Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Curke, pomoć oko prodaje! :)

Curke, lijepo Vas molim da mi date pokoji savjet za prodaju... Aktivirala sam se prije god dana na stranici, nakon toga sam odustala od iste, jer nisam nista uspjela prodati, no prije nekoliko dana sam se odlucila opet aktivirati... Jel uspjevate sta prodati? Pusa svima i sretno! :)
2016 11 07
prodaja ide puževim korakom, :')
2016 11 07
Sporo... :,'(
2016 11 07
u banani smo, nema se .... o:)
2016 11 07
Moj savjet ti je da ove starije oglase ponovo objaviš jer su se ovako izgubili u hrpi ostalih oglasa i teško će ih kupac pronaći :) A što se prodaje tiče, trenutno ide super, nadam se da će tako i dalje :)
2016 11 07
Ide sporo,ali ipak ide....Ja sam od 7 mj. do danas imala 50 prodaja i zadovoljna sam! :) Strpljenja i obnoviti oglase! <3
2016 11 07
Slabo, slabo..nista vec neko vrijeme.. :(
2016 11 07
> uniquebow11: > Moj savjet ti je da ove starije oglase ponovo objaviš jer su se ovako izgubili u hrpi ostalih oglasa i teško će ih kupac pronaći :) > A što se prodaje tiče, trenutno ide super, nadam se da će tako i dalje :) Kak se obnavljaju stari oglasi?
2016 11 08
> Mateja2403: > Curke, lijepo Vas molim da mi date pokoji savjet za prodaju... Aktivirala sam se prije god dana na stranici, nakon toga sam odustala od iste, jer nisam nista uspjela prodati, no prije nekoliko dana sam se odlucila opet aktivirati... Jel uspjevate sta prodati? Pusa svima i sretno! :) Meni je isto slabo, al ok jer i nemam toliko odjeće što prodajem. Evo jedan konkretan način je da pogledate i nešto i vi kupite, pa skupite par povratnih.. Nitko ne voli vidjet te nule
2016 11 08
> fensi3322: > > uniquebow11: > > Moj savjet ti je da ove starije oglase ponovo objaviš jer su se ovako izgubili u hrpi ostalih oglasa i teško će ih kupac pronaći :) > > A što se prodaje tiče, trenutno ide super, nadam se da će tako i dalje :) > Kak se obnavljaju stari oglasi? ponovno se objave :D
2016 11 08
ja sam skužila da dobijem upite cim se malo aktiviram na stranici, nešto napišem po forumu ili ažuriram neki oglas :)
2016 11 08
Slabo,uglavnom zamjene
2016 11 08
Hvala Vam puno na savjetima! :) Curke, sretno Vam u prodaji! :*
2016 11 08
Nadam se da cu ubrzo prodati svoj prvi komad odjeće na ovoj stranici i da ću dobiti palac gore... :) <3
2016 11 08
Sretno sa prodajom :") <3
2016 11 08
1 2 3 4