Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko plaćanja

Drage cure! Dugo sam već u prodaji,ali sada imam po prvi put ponudu za kupnju cipela od stane osobe izvan granica naše države.Osoba me pitala da li imam paypal account - o tome stvarno nemam pojma. Onda mi je rekla da dam broj svog računa,pa bi mi uplatila preko paypala na moj tekući račun. 1. Da li je moguće izvršiti uplatu na taj način? 2. I malo mi je frka davati svoj broj tekućeg računa nekome,a ne znam tko je ni šta je (englesko ime i prezime)..... Ako netko ima iskustva sa tim,molila bi koju informaciju...hvala! :)
2016 11 16
otvori paypal to ti najlakse. i nemoras davat ni ime ni prezime ni broj racuna, samo mail s kojim si se regala
2016 11 16
A kako poslije podignem taj novac?
2016 11 16
> SilaVila: > A kako poslije podignem taj novac? Preko kartice otvorite paypal.Znači samo prebacite na tekući ili devizni
2016 11 16
Di te to englez dovatio u kojem oglasnom prostoru
2016 11 16
> cipelitza: > Di te to englez dovatio u kojem oglasnom prostoru Haha,na Njuškalu.....
2016 11 16
> SilaVila: > > cipelitza: > > Di te to englez dovatio u kojem oglasnom prostoru > Haha,na Njuškalu..... Zaboravi na to :') svaki dan ih bar tri uleti.
2016 11 16
kada ti neko uplati na paypal, to je na paypalu i "spuštanje" novca na karticu dođe 30kuna.. ali možeš naručivati robu na ebayu i asosu s tim, pa da ne spuštaš na karticu..
2016 11 16
kad otvaras racun na payplau povezes ga s karticom kojom oces odnosno u njega ces morat ukucat broj kartice
2016 11 16
Baš sam htjela pitati di te na krpicama našao Englez :D :') Nek ti uplati Paypalom ili Western Unionom... to ti je isto opcija :)
2016 11 16
Kako funkcionira taj Western Union?
2016 11 16
Ustedi si vrijeme i novac. To je junk mail vumn
2016 11 16
> cipelitza: > Ustedi si vrijeme i novac. To je junk mail vumn i meni se cini western ti uzima veliku proviziju
2016 11 16
Odlične ste! ;)
2016 11 16
Hoćete reći da bolje odustanem od suradnje? :)
2016 11 16
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija