Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nema prodaje

> alibaba7: > U mene 0 bodova prodaja Nemoj gubiti nadu. Nisam ni ja imala dok nisam napisala ovdje kakvo je stanje, evo sad imam upita :")
2016 12 03
Moj komentar uopće nije bio bezobrazan, ali ne bih ni kupovala kod onih kojima piše u profilu da nisu za zamjene, i da na takve upite ne odgovaraju. Po meni je to glup i bezobrazan stav. Eto. i da ništa ne nađeš, lijepo se zahvališ i bok. Ko i svi mi ostali. Pa i da netko nije za zamjenu, ako želim predmet kupit ću ga, ali profilima s takvim opisima poruke ni ne šaljem. Kratko i jasno.
2016 12 03
meni je bilo mrtvilo do koji tjedan a sada kaos :) i ovdje i na njuškalu - oko 20ak prodaja u dva tjedna woooohoooo samo neka nastavi ovim ritmom :D
2016 12 03
10 mjesec super, 11 osrednje U 12. se nadam dobroj prodaji jer je jeftinije ovdje kupiti Božićni poklon nego u trgovini , ne prodajemo isključivo Krpice, ima i drugih stvarčica :)
2016 12 03
Krene pa stane 😊 Nema nekih pravila, ali isto mislim da cemo sve sad krenuti trošiti kunice pred Bozic i novu 👠🍾
2016 12 03
a kod mene 0 bodova a znam da sam nabila cijene, a šta da ja radim, neke stvari ne mogu dati ni za što ali opet, s druge strane - vidim da neke stvari skupe do bola (recimo ove majice Ljupke Gojić ili tako nešto) ode za ogormne cifre i proda se ne kužim, 600 - 700 kn za majicu, a ja nikako da Liu Jo vestu od kašmira i svile prodam za 200? i onda ju pokušavam nosit (tj občem ju jednom) i izgledam bezveze jer mi velika a stoji i onda samo s vremena na vrijeme vadim van, perem, sušim, spremam bezveze ma da zamjenim što, bila bih sretna, ali ništa.... jave se cure za zamjenu, i kad odaberem, onda kažu, a to ne dajem za zamjenu.... ,:(
2016 12 04
> nefertiri: > a kod mene 0 bodova > a znam da sam nabila cijene, a šta da ja radim, neke stvari ne mogu dati ni za što > ali opet, s druge strane - vidim da neke stvari skupe do bola (recimo ove majice Ljupke Gojić ili tako nešto) ode za ogormne cifre i proda se > ne kužim, 600 - 700 kn za majicu, a ja nikako da Liu Jo vestu od kašmira i svile prodam za 200? > i onda ju pokušavam nosit (tj občem ju jednom) i izgledam bezveze jer mi velika > a stoji i onda samo s vremena na vrijeme vadim van, perem, sušim, spremam > bezveze > ma da zamjenim što, bila bih sretna, ali ništa.... > jave se cure za zamjenu, i kad odaberem, onda kažu, a to ne dajem za zamjenu.... ,:( Ja ne vjerujem da baš prodaju, prije je to navlakuša.
2016 12 04
također, nula bodova
2016 12 04
> Blliss: > > nefertiri: > > a kod mene 0 bodova > > a znam da sam nabila cijene, a šta da ja radim, neke stvari ne mogu dati ni za što > > ali opet, s druge strane - vidim da neke stvari skupe do bola (recimo ove majice Ljupke Gojić ili tako nešto) ode za ogormne cifre i proda se > > ne kužim, 600 - 700 kn za majicu, a ja nikako da Liu Jo vestu od kašmira i svile prodam za 200? > > i onda ju pokušavam nosit (tj občem ju jednom) i izgledam bezveze jer mi velika > > a stoji i onda samo s vremena na vrijeme vadim van, perem, sušim, spremam > > bezveze > > ma da zamjenim što, bila bih sretna, ali ništa.... > > jave se cure za zamjenu, i kad odaberem, onda kažu, a to ne dajem za zamjenu.... ,:( > Ja ne vjerujem da baš prodaju, prije je to navlakuša. Misliš? Šta bi stvarno to radile? Pa možda ako bi koja, ali ne sve... a ima dosta stvari koje su skupe pa idu.... Neznam šta da mislim. :/ :/
2016 12 04
> supergirlR31: > Moj komentar uopće nije bio bezobrazan, ali ne bih ni kupovala kod onih kojima piše u profilu da nisu za zamjene, i da na takve upite ne odgovaraju. Po meni je to glup i bezobrazan stav. Eto. i da ništa ne nađeš, lijepo se zahvališ i bok. Ko i svi mi ostali. Pa i da netko nije za zamjenu, ako želim predmet kupit ću ga, ali profilima s takvim opisima poruke ni ne šaljem. Kratko i jasno. Da.. To je veoma odbojno za pročitati.. Ajd ako baš na artiklu stoji navedeno da taj artikl nije za zamjenu pa u redu.. Ali zar je teško pogledat profil na minutu i ako nema ništa napisati : Nisam pronašla ništa za zamjenu. Lijep pozdrav. ............ :s
2016 12 05
> gazela: > > alibaba7: > > U mene 0 bodova prodaja > Nemoj gubiti nadu. Nisam ni ja imala dok nisam napisala ovdje kakvo je stanje, evo sad imam upita :") hahah tak je i meni isto, nije išlo dok nisam tu napisala :)
2016 12 05
> nefertiri: > a kod mene 0 bodova > a znam da sam nabila cijene, a šta da ja radim, neke stvari ne mogu dati ni za što > ali opet, s druge strane - vidim da neke stvari skupe do bola (recimo ove majice Ljupke Gojić ili tako nešto) ode za ogormne cifre i proda se > ne kužim, 600 - 700 kn za majicu, a ja nikako da Liu Jo vestu od kašmira i svile prodam za 200? > i onda ju pokušavam nosit (tj občem ju jednom) i izgledam bezveze jer mi velika > a stoji i onda samo s vremena na vrijeme vadim van, perem, sušim, spremam > bezveze > ma da zamjenim što, bila bih sretna, ali ništa.... > jave se cure za zamjenu, i kad odaberem, onda kažu, a to ne dajem za zamjenu.... ,:( Iskreno..lose su slike. Jaaako su lijepi artikli cini mi se al ne mogu but sigurna kad su slike lose. Jel ta Liu jo vesta bordo ili..? Ako je los fotic slikajte po danu, vani ili uz prozor..
2016 12 05
> danijela227: > > gazela: > > > alibaba7: > > > U mene 0 bodova prodaja > > Nemoj gubiti nadu. Nisam ni ja imala dok nisam napisala ovdje kakvo je stanje, evo sad imam upita :") > hahah tak je i meni isto, nije išlo dok nisam tu napisala :) Eto vidiš ;) Makar nek je upit poslan, ja sam zadovoljna, barem je netko škicnuo na profil...
2016 12 05
Eto, ja sam zbog ove teme jedan vijenac uspjela prodati :) Bolje išta nego ništa
2016 12 05
Evo ja sam kupila danas nekoliko stvari! Krpice su zakon! 8-)
2016 12 05
1 2 3 4 5 6 7