Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Neodgovaranje na poruke

kako reagirati na osobu koja ima 60 pozitivnih i dogovorite se za zamjenu,ja joj posaljem hlace i body,na moj upit da ja njenu kosulju nisam dobila kao poslat ce mi broj paketa i ja strpljivo cekam,ponekad ju podsjetim i ona me sada ignorira ali i dalje objavljuje stvari za prodaju :( razocarana sam i kako vjerovati drugima nakon ovoga
2016 11 02
> Nina2991: > kako reagirati na osobu koja ima 60 pozitivnih i dogovorite se za zamjenu,ja joj posaljem hlace i body,na moj upit da ja njenu kosulju nisam dobila kao poslat ce mi broj paketa i ja strpljivo cekam,ponekad ju podsjetim i ona me sada ignorira ali i dalje objavljuje stvari za prodaju :( razocarana sam i kako vjerovati drugima nakon ovoga Koliko dugo čekate? Ostavite joj negativnu jer ako nije poslala i ignoira onda je prevara. Ako i dalje ignoira podatke na crnu listu.
2016 11 02
dva tjedna cekam,prije sat vremena poslala sam joj poruku da jos nisam dobila sifru paketa,da sam strpljiva i da se nadam da cu dobiti kosulju,nista opet nije odgovorila a bila je prijavljena,razmisljala sam jos dva dana pricekat i poslat joj svaki dan poruku i ako ne odgovori ostavit cu joj negativan komentar....na krpicama nisam dugu do sada nisam imala lose iskustvo i takva jedna razocara me da me strah vise raditi zamjenu....poslala sam joj nove stvari i lakse bi podnijela da mi je rekla e treba mi to kosulja ne postoji ja bi joj poklonila,a ovako me napravila budalom >:(
2016 11 02
> Nina2991: > dva tjedna cekam,prije sat vremena poslala sam joj poruku da jos nisam dobila sifru paketa,da sam strpljiva i da se nadam da cu dobiti kosulju,nista opet nije odgovorila a bila je prijavljena,razmisljala sam jos dva dana pricekat i poslat joj svaki dan poruku i ako ne odgovori ostavit cu joj negativan komentar....na krpicama nisam dugu do sada nisam imala lose iskustvo i takva jedna razocara me da me strah vise raditi zamjenu....poslala sam joj nove stvari i lakse bi podnijela da mi je rekla e treba mi to kosulja ne postoji ja bi joj poklonila,a ovako me napravila budalom >:( 2 tjedna? Samo vi njoj ostavite negativnu odmah.
2016 11 02
Jednostavno sacuvati zivce i ne uopce reagirati i spustati se na taj nivo. Ja ako imam neki problem napisem i kazem sto je u igri ako ne mogu bas taj dan se naci za primopredaju i ostalo. Nakon sto poslanih slika na zahtjev pojedinih krpicarki nikad vecinom nisam dobila odgovor. Ali zato sam poslovala sam predivnim curama i nekako me to jos uvijek drzi na ovim krpicama
2016 11 03
takve mi idu najvise na zivce,jave se "zelim to" i ja odgovorim i onda tisina -.- ima takvih dosta nazalost...al vise se ne opterecujem s time ;)
2016 11 04
Gdje je link uzimačica podataka,,da je nadopunim x-)
2016 11 30
Drage cure, nova sam tu, poslala sam nekoliko upita za stvari koje me zanimaju i nema odgovora...kada mi netko i odgovori vidim tek nakon par sati...postoji li neki nacin da dobijem notifikaciju o poruci? Na mail ili negdje? Bilo bi idealno da mojekrpice imaju aplikaciju :/
2017 09 20
1 2