Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje?????

problem ove teme, kao i svake druge o prevarama, jest sama cinjenica da nekome padne na pameti izjaviti da ima razumijevanja za osobu koja je nekoga nategnula. kak imas razumijevanja za ljude u situaciji u kojoj sama velis da ne razumijes i ne povezujes. dosla si se zabaviti na tudjoj nevolji? naime, to je jedino sto promatracu pada na pamet, buduci da ista osoba istu takvu frazu ponavlja na svim temama o lopovluku. ponovimo gradivo, elvis je vesni uvalila dva artikla za smece, ne jedan. dva. da je jedan, moglo bi se mooozda nazvati nesretnim slucajem. no, i u tom slucaju, izostanak ikakve ljudskosti, kamoli isprike, makar i za nesretan slucaj, taj nesretan slucaj pretvara u namjernu podvalu. a obicna isprika je sve sto je vesna ocekivala, povrat nije ni spominjala. da bi dozivjela sto? mahanje brojem povratnih i urlanje kako prodavacica nije za povrat. eskalacija slijedi ovom temom, otvorenom ni vise ni manje, od strane prodavaca. a na to zakucavanje negativkom kupcu. kupcu koji je svoju, posve zasluzenu, opravdanu negativku prodavacu eksuli obrisao. da ponovim pitanje. za koga imamo razumijevanja? za obje strane? svaka cast. evo nek mi neko prosiri vidike na podrucje koje je meni posve strano, nepoznato. nek i ja naucim nesto novo, gdje se tocno krije temelj za ikakvo razumijevanje prema ovakvom prodavacu. e da, nis od pomoci elvisu, ne skupljate pare za povrat u njeno ime? kad vec imate razumijevanja, ja sam posve za to da to u praksi pokazete, skupite pare i pomozite toj za koju imate razumijevanja. inace ispada ono sto rekoh gore, da se dobro zabavljate rugajuci se na rn situacije i prevarene korisnice. pacifisticke floskule do kine.
2016 11 16
> stela456: > > hanami: > > Slažem se, odličan dokaz. > > Htjela bih još jednu stvar prokomentirati, a tiče se profila Elvis123. Smatram lošom idejom naslikavati dijete u štramplicama i to stavljati na javni oglasnik. Toplo preporučam da to više ne radite. Te štramplice se sasvim dobro vide i slikane na krevetu, stolu il podu, sasvim svejedno. > Potpuno se slažem s tobom to je strašno , dijecu nikako ne bi trebale slikati u nikakvoj robi a pogotovo ovako u štramplama , kupaćem... Niti je pametno, niti je potrebno, niti je ukusno... Puno toga još nije! Također predlažem brisanje tih fotografija. I da @Elvis, Ć je odmah pored Č. Na tipkovnici tipka desno, na mobitelu/tabletu pritisak na C pa također zericu desnije.
2016 11 16
Elvis mi se javila ispricala se na nastaloj situaciji i rekla da je uplatila cijeli iznos,ja cu kad vidim novce na racunu potvrditi da je bila uplata....bez obzira sto me to jucer malo strefilo ja sam obavila jos jednu kupnju i to od nove krpicarke sa 3 pozitivne ,kupili smo druge gleznjace ovaj put frodo i vec je stiglo,nemam zamjerke kutija je toliko bila uredna i mirisna,docekao nas i poklon piđama kao nova iz trgovine....tako da nije pravilo da je netko dobar prodavac ako ima npr.500+,meni je dosta toga da se prodaje nesto sto se treba baciti,ovdje takva garderoba zauzme vise od 50% ...a da nepricam o modi iz 80-ih ..
2016 11 16
Vesna držim fige za povrat i drago mi je zbog odlične kupovine. Ja osobno nisam doživjela da je Majalike izrazila razumijevanje za prevaru, već da je doslovce razmišljala na glas o svom doživljaju kronologije ove teme (što, moram primijetiti, nekako i jest njen stil forumašenja). Možemo mi sad tu htjeti da su drugi ontopic, smisleni, da pišu lako razumljive postove i da s dostatnom pozornošću čitaju tuđe upise, ali to se neće dogoditi.
2016 11 16
> Vesna077: > Elvis mi se javila ispricala se na nastaloj situaciji i rekla da je uplatila cijeli iznos,ja cu kad vidim novce na racunu potvrditi da je bila uplata....bez obzira sto me to jucer malo strefilo ja sam obavila jos jednu kupnju i to od nove krpicarke sa 3 pozitivne ,kupili smo druge gleznjace ovaj put frodo i vec je stiglo,nemam zamjerke kutija je toliko bila uredna i mirisna,docekao nas i poklon piđama kao nova iz trgovine....tako da nije pravilo da je netko dobar prodavac ako ima npr.500+,meni je dosta toga da se prodaje nesto sto se treba baciti,ovdje takva garderoba zauzme vise od 50% ...a da nepricam o modi iz 80-ih .. Super baš mi je drago zbog vas , važno je ko je kava osoba , moda je nešto drugo, neko voli još taav stil, ko voli nek kupuje , i kod mene ima sveg ,od moderne do 80. to je stvar ukusa . :') :') :') :') :') ovo je važno da se završi ova epizoda .
2016 11 16
Osobno kad vidim da je dijete , slikano u robi bilo to trenirka ili haljina , u štramplama badičima to nije u redu, veliki sam protivnik slikanje dijece u bilo čim. , kao što je hanami napisala ,ima pod ,stol krevet , vrata , svi imaju, na tom slikajte robu.
2016 11 16
Super Vesna ) Vjerujem i da Vam je uplaćen iznos. Kada Vam bude proknjizen - javite samo da se tema napokon okonča bez nepotrebnih digresija.
2016 11 16
evo uplata je bila,elvis je vratila novac nazad...da nije bilo vas nevjerujem da bi dobila nazad pogotovo ne puni iznos...zato drage krpicarke hvala vam sto ste stale iza mene.. <3
2016 11 16
> Vesna077: > evo uplata je bila,elvis je vratila novac nazad...da nije bilo vas nevjerujem da bi dobila nazad pogotovo ne puni iznos...zato drage krpicarke hvala vam sto ste stale iza mene.. <3 Molim i drugi (nedajboze) puta. ♡
2016 11 16
Super da je završio od ove epizode sretni kraj, i da se nikom ne dogodi ovo, kao vesna tebi. o:)
2016 11 16
Hvala tebi sto si nam pokazala sto je to sto ce odsada važiti kao krunski dokaz stanja predmeta na ovoj stranici - video it is ;)!
2016 11 16
E tako! Sad jos nek promijeni one dvije negativne sto su protiv pravila
2016 11 16
Vesna, video zapis te je spasio. Odlična ideja, zaista. ;) Čestitam na utjeranoj pravdi i sretno.
2016 11 17
1 2 ... 9 10 11
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija