su nekoc davno imale i nagradne igre tipa ako me zapratite sudjelujete u izvlačenju. :')
2016 10 29
> Uljeshura: > Neke cure s tisucu pratilaca su nekoc davno imale i nagradne igre tipa ako me zapratite sudjelujete u izvlačenju. :') Nisam! x-) Imam preko 1000 pratilaca ali ovdje sam već 4 i pol godine.. Možeš slati takve poruke, valjda..ali ne odgovara to svima, mnogima je odbojno, pa možeš postići i kontraefekt.
2016 10 29
> Chanella: > Imas temu na forumu rasprodaja...a inace lijepo uslikaj sve artikle, detaljno opisi sve i uredno tagove napisi i naravno sto manje cijene...a cure sa puuno pratioca su vec godinama tu i imaju vecinom kvalitetnu a jeftinu robicu...također meni se lotovi odjece puno brze prodaju npr... ugl sretno ti :)
2016 10 29
Ja sam nova na krpicama, uglavnom plaćam onaj oglas na artikle da se vide. Mislim ne pomaže previše ali bude sigurna sam samo treba vremena. Hhhehe
2016 10 29
Ja takode placam usluge i pokusavam sto ljepse uslikati stvari i nize cijene, pa mi se valjda zato javljaju😊
2016 10 29
Melji puno po forumu..
2016 10 29
> Zrinkic26: > Melji puno po forumu.. Hahahaha 😂👍🏻
2016 10 29
> Lenymoda: > > Zrinkic26: > > Melji puno po forumu.. > Hahahaha 😂👍🏻 Pa da.. upadnes lako u oči.. i onda ti se gleda profil.. dođes u nečije omiljene i hop evo kupnje..
2016 10 29
Ako cemo iskreno....sve ovisi o potraznji...najcesce ces prodati sezonsko i ono sto se nosi,sto je trenutno "in"...ima ovdje i raznih alternativki,metalki,hippijevki,romanticarki,poslovnih zena i sl....da ne idemo u sirinu,no to je ipak manje trazeno...ako verujes u neku zaradu,a nisi preprodavac(to je strogo zabranjeno i krsi pravila stranice! ),zaboravi....stranica je idealna za one koji odjecu u dobrom stanju mjenjaju ili prodaju za onu koju zele kupiti...ili se samo rjesiti viska iz ormara,a uloziti u nesto dr.nebitno. Oglasi nek ti budu kompletni,dakle,uz slike,kojima cim vjernije prikazujes predmet,predoci sve bitne podatke vezane za artikl,boja,velicina,mjere i stanje. Artikli sa minimum info odbiju stvarne kupce. Stvarni kupci su oni koji odmah misle,zele i mogu kupiti predmet i ne da im se mjesecima pregovarati na temelju sturih info...dakle,bitna je i azurnost. Kao prodavac imaj dozu opreza prema djevojkama,zenama...tu zato postoje CL i prijatelj gugl.
2016 10 29
neke stave - hitno, selim - :P
2016 10 29
nikako slati poruke u inboks i nutkati svoje stvari..meni je to nepristojno i odbojno, nametljivo. Nekidan sam primila jednu takvu poruku, malo se sokirala, a s tog profila ne bih kupila nesto ni da mi se svida.
2016 10 29
Sto je to "zarada" na krpicama :D :') :') :')
2016 10 29
možda imaju zaradu one koje prime paket prije nego što plate pa odu i vidu magle ;) ;) ;)
2016 10 29
1 2