Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

zara bara bubamara

J****a vas i zara gledam bunde. zara bunda 600kn bunde od zeca vec od 200 a alo egzoticnijih zivina od 400 al zaraaaaaaaaaaaaaaaaa to je ipak sintetika zara i vrijedi 600kn, a bljuccccc radije bu uzela no name al znam sta je neg plastiku nadalje bunda je bunda dakle cijela od krzna a ne jakna il parka kaj ia na kapuljaci krzno iz tog razloga postojibunda-jakna-parka il duga jakna e dobro sad sa to izbacila iz sistema pa mozemo dalje pika to mene vec neko vrijeme al nikak da iznese stav zakljucak bara bubamara=srot=skupi srot=poodarstvo=bljuc=fuj
2016 11 13
Mdj Andrea..ti ka da si sa Marsa pala ;) :') Na krpama je egzotika upravo zara...koji lavovi..tigrovi..a ne jadni zečići ;) Po kredit za zara..krpu :')
2016 11 14
Ma fujjjjjj.koma Ne kuzim Čim vidim visoku cijenu znam da je ZARA TI POMODARSTVENICI su veći seljaci nego mi koji ne nosimo žaru. Radije ću uzet vuneni kaput il kožne cipele neg navuc najlonvrecicu po duplo višoj cijeni I ne kuzim ono "EKO KRZNO" di je tu eko? Pa plastika se izbjegava i reciklira
2016 11 14
meni još gore kad stvarno neš tražim iz zare, i u tražilicu upišen zara nešto,i onda mi izbacuje sto milijuna stvari koje veze nemaju sa zarom... ,:(
2016 11 14
ne kužim šta je ta zara postaala sad tolko popularna, kvaliteta rove je strašna
2016 11 14
robe*
2016 11 14
Kvaliteta užas, od njihovih košulja se ne može ni krpa za čišćenje napraviti koliko je loš materijal, ali bitno da nabijaju cijenu. Kavliteta njihove robe mi je u rangu s h&m-om, tolika bi im i cijena trebala biti.
2016 11 14
Da, da odavna se ja čudim..koliko god puta uđem, tako i izađem...roba kvalitete bljuf....tu i tamo se nešto ubode, al rijetko. Imaju sad neloše zimske jakne
2016 11 14
Ni meni nije jasno, s tim da "nonejm" "brendovi" kopiraju zaru i imaju čak kvalitetnije stvari.Uostalom piše li preko cijelih leđa zara na tim jaknama?Jer kad ju obučeš rijetko tko zna i rijetko koga je briga jel zara ili ne.Meni je bitno da je topla, da mi je lijepa i da se ne raspadne baš za jednu sezonu.Imam jaknu (parku) iz Levisa i onu "tankericu" (made in usa) već 10 godina i samo je malo izblijedila od pranja, a topla.
2016 11 14
Neznam tocno za zaru ali u h&m parke su katastrofa te sa krznom , mislila si kupiti crnu i odem probati , i kad one dlake od kapuljace popadale sve po onom crnom matrijalu i izgledalo kao da mi susjedin macak prespavao cijelu noc na jakni
2016 11 14
ma meni se masu puta dogodilo da kupim ne u zari i onda požalim, jer jednostavno te povuku jer imaju masu robe i stalno nešto novo dobivaju i onda nasjedneš... i onda skužim a mi se zapravo ne sviđa i bačen novac...
2016 11 15
a da ne govorim kako je kod kupnje u paru u zari teško naći par koji je isti, i onda mi prdaju čizme za 1000 kn koje su negdje sa strane bačene i uvjek negdje žbaljane (tj s greškcom negdje).... to valjda nama šalju sve ono što nije za zapadno tržište jer je za njih oštećeno i onda nama uvale ,:(
2016 11 15