Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nema prodaje

> gazela: > > viktorija19: > > > gazela: > > > Kako kad... prije ljeta i super, sad je kriza :D Ma da volim više cjenkanja... ma sad u zadnje vrijeme i bude upita za raz/zamjenu, ali većinom manji brojevi, pa ne mogu izabrati. > > Haha pogledaj kod mene 😁 > Pogledala sam! Ništ, meni treba 38 :D nekad davno xs/s je odgoovarao ;) A... Što ti treba ? :D :")
2016 12 02
Nisi jedina 😂 Ne ide ni meni ,a snizila cijene vec dvaput i to na doslovno najmanje moguce 😂 Kontam da je kriza sad, ljudi cuvaju novac za Bozicni blagdane...
2016 12 02
Meni slabo hahaha
2016 12 02
Kad ulovim vremena svima ću pogledati profile. Možda vam ja nešto kupim.... ;)
2016 12 02
Ma prodaja jako slabo..bude svako malo pitanje za zamjenu..mislim da sam cijene maximalno snizila i opet nista.. Dođe mi da nabijem cijene jer mi se čini da skupe stvari odu brže nego jeftine (logika?)
2016 12 02
I meni ti je trenutno tako...to dolazi na faze, nekad prodam više artikala za redom, stalno dolaze upiti a nekad suša! Biti strpljiv o:)
2016 12 02
> Nensi1506: > Kad ulovim vremena svima ću pogledati profile. Možda vam ja nešto kupim.... ;) Evo nensi slobodno pogledaj 😀
2016 12 02
> gazela: > > viktorija19: > > > gazela: > > > Kako kad... prije ljeta i super, sad je kriza :D Ma da volim više cjenkanja... ma sad u zadnje vrijeme i bude upita za raz/zamjenu, ali većinom manji brojevi, pa ne mogu izabrati. > > Haha pogledaj kod mene 😁 > Pogledala sam! Ništ, meni treba 38 :D nekad davno xs/s je odgoovarao ;) Imam ja dosta toga 38/M...pa se toplo preporučam :") x-)
2016 12 02
> > Pogledala sam! Ništ, meni treba 38 :D nekad davno xs/s je odgoovarao ;) > Imam ja dosta toga 38/M...pa se toplo preporučam :") x-) O Arksi4, tebi fakat dobro ide... :) imam 1 tvoj artikl u omiljenima, jedan mi je pobjegao pred nosom..ona lijepa Mango haljina na pruge :')
2016 12 02
Eh da u periodu kad se ta Mango haljina prodavala išlo je odlično, nemogu se požaliti, bilo je upita za neke stvari da nisam sigurna ni jer sam svima uspjela odgovoriti ili su mi promaknuli, koliko sam primjetila hoće to tako kod novijih korisnika....sada je zatišje x-) ...ali opet i dok je nešto s vremena na vrijeme, ja sam zadovoljna :")
2016 12 02
> JovanaJovanovic: > Nisi jedina 😂 Ne ide ni meni ,a snizila cijene vec dvaput i to na doslovno najmanje moguce 😂 Kontam da je kriza sad, ljudi cuvaju novac za Bozicni blagdane... Ja pikiram onaj kaput kod tebe ali nikako da nesto prodam pa da ti se mogu javiti haha
2016 12 02
Hahaha reci koji? Bijeli se danas prodao (Hvala dragom Bogu 😂😂😂) > viktorija19: > > JovanaJovanovic: > > Nisi jedina 😂 Ne ide ni meni ,a snizila cijene vec dvaput i to na doslovno najmanje moguce 😂 Kontam da je kriza sad, ljudi cuvaju novac za Bozicni blagdane... > Ja pikiram onaj kaput kod tebe ali nikako da nesto prodam pa da ti se mogu javiti haha
2016 12 02
Kod mene isto sporo ide prodaja 😕 uz svaki artikl je ukljucena i postarina,moguce su i zamijene ali opet nista 😢
2016 12 02
> JovanaJovanovic: > Hahaha reci koji? Bijeli se danas prodao (Hvala dragom Bogu 😂😂😂) > viktorija19: > > > JovanaJovanovic: > > > Nisi jedina 😂 Ne ide ni meni ,a snizila cijene vec dvaput i to na doslovno najmanje moguce 😂 Kontam da je kriza sad, ljudi cuvaju novac za Bozicni blagdane... > > Ja pikiram onaj kaput kod tebe ali nikako da nesto prodam pa da ti se mogu javiti haha Crni terranova 😄😄 mozda sam zlocesta ali sve se nadam da ga neces prodati 😂😂
2016 12 02
> supergirlR31: > > Qwertz14: > > Kod mene isto sporo, vecinom su upiti o zamjenama :/ > Pa jel te košta išta da pogledaš koji upit o zamjeni? Pa da skupiš iole povratnih.. Pa pogledam i odgovorim na svaki upit o zamjeni , samo vecinom ne pronadem nista, napravila sam profil zbog prodaje, ne zbog kupovine, ne vidin svrhu tvog bezobraznog komentara da skupim povratnih imam ih malo jer sam rewlativno nova pa valjda i lose ide prodaja zbog malo povratnih
2016 12 02
1 2 3 4 5 6 7