Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Curke, pomoć oko prodaje! :)

> Andree-Valene: > ni forum nije nesto...samo mozda neke 2-3 teme na cilom forumu koje su u toku i komunicira se, ovo drugo sve nista i ja sam za dobre teme, ajde molimte možeš ti naći neku interesantnu,kad ti se baš ove ne sviđaju 8-) 8-) <3
2016 11 12
> _Divna_: > > kellydecamp: > > book cure, ja sam nova ovdje pa ako imate kakav savjet prije nego krenem s prodajom, bila bih vam zahvalna :) > Pozdrav, Kelly! Pa odmah sam otisla na tvom profilu da pronjuskam i... Nema jos artikla! Zato, kao prvi savjet bi ti preporucila da neku robicu stavis na prodaji! I ja isto jako volim procitati nesto o Krparicama, pa mozda da sebe malo opises bi isto bilo super! A ako ne prodajes nego samo kupujes, onda mislim da ti je najbolje da gledas naokolo razne profile, da pratis koga ti se svidjas i da tvoje najdraze artikle stavis izmedju tvojih omiljenih. > Sretno sa ovim novim pocetkom ;) Hvala ti Divna! Prvo sam isla pronjuskati kako to ide i dobiti pokoji savjet i oda krenuti. za sad sam samo gledala sto se sve nudi i vidim da se stvarno svasta nudi. evo sutra ako stignem, doma cu sliknuti pokoju stvar i staviti na svoj profil. step by step:)
2016 11 12
Cure, prodala sam prvu stvar na Krpicama, presretna sam... ;) <3
2016 11 13
> Mateja2403: > Cure, prodala sam prvu stvar na Krpicama, presretna sam... ;) <3 Joj, pa bravoooooooo! Cestitam ;) I ja danas prodala 2 stvari poslje 3 tjedna bjede :D
2016 11 16
curke cestitam :) j sam kupila prvih par stvari i za sad sam zadovoljna :) sljedeci korak je stavljanje robe na proddaju..naravno da je uvijek lakse potrositi novceke nego ih zaraditi :)
2016 11 18
> ProdajaRobeKz: > Sretno sa prodajom :") <3 Hvala Vam! :) <3
2016 11 22
> kellydecamp: > curke cestitam :) j sam kupila prvih par stvari i za sad sam zadovoljna :) > sljedeci korak je stavljanje robe na proddaju..naravno da je uvijek lakse potrositi novceke nego ih zaraditi :) Sretno s prodajom!!! :) <3
2016 11 22
> kellydecamp: > curke cestitam :) j sam kupila prvih par stvari i za sad sam zadovoljna :) > sljedeci korak je stavljanje robe na proddaju..naravno da je uvijek lakse potrositi novceke nego ih zaraditi :) Sretno s prodajom! :) <3
2016 11 22
> _Divna_: > > Mateja2403: > > Cure, prodala sam prvu stvar na Krpicama, presretna sam... ;) <3 > Joj, pa bravoooooooo! Cestitam ;) I ja danas prodala 2 stvari poslje 3 tjedna bjede :D Sretno dalje!!! :) <3 Mene najviše vesele pozitivni komentari, sretna sam kad su moji kupci zadovoljni!!! :)
2016 11 22
1 2 3 4