Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ideje - poklon za Božić

Što pokloniti dečku za Božić s kojim ste jako kratko? Neku bi sitnicu čisto kao znak pažnje. Našla sam na jednoj stranici personaliziranu čokoladu. S prednje strane je neka božićna slika a sa stražnje ide vaša poruka. Kako vam se čini? Što vi poklanjate? :)
2016 11 28
Nemoj to. Prisjeti se za što ti je rekao da posebno voli npr. (navija za BBB ili voli Bob Marleya--ili voli pivo itd). Ako navija za BBB, kupiš šal i dobaciš mu, nisam zaboravila da to voliš ;), sluša Boba, pokloniš mu nešto isto na tu foru... kapu, znojnik, ništa preskupo naravno. Pan! Kupi mu pakovanje od 6 piva vjeruj mi voljet će te do kraja života :') :') :') . Jako će ti cijenit to jer će mislit kako si ga slušala kad je pričao, to je "osobno". Računaj na to da postoji mogućnost da se on jako zagrijao za tebe i poklonit će ti nešto wow. Zbog toga uvijek igraj na onu sigurnu kartu - što on najviše voli. Moja gora polovica želi Armani kod, obožava parfeme i to one skupe. Ali..isto tako znam da voli burek s mesom, pa pogodi šta ću mu kupit :P
2016 11 28
> Nikolet00: > Nemoj to. Prisjeti se za što ti je rekao da posebno voli npr. (navija za BBB ili voli Bob Marleya--ili voli pivo itd). Ako navija za BBB, kupiš šal i dobaciš mu, nisam zaboravila da to voliš ;), sluša Boba, pokloniš mu nešto isto na tu foru... kapu, znojnik, ništa preskupo naravno. Pan! Kupi mu pakovanje od 6 piva vjeruj mi voljet će te do kraja života :') :') :') . Jako će ti cijenit to jer će mislit kako si ga slušala kad je pričao, to je "osobno". Računaj na to da postoji mogućnost da se on jako zagrijao za tebe i poklonit će ti nešto wow. Zbog toga uvijek igraj na onu sigurnu kartu - što on najviše voli. Moja gora polovica želi Armani kod, obožava parfeme i to one skupe. Ali..isto tako znam da voli burek s mesom, pa pogodi šta ću mu kupit :P Mljeveno meso,lisnato tijesto i glavicu luka hahahha
2016 11 28
Meni je ta ideja sa čokoladom baš simpatična. ja sam sa svojim milim i dragim jaaaaako duuuugo, ponekad su pokloni wow!, kako Nikolet== reče, a nekad su simbolični i simpatični - uvijek se razveseli jako, a ovim simboličnim ponekad čak više nego ovima wow! ;) na kojoj stranici ima tih čokolada, ako nije tajna?
2016 11 28
Kupi mu ono što voli... Nemoj eksperimentirat s čokoladama, jastucima, igračkama, porukama u boci i sl... Nisu dečki baš previše od takvih stvari, naravno ima iznimki, ali ti to najbolje sama znaš. Osobno sam svojem već kupila poklon, slušala ga svaki dan i ugrabila super ponudu, bilo je tu više stvari, ali ipak se kroz priče vidi bitnije.
2016 11 28
> AndreaKod: > > Nikolet00: > > Nemoj to. Prisjeti se za što ti je rekao da posebno voli npr. (navija za BBB ili voli Bob Marleya--ili voli pivo itd). Ako navija za BBB, kupiš šal i dobaciš mu, nisam zaboravila da to voliš ;), sluša Boba, pokloniš mu nešto isto na tu foru... kapu, znojnik, ništa preskupo naravno. Pan! Kupi mu pakovanje od 6 piva vjeruj mi voljet će te do kraja života :') :') :') . Jako će ti cijenit to jer će mislit kako si ga slušala kad je pričao, to je "osobno". Računaj na to da postoji mogućnost da se on jako zagrijao za tebe i poklonit će ti nešto wow. Zbog toga uvijek igraj na onu sigurnu kartu - što on najviše voli. Moja gora polovica želi Armani kod, obožava parfeme i to one skupe. Ali..isto tako znam da voli burek s mesom, pa pogodi šta ću mu kupit :P > Mljeveno meso,lisnato tijesto i glavicu luka hahahha tepsiju :')
2016 11 28
Zmajska piva! prefina i predobra i domaća i craft :-) kupiš mu recimo dve svijetle i dve tamne :-)
2016 11 28
I ja bih link za čokoladu :)
2016 11 28
> mirnaz: > > AndreaKod: > > > Nikolet00: > > > Nemoj to. Prisjeti se za što ti je rekao da posebno voli npr. (navija za BBB ili voli Bob Marleya--ili voli pivo itd). Ako navija za BBB, kupiš šal i dobaciš mu, nisam zaboravila da to voliš ;), sluša Boba, pokloniš mu nešto isto na tu foru... kapu, znojnik, ništa preskupo naravno. Pan! Kupi mu pakovanje od 6 piva vjeruj mi voljet će te do kraja života :') :') :') . Jako će ti cijenit to jer će mislit kako si ga slušala kad je pričao, to je "osobno". Računaj na to da postoji mogućnost da se on jako zagrijao za tebe i poklonit će ti nešto wow. Zbog toga uvijek igraj na onu sigurnu kartu - što on najviše voli. Moja gora polovica želi Armani kod, obožava parfeme i to one skupe. Ali..isto tako znam da voli burek s mesom, pa pogodi šta ću mu kupit :P > > Mljeveno meso,lisnato tijesto i glavicu luka hahahha > tepsiju :') Mirna me razumije
2016 11 28
;) :*
2016 11 28
sve potrebne namirnice i "oružje"za pečenje bureka :') :') :') :')
2016 11 28
Hvala ti :")
2016 11 28