Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Možda nekom pomognem....

Imam te neke lezije,manja oštećenja ...rekli su da sam mlada i da ima nade ako ostanem aktivna,puno fizicke aktivnosti i tako...zasad...meni je zivac otisao pod lopaticu...cula sam i da takve slucajeve operiraju ako se tokom terapije ne vrati na mjesto. Mene boli,bas ga osjetim,a ostalo mi je jos 4 dana...hmm...
2016 11 16
Mamamirna žao mi je da se i ti mučiš :( Zanima me koji vid fizičke aktivnosti bi bio dobar za tvoju situaciju?
2016 11 16
Ja sam četiri godine odlazila na fizikalnu,masaže,vježbam oduvjek,održavam muskulaturu....neko vrijeme je i vrijedilo-kratkotrajno al je.Mene je nalaz EMNG-a doveo na hitnu operaciju,jer su živci počeli odumirati od silnog,kostantnog pritiska.Općenito,napravila sam niz teških oštećenja sa oduglovačenjem.Što živaca,što kostiju,zglobova,tetiva....Cijeli cirkus.Treba maknuti pritisak sa živca,jeste probali masažom ?
2016 11 16
Zbilja mi je drago da vam je sad uredu i da je sve dobro proslo!! Ja do dana danasnjeg nisam jos dobila tocan datum pregleda.. sve me strah da cu uopce doci na red.. vec sam zbog toga otkazivala selidbu koju duze vremena planiram i na zalost vec mi je postala muka naseg zdrastva.. Pocinje me biti strah jer imam konstantnih poteskoca zadnjih godinu dana i nikako da dodem na red. Uvjek sam imala bolova u vratnoj kraljeznici i prije sam bila na slikanju pred cca 4, 5 godina i samo sam dobivala ''ma ti si premlada za takve probleme'' imala sam ja mislim 17 ili 18 god. Prestrasno... Ali bolovi mi nisu nista laksi i masaze mi puuuno pomogu i takodjer treniram jako puno i cini mi se da mi to jako puno pomaze. Samo bih vas htjela pitati da mi tocno opisete koje probleme ste imali prije operacije i kako se strucno zove taj vas problem? Ako nije problem da to tu napisete, naravno. Samo me zanima dali imamo isto a cini mi se da da.. Plus da napomenem da mi je dijagnosticirana skolijoza, lumbarna lomboza, blago spustena stopala i blago spusteno jedno rame :/
2016 11 16
Ja sam se prije četiri godine ,jedno jutro probudila sa ukočenim vratom,nesnosnom glavoboljom i pulsirajućem bolu u ramenu.Tada su mi dali ovratnik,čuda injekcija protiv bolova,fizikalnu,i nekako je išlo na bolje,iako je to trajalo mjesecima.Od tada imala bolje i manje bolje dane.Nakon puno mora,znalo mi biti dobro do proljeća.Na kraju,unazad godine dana,bol je postala nepodnošljiva.Probala sa blokadama,masažom,fizikalnom,na kraju završila u ambulanti za bol,na akunpukturi.Akunpuktura ukloni bol,bar meni je pomogla,ali uzrok boli ne miče.Više nisam mogla ravno hodati,cijela lijeva strana mi trnula,čak mi cijela ruka poplavila,upalile mi se tetive,jedna i pukla-znači čuda.Meni su dva kralješka iskočila,jedan na leđnu moždinu,drugi na drugu stranu ali oba na živce stisla.I dva diska.Jedan se smrvio pa probio leđnu moždinu.
2016 11 16
Meni se cijela statika poremetila,ali to je posljedica neadekvatnog lječenja.Sva sam počela visit na lijevu stranu.Da su na vrijeme reagirali,bilo bi potrebno samo maknuti kralješke sa živca i bol bi prestala.Ovako mi rame oštećeno,ručni zglob ,i više-manje cijela kralježnica.To su još tri operacije koje me čekaju.
2016 11 16
Nisu nam dijagnoze niti slične,nemoj se bojati.
2016 11 16
2nducan <3
2016 11 17
> daisy12345: > 2nducan <3 <3 daisy
2016 11 17
Ovo vase zvuci pre strasno :o Imam dosta problema sa ukljestenim zivcom ispod lopatice i svako malo se probudim ukocena bar svakih mhesec dva.. zato se brinem. Jasno mi je da nismo u istoj fazi, Vase je puno gore ali me brine do kad mi doktori mogu prepisivati Brufene i ostale divne tablete umjesto da mi ljece problem. Da nebi na zalost zavrsila isto tako na kirurgiji..
2016 11 17
Ja sam takve probleme-uklještenje živaca-uspjevala rješavati tako da sam se istu sekundu istegnula,odnosno sa svojom težinom istegnula primivši se za bilo koju prečku.Tu spravu mi je muž na kraju instalirao na vrata-šipku za zgibove :) Doktori samo tablete prepišu,a ja sam razmišljanja da nešto što se fizički pomakne isto tako se jedino može i maknuti.Ako je do kosti,ako je mišić taj koji stisne ,masaža i kremice čuda čine,pogotovo ako je maser ,,dobar" :')
2016 11 17
2ducan drago mi da je prošla op dobro i zelim brz oporavak <3
2016 11 17
Hvala Sanja :*
2016 11 17
Evo me djevojke...malo sam imala briga oko terapija ovih dana...evo,ja sam sad jos kratko(2 dana) i to bi trebalo biti to...a meni se poceo vrat kociti i desna strana...nisam pametna...ovo je druga runda...boli,ali izbjegavam brufen jer mi je razorio zeludac....vruca kupka,malo lagano masaza...spavanje je muka...iskreno,vise bi isla radit jer vjerujem da ce psihicki bolje utjecati na mene,ali to sto me ceka,moja leđa neće izdrzat...sad panicarim...
2016 11 18
A i vrijeme nam baš ne pomaže.Mene ova južina ubija.Da odete možda u neku ambulantu za bol,osim akunpukture ima tamo i majstora -anesteziologa -koji znaju složit pravi koktel lijekova.Bar su tako meni,jer mi isto želudac izgorio od ibuprofena.Bojim se da rad neće pomoći smanjenju boli >:( Kad se ne možeš spavati ne možeš ni biti svoj,bar je meni tako bilo.Ne smijem javno napisati što sam ja sve poduzimala za koji sat sna :)
2016 11 18