Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Profili koje zaobilazim!

Ja sam danas dobila 5 upita za zamjene iako sam naglasila da za zamjene nisam. Ne razumijem?! Ljudi ne čitaju ili se prave glupi??
2016 11 24
jedna je napisala "zamjene vršim samo za novac :D" to mi je skroz simpa način za izbjegavanje zamjene :")
2016 11 24
@bliss ja bi rado profil te biserke, pa ako nećeš javno šibni u inbox :') :') Meni ne piše ni da jesam ni da nisam za zamjene, odgovorim na svaki upit, naravno ako taj upit ima u sebi "dobar dan", "pozdrav", "bok" itd... znači neku uvodnu poruku :D I uvijek čitam opise o meni, omaklo mi se jednom da sam ja poslala upit za zamjenu i tek sam poslije vidjela da cura nije, ali nije bila ni drska niti ništa, zahvalila se na ponudi i rekla je da nije. I tjt... Nakraju uvijek nakon takve ugodne komunikacije završim kupujući taj artikl ako mi se sviđa :D Ljubaznim odgovorom možeš puno postići, sve ostalo, aj bok :D
2016 11 25
> supergirlR31: > @bliss ja bi rado profil te biserke, pa ako nećeš javno šibni u inbox :') :') > Meni ne piše ni da jesam ni da nisam za zamjene, odgovorim na svaki upit, naravno ako taj upit ima u sebi "dobar dan", "pozdrav", "bok" itd... znači neku uvodnu poruku :D I uvijek čitam opise o meni, omaklo mi se jednom da sam ja poslala upit za zamjenu i tek sam poslije vidjela da cura nije, ali nije bila ni drska niti ništa, zahvalila se na ponudi i rekla je da nije. I tjt... > Nakraju uvijek nakon takve ugodne komunikacije završim kupujući taj artikl ako mi se sviđa :D > Ljubaznim odgovorom možeš puno postići, sve ostalo, aj bok :D Evo pošaljem 😂
2016 11 25
> Chinchilla: > > Majalike: > > Dijelim mišljenje, takve profile u širooooooookoooo zaobiđem. > > Al vrhh mi je bio, znam da sam napisala već, al kad je tema moram ponovit. > > Opis kaže: Nisam za zamjene osim kad ja pitam i tada cijenim svoje artikle puuuunoo više! > > Ta mi je kraljica! > Ta(kva) se meni javila pa sam joj za zamjenu izabrala 5 njenih stvari za jednu moju a ona u cudu. Ja reko vidim da vi svoje cijenite puno vise kad je zamjena pa evo i ja sam svojima digla cijenu pa da budemo fer :D Bravo! :)
2016 11 25
Hahahahahaa, znam za ovu prodavacicu, prije cca 15ak dana naidjem na nju i isto procitam to i ajd nekako "progutam " taj odvratni opis jer mi se njena haljina bas svidjala, doslovno ugovorim s njom kupnju haljine da bi mi nakon 20min napisala da ju je prodala njena sestra 😂 E onda mi je bio jasan i ovaj opis i sve. 😂
2016 11 25
Neki dan pošalje cura meni upit za zamjenu mog artikla kojeg sam platila puno više nego što tražim za njega. Ok odem ja na njen profil i odaberem nešto s njenog profila. Kaže ona ne hvala kao ta njezina stvar košta duplo. Ja svoj snizila maksimalno a njen zlata vrijedan, taman posla.
2016 11 25
> Garfield: > Ovo sam baš morala okačiti na forum! > Znači X puta se dogodilo da nešto želim kupiti i kada vidim u opisu profila kako su cure arogantne jednostavno taj profil zaobiđem. > Tlak mi dižu i one što me mole za zamjenu, a u profilu im piše velikim slovima da nisu za zamjenu da ih se to ne pita i da ne odg na takve poruke, wtf?! > Evo primjer opisa profila kojeg sam zaobišla: > ZAMJENE - NE, NE NE!!! posaljite mi upit o tom i IZIGNORIRAT CU VAS, nemojte biti MUTAVI > NEMA REZERVACIJA - dok ste se vi premisljali, netko je kupio, jbg. > NE VRŠIM PRIMOPREDAJE. dosta je neozbiljnih kupaca, natezanja i dogovora. cijenim svoje vrijeme, hvala! TISAK SLANJE// 15kn poštarina oš' neš' bangladeš > Nekulturno i sirovo! Ne znam šta bi uopće i gledala takav profil.........
2016 11 25
Hm, ovo što su neke krpičarke iznervirane sa pitanjima o zamjenama, pa to jasno obznane na svom profilu, uopće me ne čudi i ne osuđujem ih zbog toga. Meni lijepo i kulturno piše na mom profilu da nisam za zamjene, no svejedno me neprekidno bombardiraju sa pitanjima o zamjenama. Ili ne čitaju, ili ih nije brige. Možda je zaista jedino rješenje u caps locku napisati nešto neugodno na profilu, pa da te više prestanu napastvovati.
2016 11 25
> Garfield: > Ovo sam baš morala okačiti na forum! > Znači X puta se dogodilo da nešto želim kupiti i kada vidim u opisu profila kako su cure arogantne jednostavno taj profil zaobiđem. > Tlak mi dižu i one što me mole za zamjenu, a u profilu im piše velikim slovima da nisu za zamjenu da ih se to ne pita i da ne odg na takve poruke, wtf?! > Evo primjer opisa profila kojeg sam zaobišla: > ZAMJENE - NE, NE NE!!! posaljite mi upit o tom i IZIGNORIRAT CU VAS, nemojte biti MUTAVI > NEMA REZERVACIJA - dok ste se vi premisljali, netko je kupio, jbg. > NE VRŠIM PRIMOPREDAJE. dosta je neozbiljnih kupaca, natezanja i dogovora. cijenim svoje vrijeme, hvala! TISAK SLANJE// 15kn poštarina oš' neš' bangladeš > Nekulturno i sirovo! Totalno, ali totalno se slažem s tobom.
2016 11 25
Svima nam je nekad dosta upita o zamjenama, iako je naglašeno da prodavač nije za zamjene. No, opet se nekako prisilim i na neakav kulturan način po 100-i put kažem Sorry ne mijenjam! Al očito neki su sami sebi Bogom dani pa imaju stav Šutni me nogom
2016 11 25
> Garfield: > Ovo sam baš morala okačiti na forum! > Znači X puta se dogodilo da nešto želim kupiti i kada vidim u opisu profila kako su cure arogantne jednostavno taj profil zaobiđem. > Tlak mi dižu i one što me mole za zamjenu, a u profilu im piše velikim slovima da nisu za zamjenu da ih se to ne pita i da ne odg na takve poruke, wtf?! > Evo primjer opisa profila kojeg sam zaobišla: > ZAMJENE - NE, NE NE!!! posaljite mi upit o tom i IZIGNORIRAT CU VAS, nemojte biti MUTAVI > NEMA REZERVACIJA - dok ste se vi premisljali, netko je kupio, jbg. > NE VRŠIM PRIMOPREDAJE. dosta je neozbiljnih kupaca, natezanja i dogovora. cijenim svoje vrijeme, hvala! TISAK SLANJE// 15kn poštarina oš' neš' bangladeš > Nekulturno i sirovo! a takve natpise imaju samo kraljice krpica ,:) neke cak i ne vracaju novce
2016 11 25
Ja sam baš naletila na jedan profil gdje je napisano Prodaja <3 A zamjene samo ako se ja vama javim. Ma šta si ti miss universe? :') :') :')
2016 11 25
Bok,mene zanima Jel netko zna sta sa curom koja je već 4 puta uzela podatke ( znači od mene i još 3 cure i nema više javljanja)? Niti da kaže da odustaje od kupnje!One su ostavile neg povratne,a ja čekam da se javi! Kriva sam,jer nisam gledala povratne😞! Mislim sta ce nekome tuđi bankovni računi? :@ kako to prijaviti administratoru?Jel joj se može brisati profil il sta?a imala sam dva ozbiljna kupca,koja sam zbog nje odbila :(
2016 11 25
> tanjafilip: > Bok,mene zanima Jel netko zna sta sa curom koja je već 4 puta uzela podatke ( znači od mene i još 3 cure i nema više javljanja)? Niti da kaže da odustaje od kupnje!One su ostavile neg povratne,a ja čekam da se javi! Kriva sam,jer nisam gledala povratne😞! Mislim sta ce nekome tuđi bankovni računi? :@ kako to prijaviti administratoru?Jel joj se može brisati profil il sta?a imala sam dva ozbiljna kupca,koja sam zbog nje odbila :( Po pravilu se ne smiju ostavljati negativne jer nije došlo do suradnje, ali možeš ostaviti neutralnu i upozoriti na nju a mislim da negdje ima tema pod nazivom "sakupljači podataka" tako da možeš tamo ostaviti njen profil.
2016 11 25