Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Logiranje preko mobitela

Bok! Pokušavam se ulogirati na svoj profil preko mobitela, ali svaki put mi piše: Bad authenticity token. Je li netko imao sličan problem?
2016 11 22
A ha na Explorer mi je tak Na početnoj stisne log in al ne upisuje podatke pa te prebaci na drugu str i tam ih upisi
2016 11 22
Ne prebacuje me na neku drugu stranu. Na naslovnoj stranici stisnem u gornjem desnom kutu za logiranje, otvori mi se prozor za Korisničko ime i lozinku, kad upišem Korisničko ime i krenem upisivat lozinku kao da se resetira ili nešto, onda upišem lozinku i stisnem ulogiraj se i dobijem onu poruku Bad authenticity token.
2016 11 22
Meni to zna doći, kliknem refresh i onda se logira normalno. Barem meni tako funkcionira.
2016 11 22
Probala sam refresh - pita me are you sure you want to submit this form again, odaberem yes, i opet se ista poruka pojavi.
2016 11 22
Čudno... meni uvijek upali. Onda stvarno ne znam. A često mi dođe ta poruka. I uvijek tako riješim.
2016 11 22
Hvala svima na trudu! Jel netko zna na koji način mogu kontaktirati administratore stranice? Probala sam preko Pomoć, ali baca me na Outlook kojeg nemam konfiguriranog, pa ako netko ima email adresu pls neka javi.
2016 11 23
Hvala! Poslala sam poruku pa ćemo vidjeti.
2016 11 23