Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć pošta

Dakle ovako poslala sam paket preporučeno 12.11 u 11 50 i normalno napisala sebe kao pošiljatelja i curu kao primatelja i dogodilo se to da je meni jučer stigao paket. Nije mi jasno sto se dogodilo, jeli moguce da je neka njihova greška ili da cura nije preuzela paket odmah? Nije mi jasno pa ako netko možda zna...
2016 11 15
Mislim da nije da ona nije preuzela jer bi onda ti morala platiti još jednu poštarinu prilikom preuzimanja. Ali nisam sigurna. Pa što nisi pitala na pošti kad si išla podić?
2016 11 15
Mama je preuzela, ja nisam bila doma...
2016 11 15
Aha, ti si jedna od sretnica kojima se poštar bar potrudi stvarno dostaviti paket, a ne moraš na poštu sa ceduljicom svaki put XD. A ništa kontaktiraj curu i pitaj ju da joj šalješ ponovo :)
2016 11 15
Jesi dobro adresirala pošiljku? Naprijed nju, iza sebe? Ili ako je paket, sebe pišeš gore lijevo i prekrižiš, nju dolje desno.
2016 11 15
Inace ne ali neki novi poštar hahah :) Jesam jesam isto kao i svaki put kada šaljem a uvijek šaljem preporučeno u njihovoj kuverti i jos pitam tetu na posti jel sve okej i na papirić napisala sebe kao pošiljatelja nju kao primatelja i ja dobijem paket... Mislim nije problem u 15 kn za ponovno poslati ali svaki put imam neki problem s postom i nije mi jasno ima li uopće smisla pitati ih sto se dogodilo
2016 11 16
Pogledaj po broju za pracenje posiljke da li je posiljka uopce otisla na postu primatelja?? Mozda su se stvarno zeznili na posti
2016 11 16