Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

savršen muškarac

... čula sam mnoge žene da tako govore, al to nije točno. ima puno muškaraca tamo vani.doduše,možda nema u izobilju muškaraca koji udovoljavaju nečijim kriterijima - npr.mora biti zgodan, da ima love, da je uspješan u poslu, da ima smisla za humor i blistavu inteligenciju. ako isčekujemo muškaraca koji je savršen, takvih uopće nema (ili ih ima jako malo).... jel netko slučajno našao takvoga ???
2016 11 18
Inspired by Neve iz LjubaF je na selu? ili?
2016 11 18
Imam jednu svoju teoriju koja se dotice bas ovoga... Po mojoj logici ne postoje ljudi s manama, postoje samo ljudi koji nam odgovaraju ili ne... jer i oni koja nama kao ne odgovaraju, odgovaraju nekome drugome... i ono sto mi smatramo manama, netko drugi bas smatra vrlinom... tako da mane u principu uopce ne postoje... isto tako sto je to savrsenstvo? ono sto je meni savrseno, nekome nije... meni je savrseno bas kad nije sve savrseno... tako da... ja imam savrsenog muskarca! x-)
2016 11 18
kažu da nas suprotnosti privlače--
2016 11 18
> emili1: > Inspired by Neve iz LjubaF je na selu? ili? bili se ti prijavila u -ljubav je na selu- ?
2016 11 18
> emili1: > Inspired by Neve iz LjubaF je na selu? ili? :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2016 11 18
Neva je zakon-))) BTW mislim da ipak imaju neke osobine koje bi se mogle smatrat manama...npr.. Zašto ne zatvaraš zubnu pastuuuuuuuuu???? :')
2016 11 18
šta sa onima koji imaju dobar -cug- i to je mana..... :o
2016 11 18
Mržnja je također osobina nekih ljudi...da i to svrstamo u vrline? Još kad nanodamo sklonost lažima,svojatanju,sebičnošću...eto cijele palete vrlina....gotovo ko u hr.politicara....
2016 11 18
a to je posebna priča i posebna tema,šta bi mi bez njih, tko bi nas gurao u tunele :') :') i onda ti obećavaju da ćeš na kraju ugledati svijetlost :') :') :'(
2016 11 18
laganje, svojatanje, sebičnost... mislim da to ne spada u mane već u neke probleme psiho naravi, baš kao i alkohol
2016 11 18
znači psihići ....?... a što smo mi koji ih slušamo i gledamo ??
2016 11 18
mi koji ih gledamo i slušamo ili smo ih gledali i slušali im mozemo bit potpora i pokusat im pomoć ukoliko oni to i sami zele ali to sve skupa su skroz neke druge sfere, ja pricam tu o onim nekim sitnicama svakodnevnim
2016 11 18
Savršeno (u doslovnom smislu riječi) je dosadno..ma što je uopće savršeno? Ja krećem od sebe. Savršeni muškarac (za mene) je onaj koji će me prihvatiti sa svim mojim manama. Ukoliko bi me htio mijenjati ili prilagođavati da više sličim njemu (ili njegovoj viziji savršene žene), nekako bi me sve to skupa asociralo na dresuru. Recimo da me pita zašto se tako glasno smiješ?; Na televizoru u dnevnoj sobi već dva mjeseca stoji tvoja španga, a mjesto joj je u kupaonskom ormariću, treća ladica s lijeve strane, desni pretinac - okomito (ne vodoravno!); Parketi se peru sa Prontom za parkete, a ne sa Ornelom od ljubičica!..i tak to..Moj me takvu prihvatio, (više) ne postavlja takva bedasta pitanja (jer zna da me baš boli briga!) i zato je za mene savršen :)
2016 11 18
tako sam si i ja zamišljana pa sam dobila baš suprotno--- :P
2016 11 18
1 2