Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Svadbeno odijelo

Imam Galileovo od supruga, noseno samo jednom ...ima li smisla stavljati ga na prodaju tj.bude li interesa...i koja je uopce realna cijena za to ako je placeno 3000-4000kn?
2016 11 24
Ne škodi probati... možda bi nekih 50% cijene bilo dovoljno primamljivo ako nekom baš treba. Ja već dugo imam oglas za jedno Zarino muško odijelo, isto jednom nošeno... nekoliko puta sam već spuštala cijenu, pa čak ni za 300 kn još nemam ni jedan upit :|
2016 11 24
meni se čini da se muške stvari općenito slabo prodaju. već dugo prodajem košulju i cipele s vjenčanja pa ništa..ali dali ste mi ideju mogla bi i odijelo staviti u prodaju x-) realna cijena bi bila najniže 1500-2000 kn s obzirom da je novo i šteta ga je dat bagatela, ali nažalost mislim da se po toj cijeni ne bi baš prodalo. mi smo npr. u Varteksa kupili za 1000 kn smoking strukirano odijelo jer je bilo sniženo 50%
2016 11 24
Ja sam uspjela na njuškalu u tili čas prodati sinovljevo maturalno odijelo u kompletu s košuljom, kravatom i remenom za 650kn. obzirom da je kroj i model bio vrlo atraktivan, a k tome i mali broj (48), pa kad se tome doda da je bilo vrijeme maturalnih zabava, sve se odigralo jako brzo! u svakom slučaju, u startu morate skinuti cijenu barem za 50% i biti spremni spuštati ju stalno nadolje. Moram primijetiti da se muška odjeća i obuća ovdje na krpicama jako slabo traži i još manje prodaje¨! :'(
2016 11 24
Vrijedi pokušati,mada ja nikad ovdje ništa muško nisam prodala :/
2016 11 24
kao iskusni trgovac znam da svaka roba kad tad nađe svog kupca, tako da sve se isplati pokušati ;) :)
2016 11 24
ako su to odjela klasična ravna nema bas takvih na krpicama.... a za dečka od 18 godina ipak ide malo modernije onako uže hlace i sako vjerujem strukiran zato se i prodalo ...
2016 11 24
A budem probala...broj je 50 a mislim da se s tim brojem suprug ipak oprostio ;)
2016 11 24
Mislim da možete staviti 1000 kn. Vrijedi pokušati. Ne vjerujem da muški gledaju, ali neka majka, supruga, djevojka....
2016 11 24
Imam i ja na profilu, vjencano od muza....nema upita na zalost... al ne gubim nadu
2016 11 25
Pokusajte svakako i na njuskalu,ja sam tamo vise muskih stvari prodala.sretno ;)
2016 11 26