Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tlak na 300

NO SIKIRIKI... NO HARD FEELINGS... <3 Ljudi moraju pitati u nadi da će naići na pozitivan odgovor koliko god njihovo pitanje bilo glupo ili ne, smisleno ili ne... Meni isto ne bude jasno ako napišeš NISAM ZA ZAMJENE, zašto pitaš, ali Bože moj... Neka ljudi pitaju... Na koncu, ništa te ne košta kratko i pristojno odgovoriti "Nisam, nije mi prihvatljivo i sl." i svi sretni i zadovoljni :) :")
2016 11 15
Drage moje poštovane dame, mame ,majke kraljice prije svega sve vas srdačno pozdravljam. Mene ništa tu više ništa ne čudi, i ništa me ne može iznenaditi, jer ovo je postalo svakodnevno , ima jako prijaznih cura ,žena i ima na žalost i nekulture , moj savjet čuvajte živce ne isplati se tu živcirati oko takvih bisera ,nisu vrijedni. Ugodan dan želi vam stela456. <3
2016 11 15
Svatko ima pravo staviti cijenu koju zeli. Ocete li vi cijeniti npr. svoje iznosene cipele 2, 20 ili 200 kn je vasa stvar. Ali ako pristajete na zamjenu podrazumijeva se zamjena u tom iznosu. Tako da me ne cudi ako vam cure odaberu vise artikala po nizim cijenama dok ne dodu do odredene cifre ako je njihov artikal za zamjenu skuplji. Osobno ne volim zamjene, ali govorim cisto logicno. Ako vam to ne odgovara nemojte nuditi zamjene ili pristajati na iste.
2016 11 15
a ima i onih sta ne kontaju razliku izmedju "zelim to" i "omiljeni", pa primim poruke samo zelimo to, sta odgovorit na to; oprostite jeste zainteresirani ili falili ..... x-)
2016 11 15
> HeidiArwain: > a ima i onih sta ne kontaju razliku izmedju "zelim to" i "omiljeni", pa primim poruke samo zelimo to, sta odgovorit na to; oprostite jeste zainteresirani ili falili ..... x-) Ja napišem, želite kupiti artikl?......u većini slučajeva odgovor je bio pozitivan :)
2016 11 15
draga nefertiti111, ne slažem se s tobom.... ako netko svoj artikl procijeni na 350kn a platio ga je novog tek malo više, a ja svoj artikl koji je plaćen 500kn procijenim na 100 kn jer ovo su ipak krpice, onda mislim da se ne može govoriti o zamjeni artikala ekvivalentne vrijednosti, pa makar netko tražio 5 tvojih artikala za jedan svoj !!! mislim da je to krajnje bezobrazno i muktaški! :(
2016 11 15
Teško je govoriti načelno, trebali bi vidjeti o kakvim je točno artiklima riječ da bi mogli procijeniti. Također nije isto da li je nešto novo, nenošeno, ili nošeno koji put, ili nošeno dosta. Po meni su ekvivalntni artikli jednake nošenosti i stanja koji su koštali otprilike jednako novi u trgovini. Sve ostalo je li-la, nečija dobra volja. Nisam pobornik zamjene stvar za stvar ako im objektivna vrijednost nije jednaka. Npr. kožne čizme za Zara majicu. Za te čizme bi trebalo odabrati više stvari jeftinije vrijednosti, pod pretpostavkom da su u dobrom stanju.
2016 11 15
> hanami: > Teško je govoriti načelno, trebali bi vidjeti o kakvim je točno artiklima riječ da bi mogli procijeniti. Također nije isto da li je nešto novo, nenošeno, ili nošeno koji put, ili nošeno dosta. > Po meni su ekvivalntni artikli jednake nošenosti i stanja koji su koštali otprilike jednako novi u trgovini. Sve ostalo je li-la, nečija dobra volja. > Nisam pobornik zamjene stvar za stvar ako im objektivna vrijednost nije jednaka. Npr. kožne čizme za Zara majicu. Točno tako, a najpametnije kako napišu neke cure da su cijene za prodaju, a za zamjenu su drukčije. Ali iskreno, mene bi bilo sram od drugoga tražiti više stvari koje su nižih cijena, a realno je vrijednost tih više stvari puno veća od te moje jedne. Ovisi koliko si realan ili pošten.
2016 11 15
teško je biti objektivan jer ima nas ovdje svakakvih kao i kojekakve robe, po meni je krajnje neumjesno i bezobrazno za jedan svoj artikl procijenjen na 350 kn (nije markiran niti brandiran) tražiti četiri moje stvari, između ostalog dizajnersku haljinu koja je plaćena 100 eura, ali ja ju dajem za 7 puta nižu cijenu jer moj je moto spustiti cijenu što je moguće više... ističem da su sve moje stvari iznimno očuvane čemu u prilog idu i ocjene zadovoljnih kupaca! Nadam se da se razumijemo o čemu pričam!
2016 11 15
> FlyGirl5: > draga nefertiti111, ne slažem se s tobom.... ako netko svoj artikl procijeni na 350kn a platio ga je novog tek malo više, a ja svoj artikl koji je plaćen 500kn procijenim na 100 kn jer ovo su ipak krpice, onda mislim da se ne može govoriti o zamjeni artikala ekvivalentne vrijednosti, pa makar netko tražio 5 tvojih artikala za jedan svoj !!! mislim da je to krajnje bezobrazno i muktaški! :( Pa tko tebi govori da ti svoj artikal placen 500 procijenis na 100?? Ne mozes ti nekome govorit za koliko da prodaje svoje artikle, bila njima cijena ispravna ili ne. Ako ti se ne svida produzis dalje i adio. Ako zelis zamjenu npr od cure koja artikal prodaje za 400 kn a ti svoje artikle prodajes po 100 kn, pa normalna stvar da ce ona odabrat 4 tvoja artikla da bi cjenovno odgovarala njezinome. To je stvar ciste matematike. To sta se tebi ne svida cijena po kojoj se neki artikal prodaje je druga stvar. Sve sta tu mozes napraviti je nac jeftiniji artikal za zamjenu ili dignut cijene svojim artiklima. I to je to, bilo fer ili ne.
2016 11 15
ok, svatko ima pravo na svoje mišljenje.
2016 11 15
Tlak na 300 drugi put. Dobijem upit za artikal i cura me pita koja je zadnja cijena? Ja spustim cijenu 15 kn (jer je ionako sada cijena već 100 kn manja nego sam je ja platila), a ona meni da se takva stvar prodaje za još 50 kn jeftinije. Uh, a šta da joj odgovorim. Mislim se, pa mogla bi spustiti cijenu i ja za tih 50kn samo da prodam, ali nekad sam pomalo tvrdoglava, pa sam joj rekla da onda kupi taj jeftiniji artikal, i na kraju pitala da mi pošalje link gdje je taj artikal jeftiniji...ma baš sam htjela to znati. Vjerojatno me cima da spustim cijenu, ali nekako više volim direktno pitanje, nego takvo cimanje. Pitaj, ako se dogovorimo dobro, ako ne opet dobro. Ako ti ne odgovara cijena, zahvali se i reci da ti je previše, a ne sad bockati da je drugdje jeftinije. Ako ti je drugdje jeftinije, šta si davila mene s pitanjima...uh! Danas mi sve smeta, sutra će me proć. Nisam protiv toga da se pita popust, ali i kad odgovoriš, od druge strane niti slova. I onda se misliš, da li sam premalo spustila, zašto je odustala kad je pitala popust. Ako se cjenkaš, cjenkaj se do kraja. I reci da si odustala. Nije teško reći, hvala ipak ne mogu kupiti...i točka na i.
2016 11 15
> nefertiti111: > > FlyGirl5: > > draga nefertiti111, ne slažem se s tobom.... ako netko svoj artikl procijeni na 350kn a platio ga je novog tek malo više, a ja svoj artikl koji je plaćen 500kn procijenim na 100 kn jer ovo su ipak krpice, onda mislim da se ne može govoriti o zamjeni artikala ekvivalentne vrijednosti, pa makar netko tražio 5 tvojih artikala za jedan svoj !!! mislim da je to krajnje bezobrazno i muktaški! :( > Pa tko tebi govori da ti svoj artikal placen 500 procijenis na 100?? Ne mozes ti nekome govorit za koliko da prodaje svoje artikle, bila njima cijena ispravna ili ne. Ako ti se ne svida produzis dalje i adio. Ako zelis zamjenu npr od cure koja artikal prodaje za 400 kn a ti svoje artikle prodajes po 100 kn, pa normalna stvar da ce ona odabrat 4 tvoja artikla da bi cjenovno odgovarala njezinome. To je stvar ciste matematike. To sta se tebi ne svida cijena po kojoj se neki artikal prodaje je druga stvar. Sve sta tu mozes napraviti je nac jeftiniji artikal za zamjenu ili dignut cijene svojim artiklima. I to je to, bilo fer ili ne. To je istina. Najpametnije je ne upuštati se u zamjenu ako vidiš da vam kriteriji procjene vrijednosti nisu jednaki. Kako onda očekivati da će zamjena biti fer ako od početka uvjeti nisu jednaki?
2016 11 15
Dobro, Nensi, pa jel tebi turska sila prodati? Zašto se uopće uzrujavaš. Njihovo je da pitaju, baljezgaju pa i muljaju. Ali na kraju dana, to je još uvijek tvoj artikal pod cijenom koju si ti odredila. Da mi je kuna za svaku glupo pitanje u inboxu, "zaradila" bi više nego od prodaje krpa.
2016 11 15
naravno da se nisam upustila u takvu zamjenu, ali ne volim da me netko drži za bedaka, a to je doslovno to!
2016 11 15