Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Uređenje dnevnog boravka

Pozdrav, trebala bi pomoc, mišljenje.. Naime u izradi mi je bijeli regal (komoda, police, manja viseca) Planiram kupiti crnu kutnu stranice od eko koze a sljedeci dio tamno sivi štof (ako sam dobro navela) E sad treba mi pomoc oko uređenja zidova i ostale dekoracije... Htjela bi uklopiti bar tri boje cjelokupnog dojma ( od jastuka i ostalih cickarija) ludim ne znam sta i kako...:( a hocu da bude predivan
2016 11 05
Pogledaj tapete u Bauhausu.ja bum svoje u crno bijelo srebrnu kombinaciju i baš ima zgodnih tapeta.doduse ja bi ih samo na jedan zid
2016 11 05
Surfaj .. izaberite jedan stil..mirjana mikulec..magishome..malo iskopiraj ideje u kojem stilu bi išla.. odi malo na hm stranicu webshopa home artikli gledaj pozadine artikala puno ideja možeš nac
2016 11 05
Mislila sam crno bijelo siva kombinacija Al se bojim da nebi Mozda bilo nekako monotono.. Pa u crno bijelu neku jacu boju ubaciti?. Hmm potraziti cu da... Hvala vam :)
2016 11 05
Ma ono googlaj jednostavno gray living room...gray couch ineriors..gray wals..black and white gray interior designs...gray living room ideas... Prekrasnih slika-nesto ce ostati u glavi
2016 11 05
...mozda bijelo-sivo-ljubicasto...
2016 11 05
meni tu ide najviše narančasta, ona će unijeti toplinu i sve što je potrebno među te već određene boje, I svakako mi fali jedan šareni zid, neka zidna tapeta vesela, ne volim baš prostore kao iz časopisa, savršeno uređene i uglađene, ja bih to malo razbucala, imam 9 raznih boja u stanu..važno da odaberete nešto po svojem ukusu i onda nećete pogriješiti Sretno!
2016 11 06
Menni su fora oni prošarano zidovi ili iscrtane figure u bojama, ili opalit vellikkuu sliku sa dosta toplih boje
2016 11 06
Ja obožavam crvenu, no nikad ju ne bih stavila na zid, nekeko mi je preživčana. Kad sam uređivala vodila sam se time da ako boravak (a moj gleda) na zapad onda hladniji tonovi, da je obrnuto bili bi topliji tonovi boja. Spojena mi je kuhinja i boravak.Imam jedan zid u kuhinji i u boravku zeleni ,ostatak kuće je nekoj svijetloj vanilija boji (neka nijansa bijele).Kuhinja i namještaj je bijeli, izuzev polica ugrađenih u zid u hodniku koje su zelene. Kutna je bijela eko koža i sivi štof(prošarani) (ako kupuješ emmezeta je najpovoljnija).Ja kad sam tražila ista je došla u ostalim trgovinama oko 6-7 tisuća,a ja svoju platila 4,500 s tim da je isti proizvođač . Monotoniju razbijem dekama u boji kojima prekrijem kutnu i jastučićima (jysk po10-20 kn, jastučnice za njih 5-10 kn isto jysk) Još planiram ili sama oslikati ili neku naljepnicu ili slike na zeleni zid u boravku staviti ..
2016 11 06
Crno bijelo sivo...sav namjestaj...a onda dopunit jastucima u nekoj boji narančasti, crveni, ljubicasti, zeleni... A najbolja stvar s ovim jastucima mores mjenjat svako godisnje doba
2016 11 06