Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Igra macke i misa s administratorima

Dakle, vec mjesec dana imam problem...imam jedan lot lot se sastoji od zarinog hunterovog i mangovog artikla...dakle tako ga i tagiram...dodjem na profil nema ga...ja ga obrisala nisam... Ponovo postavim ponovo obrisan...i tako unedogled...cak sam isla danas dici tri ista oglasa jedan je bio tagiran samo zara drugi samo hunter treci mango...i sto vidim danas nema ga opet.... Dakle u moru laznih i krivih tagova i drugih problema na krpicama ...ja sam postsla problem...🤔 ... Slijedi pisana korespodencija s administratorom... Nakon koje opet danas slijedi brisanje....dakle sad nisu ni bili tagovi u kombinaciji
2016 11 27
Pa vas ja pitam ko je tu lud...sad ja moram te stvari koje prodajem nazvati nekako drugacije? I da vec imam odjecaj ( jer mi je cudom nekim nestao i teranova lot) da se netko ili vise njih probudi zapali cigaretu, otpije gutljaj kave i veli idemo sad smisnu malo zaj...
2016 11 27
Oni koji znaju naci obrisane oglase...molim vas jer ja evo i sto sam znala od uzrujanosti ne znam
2016 11 27
Čini se da admin ne kuži o čemu se radi ili se pravi blesava U svakom slučaju nije normalno brisati sve redom bez ikakve provjere. ,:(
2016 11 27
Pa na pretposljednjem sam cak vristala u oglasu PAZI NE BRISI...i nije istina da ide redom tagova je more laznih i to najnovijih datuma ... I onda me to jos njeno objasnjnje ...brisem redom...kao ono sto ti pitas uopce sto ti nije jasno...ok pregrmim i to danas idem doskocit tome i kao jedan tag stavim...ni dan mi ne prezive oglasi
2016 11 27
ne kuzim majke mi ovo?zasto se brišu mango i Zara ako su mango i Zara? Nemogu ti pomoć jer neznam...nemoj se sekirati <3
2016 11 27
> Sanja8888: > ne kuzim majke mi ovo?zasto se brišu mango i Zara ako su mango i Zara? > Nemogu ti pomoć jer neznam...nemoj se sekirati <3 Pa ajd se nemoj sekirat...dakle me mogu ovo prodati jer ce mi se svaki dan brisati...?
2016 11 27
Nidje veze al nidje. Tuzno
2016 11 27
Koma. Jedna "u kupe", druga "u špade". K'o da o istom ne pričaju. Admin, stvarno?! WTF?
2016 11 27
Ispada da je na stranici postalo zabranjeno prodavat mango i zaru. Ili se samo treba lazno tegirat?
2016 11 27
POLA stvari ti je like. a tagovi ko daje pravo. cjene isto tako.
2016 11 27
Dakle ne smijes zaru (iako je)spomenuti vise...i onda da mi se pojasni, ono pokusa iznaci rjesenje kako da to postavin, ne ono odgovor glasi ubacim pa brisem..sto ti smisna hoces😂
2016 11 27
Vidjela sam taj tvoj oglas s oznakom "ne briši" i nije mi bilo jasno! Sad kužim zašto je to pisalo! A u isto vrijeme i dalje po "Zara", nema čega nema !
2016 11 27
Ha...a ja sam danas stavila jedan oglas za zarine čizme i napisala ali samo u opisu da mjenjam jedino za mango ili zara jaknu, ali nisam nigdje to navela u tagovima. Moji tagovi su bili ispravni. I nestao mi je oglas. Baš sam se trudila staviti nove i lijepe slike. Sad moram ponovno ,:(
2016 11 27
Po odgovoru adminke ispada da briše sve tagirano kao mango/zara, bilo da je stvarno mango/zara ili su krivi tagovi. Luda kuća.... Mislila sam da bu otvorila oglas i pogledala jel to stvarno mango/zara, al valjda je to previše posla... Jbg, treba mozak uključit. :s
2016 11 27
1 2 3