Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Magija ili??

pa ljudi moji ovdje ima materijala za jedan film, ne triler-horor- samo nebi znala kraj.. i dali ti uopće znaš s čime se on bavi čim stalno tako negdje ide, a sigurno su to neki mutni poslovi .. :o
2016 11 17
Vozac kamiona, znam svi su mi pricali da ljudi koji voze kamione su zenskari isto kao i oni sto rade na bausteli, zato moji nisu bili zadovoljni, ahh nista pozitivno za tog covjeka
2016 11 17
Nema to veze s vožnjom kamiona niti bilo kojim drugim zanimanjem, vjeruj mi. Misliš da među odvjetnicima, doktorima, profesorima nema preljubnika? Da su svi bauštelci nasilnici? Varaš se... Btw, odakle si?
2016 11 18
svaka žena koja je išla na dijete da se muž,tobože popravi, je gadno pogriješila, samo si je pogoršala situaciju, treba to ostaviti dok si sam, a dijete napraviti s normalnijim tipom
2016 11 18
Draga uvodničarko. U svakom tvom komentaru je pljuckanje nekoga. Krenula si od svekrve, supruga, šofera, bauštelaca, Hrvata u Bosni, jer su oni po tebi primitivni i zaostali te se pitam, na kome će se tvoje "pljuc" zaustaviti? Kako bi bilo da za promjenu malo sebe opišeš. Jesi li ti idealna kakvom se prikazuješ, što tvog supruga kod tebe smeta itd.? Regala si se na MK, otvorila temu narikače nad sudbinom, a mogla si pronaći koju krpicu u ormaru, oglasiti/prodati pa kupiti koju sitnicu za dijete koje ćeš roditi i za sebe, a ne čekati milostinju supruga. Vidjela sam da te jedna cura pratila, najednom je nestala. Jesi li ti samu sebe pratila/otpratila? Čini mi se po onome što pišeš, ovaj ti rekao ovo, drugi ono, da ti previše obilaziš gatare i da u magiju vjeruješ. Tu si se ukazala pitati, tko se u magiju razumije pa da ti dodatno pojasni djelovanje jagodice bobice. Ja vjerujem u negativnu moć djelovanja borovnice, jednom sam ih malo više pojela i bilo mi je jako loše u želucu. Magija, što drugo ako ne magija i urok. 😉 Kažeš da od malena nemaš sreće u ljubavi. Od malena? 😮
2016 11 18
meni u ovoj priči niš više nije jasno 8-)
2016 11 18
Spremna sam pružiti pomoć u smislu savjeta ali to mogu samo ako znam sve činjenice. Draga uvodničarko... Možeš li nam molim te malo sebe opisat? Zasad si opisala samo supruga. Koja riječ o tebi, tvojim stavovima, prošlosti, vjerovanjima, osobinama bi nam puno pomogla. Po tvom mišljenju, ali realno, koje su TVOJE najveće mane? I vrline, naravno. Odakle si (selo, mjesto, grad, ne moraš u detalje)? Koju stručnu spremu imaš? Imaš li braće, sestara? Sve te informacije bi nam bile od koristi ako želiš savjet. Hvala
2016 11 18
svih smo upoznali samo o njoj malo znamo o:) vidim da ima brata koji ima bebu, roditelji bolesni, a možda se htjela od tamo maknuti, imati svoju obitelj, kao što svi želimo samo se namjerila na krivu osobu :|
2016 11 18
> MeriPopins: > Spremna sam pružiti pomoć u smislu savjeta ali to mogu samo ako znam sve činjenice. Draga uvodničarko... Možeš li nam molim te malo sebe opisat? Zasad si opisala samo supruga. Koja riječ o tebi, tvojim stavovima, prošlosti, vjerovanjima, osobinama bi nam puno pomogla. Po tvom mišljenju, ali realno, koje su TVOJE najveće mane? I vrline, naravno. Odakle si (selo, mjesto, grad, ne moraš u detalje)? Koju stručnu spremu imaš? Imaš li braće, sestara? Sve te informacije bi nam bile od koristi ako želiš savjet. > Hvala A zašto bi trebale znati pa ne proričemo joj budućnost. Dobila je savjet (ako ne trola, ako da bzv joj tema) čim čim dalje tim tim bolje. Ona neće već samo nabraja šta ne bi htjela, a nigdje ne piše šta želi, očito po njoj samo malo tračati muža i svekrvu.Uostalom kaže da ga ne voli i da je odpočetka loš, a udala se za njega ,a zna kakav je, baš sama sebi uskače u usta.
2016 11 18
1 2 ... 6 7 8