Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje?????

> hanami: > Slažem se, odličan dokaz. > Htjela bih još jednu stvar prokomentirati, a tiče se profila Elvis123. Smatram lošom idejom naslikavati dijete u štramplicama i to stavljati na javni oglasnik. Toplo preporučam da to više ne radite. Te štramplice se sasvim dobro vide i slikane na krevetu, stolu il podu, sasvim svejedno. Potpuno se slažem s tobom to je strašno , dijecu nikako ne bi trebale slikati u nikakvoj robi a pogotovo ovako u štramplama , kupaćem...
2016 11 16
Mnoge cure su šokirane kako se uopće takvo što može dogodit jer nisu nikad vidile takvo što...video je super ...
2016 11 16
I tak :')
2016 11 16
> cipelitza: > I tak :') tak tak cipe :') :')
2016 11 16
> stela456: > > cipelitza: > > I tak :') > tak tak cipe :') :') ja sad ne razumijem kaj ti hoces reci. <3
2016 11 16
:') :') :') :') :') tak tak te pozdravljam. <3
2016 11 16
Previše ju napadas, Cipelo. :|
2016 11 16
iam odlicnu ideju, ajte lijepo vas dvije, tako pune razumijevanja, maja za elvisa, ti za maju, skupite fino novce koje vesni duguje elvis. mali korak za covjecanstvo, golem za vas.
2016 11 16
Samo kažem da ulazes previše žara i truda u napad jedne Majalike koja tu nije nikom zapaprila. Apsolutno ništa.
2016 11 16
Daaaa...ode u krivom smjeru tema. Pustimo maju i druge nebitne za temu na miru, jel vraćen novac?!
2016 11 16
kad tebe netko nategne ovako kako je elvis nategnula vesnu, a maja, tradicionalno, izrazi razumijevanje i za tog koji te nategnuo, vrati se tu pa ovo ponovi.
2016 11 16
> sonja90: > Daaaa...ode u krivom smjeru tema. Pustimo maju i druge nebitne za temu na miru, jel vraćen novac?! tema je tocno tu gdje treba i biti. nije dovoljno da nekome padne na pamet bit ovakav prodavac, jos otvorit temu da se time pofali (naravno, po nepisanom pravilu ko prvi, na njegovu se stranu staje). ne. treba jos par izjava poput razumijem ovakvog prodavaca iako nisam povezala i ne razumijem bas sto sam procitala i vidjela u slikama i videu. brao! :')
2016 11 16
Cipelitze sve 5, ja se slažem sa vama i većinom, al nismo svi isti..znam da maja nema loše namjere i nebi napravila nešto poput elvis pa nema potrebe da postane glavni glumac. A sudeći po broju pregleda videa (broj pogleda na temu ne vidimo jel), elvis će osjetiti naknadno da nije trebala tako postupiti..bar se nadam :)
2016 11 16
> cipelitza: > kad tebe netko nategne ovako kako je elvis nategnula vesnu, a maja, tradicionalno, izrazi razumijevanje i za tog koji te nategnuo, vrati se tu pa ovo ponovi. Problem ove teme je ispravak nepravde a ne Majina neodlučnost i retorika iz teme u temu koja te osobno iz nekog razloga natprosjecno zivcira. Nema zdravorazumske replike koju ćeš prihvatiti pa odustajem lagano i odoh raditi nešto isplativije. Kopat krumpire npr. I tak.
2016 11 16
Vesna nije skontala da je zapravo dobila super stvar. Puzzle čizme i čizme s provjetravanjem.
2016 11 16
1 2 ... 8 9 10 11
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija