Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje?????

Imala sam prodaju čizmica i ok .Nakon toga me gospođa kontaktira i pošalje mi sliku tih čizmica sa potpuno razvaljenim đonom.Što me totalno šokiralo jer je te čizmice nosilo samo moje djete i to oko mj. dana .Koliko mala djeca mogu razvaliti uopče obuču.Te iste čizmice prije samog stavljanja u kutiju gleda moja frendica koja je tom momentu bila kod mene i pila kavu i govori mi joj baš su ljepe daj ih meni prodaj,što naravno više nemogu jer je dotična platila i nemogu sada da ih ne pošaljem.Znači stavljam ih u kutiju dva para čizmica,okrečem ovako -onako da bi stale i bile ljepo složene zapakiram ih i šaljem.Pitam se zar nebi nakon svega vidjela da džon nije uredu.Između ostalog bez obzira što se ne osječam krivom gospođi ponudim da si u tom iznosu(40) kn izabere nešto drugo ali dobivam odgovor,,,ne treba,,, da bi jutros vidjela negativnu ocjenu.Glupo se osječam i ja sad mislim svašta si ...ali ovaj tjedan cjeli koda je narod poludio...čuvam pa se više ne javljaju.....čuvam pa se onda prete kad ih tražiš da plate a tražile su podatke za uplatu...Žao mi je što se ovakve stvari dešavaju,jer se dobro moraš pmučiti da bi stekao 176 pozitivnih komentara i onda ti netko da negativnu a stvarno se ne osječaš krivim ,pa nebi prodala nekome za djete nešto što stvarno nemože nositi.. :/
2016 11 15
Ovo što ona opisuj je proces koji se događa sa stajanjem..meni su se jdne nove cipele rasule kada sam ih išla izvaditi iz kutije..dakle doslovno se razmrvile.bila sam u šoku..Al isto mi je čudno da nisi vidjela??
2016 11 15
Moguće da ste i jedna i druga u pravu... šteta samo da to niste uspjele riješiti bez pompe.
2016 11 15
Glupo se osječam,jer sam ih prije samog slanja prevrtila neznam ni ja koliko puta i da su bile puknute,mrvile se pa nebi ih sigurno poslala...i još je djete u pitanju...ponudila sam da izabere druge stvari ali gospođa je napisala da ne neželi.Jesam napisala sam da ne vračam lovu ali da je u konačnici napisala da želi lovu najvjerovatnije bi joj dala...jer nakon toliko ljepih komentara ne želim da zbog 40 kuna dobiješ loš komentar . Da žao mi je što smo to morale rješavati negativnom... :/ Imam prekrasne suradnje koje se stalno ponavljaju i baš zato mi je žao
2016 11 15
imate dovoljno pozitivnih i vjerujem da vam jedna negativna neće naštetiti.... vjerujem da se osjećate bezveze, i da vam ništa nije jasno.... čudno je.... što gospođa majalike kaže, moguće je da se to dogodi, ali sumnjam da se baš može dogoditi u nekoliko dana razmaka... :/ mislim da vam nije trebala dati negativnu zbog 40 kuna i vaše dobre volje da joj ipak ponudite nešto u zamjenu.... šteta što se ponekad ne može riješiti problem i nesporazum ljudski, bez pompe... :(
2016 11 15
Izgleda kao da je đon izrezan, a ne da se mrve i čini mi se dovoljno čvrst da bi ga toliko malo dijete moglo razvalit i to još u tako kratkom vremenu, oko mj. dana. Osobno imam hiperaktivno dijete koje je non stop u pokretu, skače i što sve ne stvara pa ni jednu obuću nije toliko razvalilo. Čudno mi je i da su se u transportu toliko oštetile, takav đon se ne može tako lako oštetiti, pa nije od stakla. Ne znam, ovdje se nešto jako čudno dogodilo. Ako ste sigurni da niste krivi, ja bih tražila detaljne slike, gdje se još mrve, kako kaže u povratnoj jer poslikala je samo taj dio gdje su kao izrezane i poslikala ih je u kutiji (iz toga se ne vidi gdje se još mrve) i gumene isto jer kaže da je platno potrgano. Neka snimi video mrvljenja :')
2016 11 15
Razumijem i Vas, ali razumijem i Vašeg kupca. Možda ste čak i obje u pravu i jednostavno se dogodio nesporazum. Možda ste zaista pregledali cipelice i sve je bilo ok. Ali kako su i cure prethodno napisale - moguće da su cipelice duže stajale, iako ste ih pažljivo čuvali. Ne znam kojim putem ste slali, ali imajte na umu da pošta i Tisak ne glade naše pakete i prebacuju ih. Paket prođe nekoliko ruku do odredišta za isporuku, a pritom i nekoliko puta sigurno bude bačen. Možda cipelice nisu izdržale. Ne znam stvarno, to mi je prvo palo na pamet. Ako je ikako moguće, pokušajte dogovoriti neki sporazum. Obje ste na početku burno reagirale i dogodilo se to što se dogodilo. Iako ste joj ponudili nešto drugo s profila, svatko tu ponudu može drugačije protumačiti, nekome će biti fer, netko misli da će na taj način ispasti pohlepan i da traži još, pa ne pristaje na dodatan artikl. Ako želite svoj mir, ponudite joj ipak povrat novca i izbrišite si negativne. Ako to ne želite, onda se morate pomiriti sa ovakvom situacijom kakva je.
2016 11 15
Kristina2608 evo snimila sam ako je toliko smijesno
2016 11 15
Da, to je od stajanja, to se isto i meni dogodilo, bio je debeli gumeni potplat..još se nisam morala ni ovaliko trudit da ih razmrvim...Ovdje je očito došlo do nesporazuma.mislim da je najbolje da to riješite mirnim putem tj povrat novca jer zbilja nisu ni za što..A to da vi niste to mogli znat isto je jasno jer ako ih niste išli čupkat niste mogli uočit..ovo je predstadij spontane samorazgradnje..hahah Ma nemojte se nijedna sekirat..obje ste u pravu..i lijepo se dogovorite i to je to
2016 11 15
ispricavam se napisala sam da je stigao u cetvrtak paket ne nego je tad poslan
2016 11 15
> Majalike: > Da, to je od stajanja, to se isto i meni dogodilo, bio je debeli gumeni potplat..još se nisam morala ni ovaliko trudit da ih razmrvim...Ovdje je očito došlo do nesporazuma.mislim da je najbolje da to riješite mirnim putem tj povrat novca jer zbilja nisu ni za što..A to da vi niste to mogli znat isto je jasno jer ako ih niste išli čupkat niste mogli uočit..ovo je predstadij spontane samorazgradnje..hahah > Ma nemojte se nijedna sekirat..obje ste u pravu..i lijepo se dogovorite i to je to hvala majalike to sam joj pokusala objasniti ali me nije slusala
2016 11 15
Tako meni frendica dala nove nenošene sandale za malog, koje su stajale par godina. Nakon jednog nošenja raspao se džon u komadiće, nije mogla vjerovati. Dešava se, a ništa ne ukazuje na mogućnost da bi se to desilo
2016 11 15
Da. Od stajanja guma gubi svoja svojstva. Vise nije elasticna, puca, mrvi se. Ima jedan arhaizam koji oznacava takvo stanje gume: sprhnulo je. Sad je pitanje koliko su cizmice stare i u kakvim su uvjetima skladistene.
2016 11 15
Ma kužim vas obje, ona je u šoku i vjeverici jer zna da ih je stavila čitave..ma iskreno da nisam na svojima vidjela ne bih mogla vjerovat da se takvo što dogodi..i to nisu bile jeftine cipele...A jednom se počele raspadati i gojzerice od preko tisuću kn nakon stajanja samo preko ljeta. Te su bile u onoj plastičnoj vrećici pa je netko rekao da se tako ne smije držati da je to od toga..al one prve su bile u kutiji i isto... Ma lijepo si pobrišite negativne i dogovorite se....
2016 11 15
kako od stajanja?jos nisam to cula?kako onda dućani to rješavaju?ne prodaju sve u sezoni?bas sam u čudu sad
2016 11 15
1 2 3 4 5 ... 11