Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ideje: Home page

Ne znam je li već prije bilo govora o ovome, ali mislim da bi bilo fora kad bi, kao na društvenim stranicama, ovdje imali home page s novostima ljudi koje pratimo. Pod time mislim da nam se prikažu novi artikli koje su uploadali ljudi koje pratimo. Ne pratim tako puno ljudi pa mi i nije teško ponekad pogledati imaju li što novo (iako mi se ugl. i ne da), ali vjerujem da ljudima koji prate po desetke ili stotine ljudi to baš i nije jednostavno. Vidim da se baš ne iskorištavaju svi potencijali ove stranice, što je šteta, jer bi mogla biti punooo bolja kad bi se poslušale ideje korisnika i malo potrudilo oko nje. Jedna od tih ideja je i aplikacija koja bi svima olakšala rad, pogotovo s obzirom na to da većina ljudi ima problema s pregledavanjem stranice i listanjem slika artikala. :/ Ne znam čita li tko uopće ove teme s idejama, ali eto, ja sam svejedno napisala. :D
2016 11 17
> Ninotchka: > Ne znam je li već prije bilo govora o ovome, ali mislim da bi bilo fora kad bi, kao na društvenim stranicama, ovdje imali home page s novostima ljudi koje pratimo. Pod time mislim da nam se prikažu novi artikli koje su uploadali ljudi koje pratimo. > Ne pratim tako puno ljudi pa mi i nije teško ponekad pogledati imaju li što novo (iako mi se ugl. i ne da), ali vjerujem da ljudima koji prate po desetke ili stotine ljudi to baš i nije jednostavno. > Vidim da se baš ne iskorištavaju svi potencijali ove stranice, što je šteta, jer bi mogla biti punooo bolja kad bi se poslušale ideje korisnika i malo potrudilo oko nje. > Jedna od tih ideja je i aplikacija koja bi svima olakšala rad, pogotovo s obzirom na to da većina ljudi ima problema s pregledavanjem stranice i listanjem slika artikala. :/ > Ne znam čita li tko uopće ove teme s idejama, ali eto, ja sam svejedno napisala. :D Pa s obzirom da imamo jednog administratora koliko sam skužila, vaše su ideje super no ovdje je to nemoguća misija jer ima hrpa nedostataka.
2016 11 17
Ma znam :/ Ne znam zašto se stranica ne proslijedi dalje (proda, recimo) ako je nisu u mogućnosti održavati...
2016 11 17
> Ninotchka: > Ma znam :/ Ne znam zašto se stranica ne proslijedi dalje (proda, recimo) ako je nisu u mogućnosti održavati... Ma imaju oni zaradu od reklama, a ne fućka im se za korisnike.
2016 11 17
Treba uložiti u čovjeka ili tim koji će sve to presložiti i posložiti, to nije skroz jednostavno a nije ni jeftino malo znam o vlasniku stranice i načinu na koji stranice postoje u drugim državama tko je tu pod kakvim ugovorima i dobiva li plaću na vrijeme ali svakako bi bilo dobro da postoji jedna tema: npr. Prijedlozi za poboljšanje stranice, pa da svi prijedlozi ne budu porazbacani širom Ukoliko je samo jedan Admin za stranicu kao što pišete, svaka mu čast, čini mi se puno posla, pa samo ako čita sve što napišemo i upozorava korisnice na pristojnost, ima već dovoljno brige i posla- o:)
2016 11 17
Ima jedan tehnicar, i to u Litvi. Taj nije u stanju dodat ni 98 u djecje velicine, a ni promijeniti neke rijeci kao sto su dugmice ili zaketi :') otkad stranica postoji. "prebacivanje na novu verziju" traje vec godinu dana. I jos nije gotovo. X-) Placene usluge na stranici uopce ne rade. Mislim da bas jedva ceka nase ideje za poboljsanjem stranice. Kad pogledam kak radi svoj posao sve vise mislim da je to neko dijete koje na krpicama besplatno vjezba za zadacu iz informatike...lol
2016 11 18
uh, nisam shvatila da je tako strašno, meni radi ovo što trebam, a kako nam je ova usluga skroz besplatna, mislim da je dovoljno dobra za 0 kn trebamo samo biti malo strpljivi
2016 11 18
Ma ja mislim da bi se trebali riješiti prvo koliko je moguće onih preprodavača sa slikama sa neta šta su očiti.Onda ovih koje krivo tagiraju prvo žuti pa crveni karon i blokada profila (skupa sa ip adresom), zna da su na forumu.hr doskočili tome, bar men kad idem na forum uvijek piše "čekingjourip". A prevarantice u hodu jer drukčije se ne može i blokirati im ip jer mislim da je to moguće, samo tehničar (i) trebaju malo proštudirati informatiku malo više.
2016 11 18
Da, treba se riješiti svih preprodavača... A što se tiće opcije na profilu da nekoga pratimo, mislim da bi nam trebali automatski iskakati njihovi novo dodani artikli, jer u čemu je inače poanta tog praćenja.?! Ma ima ovdje dosta nedostataka... Šteta. Ideja za ovakvu stranicu je odlična i kad bi bila bolje uređena bilo bi i više kupaca. Ovako ih je sve manje i manje :'(
2016 11 28