Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nema prodaje

a ide kako kada nekako vise zamjene :") :")
2016 12 06
jako slabo,gotovo ništa :/
2016 12 07
Vrhunska situacija cura trazi haljinu i ja ke igrom slucaja imam doma NOVU s etiketom mala mi dajem joj u pola cijene sat vremena nakon sto je postavila oglas,dobijem odgovor hvala ali ja ipak ne bi ali mozda moja prijateljica hoce mozete se javiti njoj,wtf?! Oglas glasi trazim kupujem ako neko ima?! :/
2016 12 08
> sonja90: > Iskreno..lose su slike. Jaaako su lijepi artikli cini mi se al ne mogu but sigurna kad su slike lose. Jel ta Liu jo vesta bordo ili..? Ako je los fotic slikajte po danu, vani ili uz prozor.. OOO, nije mi to palo na pamet. U biti, ljepše izgledaju artikli kad su obučeni nego ovako, ali iskreno - na meni isto ko i na vješalici, tako da nema koristi.... Ali nisam mislila da su slike tako loše, pogotovo jer imam dobar fotić. Hvala na kritici.... probat ću ponovo napravit neki foto session sa oblekom.... Pa stavit nove slike. ;)
2016 12 08
> alibaba7: > Vrhunska situacija cura trazi haljinu i ja ke igrom slucaja imam doma NOVU s etiketom mala mi dajem joj u pola cijene sat vremena nakon sto je postavila oglas,dobijem odgovor hvala ali ja ipak ne bi ali mozda moja prijateljica hoce mozete se javiti njoj,wtf?! Oglas glasi trazim kupujem ako neko ima?! :/ Curke koje nešto traže uglavnom imaju turbo specifične zahtjeve..tako da čisto sumnjam da išta nađu na ovakav način..mislim da se više nasekiraju ove koje nude. Imaš recimo sličan model i boju, al ona bi da je malo taj gumb desno, jer ne može biti cm lijevo , baš to traži...tak da većinom :s
2016 12 08
Bok :") meni isto slabo ide... šteta....
2016 12 08
Ja bih još možda i kupila toga, ali lijepih i modernih stvarčica u veličini 42/44 ni za lijek - barem ja nisam naletila na takve oglase.
2016 12 08
> nefertiri: > > sonja90: > > Iskreno..lose su slike. Jaaako su lijepi artikli cini mi se al ne mogu but sigurna kad su slike lose. Jel ta Liu jo vesta bordo ili..? Ako je los fotic slikajte po danu, vani ili uz prozor.. > OOO, nije mi to palo na pamet. U biti, ljepše izgledaju artikli kad su obučeni nego ovako, ali iskreno - na meni isto ko i na vješalici, > tako da nema koristi.... Ali nisam mislila da su slike tako loše, pogotovo jer imam dobar fotić. > Hvala na kritici.... probat ću ponovo napravit neki foto session sa oblekom.... Pa stavit nove slike. > ;) I mene to živcira, kad na slici artikl bude totalno drugačije boje, nego uživo... Imam jedan baloner u prodaji, čak sam na jedva jedvice jade pronašla sliku na netu da identična boji balonera. Sva sreća, ima divnih kompjuterskih boja za krečenje za netu :')
2016 12 08
> valeera: > Ja bih još možda i kupila toga, ali lijepih i modernih stvarčica u veličini 42/44 ni za lijek - barem ja nisam naletila na takve oglase. Imam ja ponešto.....M/L .....:)
2016 12 08
Kod mene isto u zadnje vrijeme jako slabo ide :/ ne znam u cemu je problem
2016 12 09
Uvijek kad vidim ovu temu, tj naslov, u glavi mi počinje Thompson: "NEEEEEEMA predajeeeee..... pjevajmo sinovi pobjede...!"
2016 12 09
Ja sam isto dosta stvari snizila i stavila,za sad sam prodala samo majice i kombinezon..a jucer mi se zenska nije pojavila a trebala je uzet adidas vestu,cekala sam ju skoro sat vremena...
2016 12 10
> Qwertz14: > > supergirlR31: > > > Qwertz14: > > > Kod mene isto sporo, vecinom su upiti o zamjenama :/ > > Pa jel te košta išta da pogledaš koji upit o zamjeni? Pa da skupiš iole povratnih.. > Pa pogledam i odgovorim na svaki upit o zamjeni , samo vecinom ne pronadem nista, napravila sam profil zbog prodaje, ne zbog kupovine, ne vidin svrhu tvog bezobraznog komentara da skupim povratnih imam ih malo jer sam rewlativno nova pa valjda i lose ide prodaja zbog malo povratnih Sreco, primarno je 99% krpicarki tu da proda, dobila si koristan savjet ranije- mozes ga poslusati ili ne. Da bi ti krenula prodaja prvo promjeni stav. Evo, sretno!
2016 12 11
1 2 ... 5 6 7