Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

pomoc oko poklona

Mislila sam decku za rockas kupiti onaj Dormeo warm hug set, onu mekanu dekicu i jastucic sad neznam da li je to glupo, neki su mi rekli da je to nije dobra ideja, kao sta ce to muskarcu to je poklon za zene pa me zanima sto vi mislite o tome?
2016 11 07
Po meni je to o.k. poklon i za muškarca.
2016 11 07
i meni se čini zgodno..pa i oni se pokrivaju :D
2016 11 07
Bas fora ideja
2016 11 07
a svašta, OMG. zašt bi to bio poklon za žene??? meni to zvuči kao super poklon za bilo koga, posebno ako ubaciš i tamnu čokoladu i crveno vino ;-)
2016 11 07
Jako dobar poklon..i koristan ..naravno..svaki puta kad se ušuška mislit će na tebe... :D
2016 11 07
Iskreno, meni je to poklon za bake za bozic. Deke, jastuci, posteljina, rucnici, come on, jedino kao poklon za useljavanje u novi stan.
2016 11 07
Meni je to skroz o.k. kao ideja, samo je pitanje koliko će on to koristit, odnosno koliko je zimogrozan, pogotovo ako u stanu/kući dobro grijete. Recimo, moj stalno hoda po stanu u "toplesu", eventualno u majici kratkih rukava, a ja sam već sad u tri sloja po sebi i grozim se zime i nedajbože snijega. Meni bi to bio idealan poklon,hehe. :-)
2016 11 07
I dečki i muškarci vole jastučiće i dekice, onaj tko ti kaže suprotno - laže :D Ali mislim da je najveći fail pokloniti im dekorativne jastuke. Ono "Ti si moja ljubav jedina" i te sheme. :,'(
2016 11 07
meni je to nekako njunjasto i njinjasto, za male bebe ;) ali opet ovisi o kome se radi- je li to neki cool dečko, bavi li se sportom, hoda po zimi u kratkim rukavima, voli satove i automobile, puno čita kod tople peći, voli puno spavati i drijemati poslije ručka, voli se naslanjati na mekane stvari... Moraš nam ga malo opisati- a ne ovako s neba- poklon je super no sama trebaš procijeniti- ne je li poklon dobar- već je li prikladan za tvojeg dečka.. Mi to ne možemo znati....
2016 11 07
Slazem se sa sanjom-ovisi kakav je decko i opcenito kod poklona je vaznije ne jeli dobar nego jeli prikladan ;)
2016 11 08
Baš je dobra ideja :) samo daj!
2016 11 08
meni je super i poklon i ideja, posebno ona tamno crvena nijansa :")
2016 11 09
predivan poklon, ja sam to dobila prošlog Božića od mame.. ne odvajam se od te dekice :3 čak ju i dečko često posudi i pokrije se sa mnom tako da bi mu i sama svakako poklonila ;)
2016 11 09
ma svi vole mekane dekice, pogotovo dormeo :) definitivno kupi!
2016 11 09