Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Profili koje zaobilazim!

Interesantna tema... Ja samo znam da, hvala bogu, osim mozda par iznimka (ali nista tragicno), uvjek sam poslovala sa pristojnim i finim Krparicama. Ali doslo mi je toliko GROZNIH poruka - skoro uvjek sto se tice zamjena, koje naravno pise da ne vrsim osim ako to ne oglasim - da vas pitam nesto: ja sam iz Italije (prije nekoliko mjeseca sam se u Zg-u preselila), i istina je da je tamo mozda i previse sve "cile-mile"... Ali cemu takav beozobrazluk i nevaspitanost? Pa zar ne bi bilo puno ugodnije da se sve ponasamo kao sto bi htjele da se druge sa nama ponasaju? BAREM na Krpicama????? Eto, oprostite na izivljavanje, ali htjela sam i ja dati svoj doprinos... Barem vi izgledate "normalne" i pristojne :D Sad idem bas da vidim sta sve prodajete...... Pozdrav svima!
2016 11 28
ne traži se to samo na .krpicama.- te dvije osobine su jako ružne,bez obzira di se nalaziš, takve osobe vas jednostavno odbijaju ....
2016 11 28
> ShangriLa: > Hm, ovo što su neke krpičarke iznervirane sa pitanjima o zamjenama, pa to jasno obznane na svom profilu, uopće me ne čudi i ne osuđujem ih zbog toga. Meni lijepo i kulturno piše na mom profilu da nisam za zamjene, no svejedno me neprekidno bombardiraju sa pitanjima o zamjenama. Ili ne čitaju, ili ih nije brige. Možda je zaista jedino rješenje u caps locku napisati nešto neugodno na profilu, pa da te više prestanu napastvovati. Slažem se potpuno. Uvijek sam prije odgovarala pristojno na takve poruke, ali sad sam već bijesna. U zadnjih tjedan dana najmanje 30 cura. Ja uvijek pogledam što curi piše na profilu, makar se i sama ne mijenjam. Kakvih sve cura ima, sve je teže ostati pristojan...
2016 11 29
Ne znam dal se ovo već spominjalo ili ne, al eto ja moram napomenut. MRZIM profile gdje se naručuju stvari s ebay-a il slično, pa se tu preprodaju za BAŠ PUNO veću cijenu. Profil: tonka3007 - paket ( u paketu su sat, kapa, narukvica i lančić) za 150 kn. Sve skupa košta 50 inače. Satovi po 60kn na profilu, na ebay-u su 15 kn. Ovo isto ne podnosim: LIKE. Kaput LIKE ZARA, cipele LIKE isabel marant, torba LIKE LV, i onda jjoš bezobrazno nabije cijenu na torbu 500kn, al nije bed kaj ju je ona platila 50 kn na štandu u Selcu zato kaj je to LIKE LV. Kvaliteta je skoro pa ISTAAAA, opće se ne kuži da je kopija. Molim te.
2016 11 30
činimise da je bilo govora i o tome, al ako se prodaju prljave gaće i čarape, nauči se ne čuditi se ničemu ovdje na krpicama ..... ,:) ,:)
2016 11 30
> IvkIvana: > jedna je napisala "zamjene vršim samo za novac :D" to mi je skroz simpa način za izbjegavanje zamjene :") :') :') :') :') :') :')
2016 11 30
> Maricaaa: > Ne znam dal se ovo već spominjalo ili ne, al eto ja moram napomenut. > MRZIM profile gdje se naručuju stvari s ebay-a il slično, pa se tu preprodaju za BAŠ PUNO veću cijenu. Profil: tonka3007 - paket ( u paketu su sat, kapa, narukvica i lančić) za 150 kn. Sve skupa košta 50 inače. Satovi po 60kn na profilu, na ebay-u su 15 kn. > Ovo isto ne podnosim: LIKE. Kaput LIKE ZARA, cipele LIKE isabel marant, torba LIKE LV, i onda jjoš bezobrazno nabije cijenu na torbu 500kn, al nije bed kaj ju je ona platila 50 kn na štandu u Selcu zato kaj je to LIKE LV. Kvaliteta je skoro pa ISTAAAA, opće se ne kuži da je kopija. Molim te. Ja sam vidjela da jedna cura prodaje sat, kojem treba promjeniti bateriju, za 150 kn...isti takav sat sam kupila na Ebay-u za 15 kn...nedavno sam vidjela profil jedne cure gdje prodaje robu s placa i roberto štikle, a cijene nisu ispod 180 kn (tipa one kineske ''svečane'' haljine, obične pamučne ravne tunike koje koštaju po 40 kn...) ili tipa piše na profilu timberland čizme, a najobičnija kopija u poluraspadnutom stanju za 300 kn... ljudi si svašta dopuštaju, ali neznam da žalim cure koje na to nasjedaju ili ne.. zbilja žalosno što se takve stvari zbilja prodaju.. ovo like neću ni komentirati koliko mi ide na živce..
2016 11 30
> SonjaSpoljaric: > ne traži se to samo na .krpicama.- te dvije osobine su jako ružne,bez obzira di se nalaziš, > takve osobe vas jednostavno odbijaju .... Ma naravno! :D Ali kazem "barem" na Krpicama jel mozda sam utopista, hehe
2016 12 01
> Garfield: > > Maricaaa: > > Ne znam dal se ovo već spominjalo ili ne, al eto ja moram napomenut. > > MRZIM profile gdje se naručuju stvari s ebay-a il slično, pa se tu preprodaju za BAŠ PUNO veću cijenu. Profil: tonka3007 - paket ( u paketu su sat, kapa, narukvica i lančić) za 150 kn. Sve skupa košta 50 inače. Satovi po 60kn na profilu, na ebay-u su 15 kn. > > Ovo isto ne podnosim: LIKE. Kaput LIKE ZARA, cipele LIKE isabel marant, torba LIKE LV, i onda jjoš bezobrazno nabije cijenu na torbu 500kn, al nije bed kaj ju je ona platila 50 kn na štandu u Selcu zato kaj je to LIKE LV. Kvaliteta je skoro pa ISTAAAA, opće se ne kuži da je kopija. Molim te. > Ja sam vidjela da jedna cura prodaje sat, kojem treba promjeniti bateriju, za 150 kn...isti takav sat sam kupila na Ebay-u za 15 kn...nedavno sam vidjela profil jedne cure gdje prodaje robu s placa i roberto štikle, a cijene nisu ispod 180 kn (tipa one kineske ''svečane'' haljine, obične pamučne ravne tunike koje koštaju po 40 kn...) > ili tipa piše na profilu timberland čizme, a najobičnija kopija u poluraspadnutom stanju za 300 kn... > ljudi si svašta dopuštaju, ali neznam da žalim cure koje na to nasjedaju ili ne.. zbilja žalosno što se takve stvari zbilja prodaju.. > ovo like neću ni komentirati koliko mi ide na živce.. Meni je u svemu tome najgore da Krpicarke kupuju to skupo smece!!! Zato, na kraju, nisu ni krive te sto nabijaju ludu cijenu za smece, nego ko trosi na tome i zato samo "hrani" takav tip krpicarka :( Bas tuzno i nekorisno.
2016 12 01
ja selim pa ne radim zamjene to sam pojasnila i u opisu "o meni" pa mi zna dignuti tlak kada ne čitaju....ne samo da dobijam upite za zamjene (i to prilično nekulturne) već i traže neke mjere koje su jasno navedene u opisu :|
2016 12 03
1 2 3