Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pošta,pošta...

Da li je stvarno moguće da paket ne dođe na određenu adresu i da se izgubi? Obicno slanje! Već tri paketa čekam,tjedan dana možda i više..da dođe gospođama ?
2016 11 28
Obično slanje i to još paketi - uglavnom se možete pozdraviti s tim.
2016 11 28
a daaaaj ,čovječe
2016 11 28
Meni se nikad nista nije zagubilo,uvijek sebi narucujem OBICNO(ako je slanje postom),a cesto tako i saljem(na zahtjev kupaca)i nikad nije bilo nikakvih problema,ni ovdje ni na njuskalu
2016 11 28
Da moguće je i šta je najbolje vi ili onaj tko je slao nema dokaz da je posalno.
2016 11 28
sad bi otišla i zapalila poštu
2016 11 28
ne kužim,pa gdje završe ti paketi,ako se već izgube to onda neko krade čovječe
2016 11 28
Pogledajte prethodnu temu koju sam i ja otvorila. Isto ne možemo naći paket, a poslano je preporučeno. Ne znam što se dešava. Niti radi aplikacija i tek ih se iz nekoliko pokušaja dobije na telefon.
2016 11 28
Ti paketi odu tamo gdje i čarape iz perilice rublja, koje ubaciš u paru, a izvadiš u neparu :o
2016 11 28
> gitadevi: > Ti paketi odu tamo gdje i čarape iz perilice rublja, koje ubaciš u paru, a izvadiš u neparu :o Ja s tim stalno muku mucim 😱😂 I zanimljivo uvijek mi nestanu omiljene pa imam samo jednu Pa jel to moguce ?!?!!
2016 11 28
Paketi dobili nogice :/ Kod obicno poslanih posiljaka to se dogada , nema dokaza ni da su poslani
2016 11 28
neka rade svoj posao kak spada ,koje gluposti..ovo još nisam doživila sve fino napisano ,spakovano i da se izgubi,ma moš misliti
2016 11 28
Meni je jedna cura poslala prioritetno štikle bez preporučenog i čekala sam paket tjedan dana, u međuvremenu sam isla u postu i ludila da bi mi ova u posti rekla "Ah zato uvijek morate slati preporučeno". E na to sam pak izgorila, ako saljem postu na bilo kakav način ima da stigne, zasto im onda postoji opcija za obično slanje ako takva posta mozda dođe a mozda i ne. Došla sam doma i zvala ih telefonski pa su mi rekli da osoba koja je slala paket moze zatražiti potraznicu. Na svu sreću paket je stigao ali ja bi isla do krajnjih granica da paket nije stigao.
2016 11 28
Ja sam uvjerena da pola toga pokradu
2016 11 28
Zato ja ne volim primati niti slati postom..meni je tisak zakon:))
2016 11 28
1 2 3