Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Igra macke i misa s administratorima

Ako je samo 1 artikl- logika štima, ne mogu biti dva branda, ali samo za lotove treba pogledati!
2016 11 27
ne, ne, smijete tagirati zara i mango..ali odvojeno.. adminica upise zara mango ZAJEDNO u trazilicu i brise oglase koji sadrze OBA TAGA... sto je i logicno, osim u ovakvim iznimkama kao ste je kod vas @smisnamala Ne kuzim kako adminka nije shvatila o cemu je rijec?!
2016 11 27
> Sandrlje: > ne, ne, smijete tagirati zara i mango..ali odvojeno.. adminica upise zara mango ZAJEDNO u trazilicu i brise oglase koji sadrze OBA TAGA... sto je i logicno, osim u ovakvim iznimkama kao ste je kod vas @smisnamala > Ne kuzim kako adminka nije shvatila o cemu je rijec?! Sandrlje pogledaj ovaj obrisani od danas tag je samo jedan...a u opisu majku mu to sto i je nemog drukcije opisat
2016 11 27
> Nensi1506: > Ha...a ja sam danas stavila jedan oglas za zarine čizme i napisala ali samo u opisu da mjenjam jedino za mango ili zara jaknu, ali nisam nigdje to navela u tagovima. Moji tagovi su bili ispravni. > I nestao mi je oglas. > Baš sam se trudila staviti nove i lijepe slike. Sad moram ponovno ,:( Problem je taj sto ce ti opet obrisati...evo ja vec misec dana čendam i dumam kako...i sutra puf- nema... Ne mogu u opis napisat drugo neg sto je
2016 11 27
:/ nema veze i ako NIJE tag... ja napisala jednom mango u oglas za zara robetinu, puf, isparilo! Zato sto trazilica prikazuje po rijecima, neovisno o tome je li tag ili je samo spomenuto u opisu Dakle, kad ona upise zara i mango u trazilicu, izlaze joj oglasi koji to sadrze, neovisno gdje - i u naslovu, opisu, tagovima, ...
2016 11 27
probaj stavit prokletu zaru u padez... primjerice "majica iz zare"... ili pridjev "zarina majica" ILI: digni 3 oglasa za taj lot.. u svakom tagiraj jedan brend :/
2016 11 27
Ništa, smišna, sljedeći oglas ovako: hunter tenisice, kaput iz dućana koji počinje na Z, a završava na -ara, košulja iz dućana koji ima ime po egzotičnom voću, a rimuje se sa Vango.
2016 11 27
ALi me cini bijesnom cinjenica da je recimo vama maknut oglas jer je, eto, kombinacija zara+mango...a svim ovim curicama sto se prave blesave i tagiraju samo kao "zara" oglasi stoje, a zara naravno nisu.
2016 11 27
> SaraKedavra: > Ništa, smišna, sljedeći oglas ovako: hunter tenisice, kaput iz dućana koji počinje na Z, a završava na -ara, košulja iz dućana koji ima ime po egzotičnom voću, a rimuje se sa Vango. hahaha
2016 11 27
> SaraKedavra: > Ništa, smišna, sljedeći oglas ovako: hunter tenisice, kaput iz dućana koji počinje na Z, a završava na -ara, košulja iz dućana koji ima ime po egzotičnom voću, a rimuje se sa Vango. Plačem, plačem! :') Inače, naravno, situacija nije ni malo smiješna. Koji se vrag događa?
2016 11 27
> Sandrlje: > probaj stavit prokletu zaru u padez... primjerice "majica iz zare"... ili pridjev "zarina majica" > ILI: digni 3 oglasa za taj lot.. u svakom tagiraj jedan brend :/ ...pa tooooo sam danas i napravila...digla 3 i u tag u svaki samo jedan brend...hop nema nakon samo par sati
2016 11 27
a joj :O
2016 11 27
I ponavljam da je bilo jednom dvaput ajde..al ne ima misec dana svaki dan...igra macke i misa...i onda idem napisat NE BRISI... Al cure i teranova mi je obrisana nije bila ni mango ni zara ni u tagu ni u opisu...i onda naravno zabrijem - da nisam sama na profilu - neko je tu svaki bozji dan
2016 11 27
Jel ideš na krpice preko moba? Znam da su neke cure rekle da su si tako same slučajno izbrisale neke artikle jer nema onog "jeste li sigurni da želite obrisati?" ili slično, pa ako slučajno prođeš prstom u skrolanju, ode oglas. Mislim, malo vjerojatno, ali ono...
2016 11 27
> Sandrlje: > :/ nema veze i ako NIJE tag... ja napisala jednom mango u oglas za zara robetinu, puf, isparilo! > Zato sto trazilica prikazuje po rijecima, neovisno o tome je li tag ili je samo spomenuto u opisu > Dakle, kad ona upise zara i mango u trazilicu, izlaze joj oglasi koji to sadrze, neovisno gdje - i u naslovu, opisu, tagovima, ... U naslovu pise lot. A lotova sa sva tri nabrojana brenda nema milijardu. Trea samo naslov procitat. Uz cinjenicu da ti se korisnica javlja svakodnevno i skidas ju u prolazu i u odgovoru i u brisanju oglasa.
2016 11 27