Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nema prodaje

Kod mene ide super u zadnje vrijeme. Baš sam prodala dosta stvari i iznenadila se. Skupljam novac za nešto, i skoro sam uspjela. A ono šta me najviše iznenadilo je da su sve suradnje bile super, i sve kupilice super. Jedino....nije mi jasno, od artikala za koje imam puno interesa (vidim po broju pogleda) i koji su u omiljenima nekoliko cura, oni se nisu prodali. A mislila sam da hoće čim sam ih oglasila. Ali svakako se ne žalim jer sam prezadovoljna. I baš volim ove krpice i forum :)
2016 12 01
Kod mene je išlo super krajem ljeta kada sam se ponovno aktivirala na profilu, bila sam prezadovoljna do nedavno, kako su prvo krenula vikend sniženja pa onda crni petak itd., promet na mom profilu je drastično pao :D ...već sam gledala neznam koliko puta i uspoređivala, reko možda su moje cijene previsoke, ali opet čitam tu po forumu pa ispadne da ono što je ultra jeftino nitko neće jer je vjerojatno oštećeno ili nešto...neznam :/ ...kako vam ide prodaja kada su zimska/ljetna sniženja?..zimsko uskoro kreće, kada skinu cijene na -70% može se kupiti novih krpica po nižim cijenama nego ovdje rabljenih, naravno ako se na vrijeme ulovi traženi broj...
2016 12 01
> Arksi4: > Kod mene je išlo super krajem ljeta kada sam se ponovno aktivirala na profilu, bila sam prezadovoljna do nedavno, kako su prvo krenula vikend sniženja pa onda crni petak itd., promet na mom profilu je drastično pao :D ...već sam gledala neznam koliko puta i uspoređivala, reko možda su moje cijene previsoke, ali opet čitam tu po forumu pa ispadne da ono što je ultra jeftino nitko neće jer je vjerojatno oštećeno ili nešto...neznam :/ ...kako vam ide prodaja kada su zimska/ljetna sniženja?..zimsko uskoro kreće, kada skinu cijene na -70% može se kupiti novih krpica po nižim cijenama nego ovdje rabljenih, naravno ako se na vrijeme ulovi traženi broj... U pravu si, da, padne prodaja kad počinju sezonska sniženja i palo je od tog crnog petka (vidi se po upitima).
2016 12 02
> Arksi4: > Kod mene je išlo super krajem ljeta kada sam se ponovno aktivirala na profilu, bila sam prezadovoljna do nedavno, kako su prvo krenula vikend sniženja pa onda crni petak itd., promet na mom profilu je drastično pao :D ...već sam gledala neznam koliko puta i uspoređivala, reko možda su moje cijene previsoke, ali opet čitam tu po forumu pa ispadne da ono što je ultra jeftino nitko neće jer je vjerojatno oštećeno ili nešto...neznam :/ ...kako vam ide prodaja kada su zimska/ljetna sniženja?..zimsko uskoro kreće, kada skinu cijene na -70% može se kupiti novih krpica po nižim cijenama nego ovdje rabljenih, naravno ako se na vrijeme ulovi traženi broj... :) :) Ali ajde ja sam ti malo popravila prosjek prodaje, svaki dan nosim onu torbicu koju sam kupila od tebe :) :)
2016 12 02
> Nensi1506: > > Arksi4: > > Kod mene je išlo super krajem ljeta kada sam se ponovno aktivirala na profilu, bila sam prezadovoljna do nedavno, kako su prvo krenula vikend sniženja pa onda crni petak itd., promet na mom profilu je drastično pao :D ...već sam gledala neznam koliko puta i uspoređivala, reko možda su moje cijene previsoke, ali opet čitam tu po forumu pa ispadne da ono što je ultra jeftino nitko neće jer je vjerojatno oštećeno ili nešto...neznam :/ ...kako vam ide prodaja kada su zimska/ljetna sniženja?..zimsko uskoro kreće, kada skinu cijene na -70% može se kupiti novih krpica po nižim cijenama nego ovdje rabljenih, naravno ako se na vrijeme ulovi traženi broj... > :) :) > Ali ajde ja sam ti malo popravila prosjek prodaje, svaki dan nosim onu torbicu koju sam kupila od tebe :) :) Ajde super, stvarno mi je baš drago ;) :*
2016 12 02
Kod mene prodaja nazalost ne ide uopce, ne znam u cemu je problem. Imam osjecaj koda su mi pre visoke cijene nekad ili da sam pre malo aktivna tu, nezz stvarno 😫😩😰
2016 12 02
Kod mene isto sporo, vecinom su upiti o zamjenama :/
2016 12 02
> Qwertz14: > Kod mene isto sporo, vecinom su upiti o zamjenama :/ Pa jel te košta išta da pogledaš koji upit o zamjeni? Pa da skupiš iole povratnih..
2016 12 02
Mislim da najgore tek slijedi, od 20.12 pa do 15.02. ovu temu ocekujte svaki dan, a upit ne ocekujte nikako ,:) Bit ce dobro ako do 15.02. krene :)
2016 12 02
Ovaj 11. mjesec mi je ispao suuuper, kad bi bili tako svi mjeseci bilo bi odlično - otišla i zimska i LJETNA robica. ;) Sad ćemo vidjeti kako će biti u 12. mjesecu....
2016 12 02
> supergirlR31: > > Qwertz14: > > Kod mene isto sporo, vecinom su upiti o zamjenama :/ > Pa jel te košta išta da pogledaš koji upit o zamjeni? Pa da skupiš iole povratnih.. U pravu si supergirl, ne mislim samo konkretno za ovu curu, nego za sve. Otvore profil na krpicama i odmah vrište : ne šaljite upite o zamjeni, a baš novi dobivaju takve upite....ko da im je teško pogledati profil i odgovoriti: "nisam za zamjenu, ali ako ste ipak za kupnju mogu malo smanjiti cijenu" ili nešto slično. Ja odgovorim na svaki upit, i od tih upita za zamjenu kad ponudim manju cijenu, cure se nekad odluče na kupnju, a ako zaista nađem nešto šta mi treba mjenjam. Bitno da se žale da nemaju prodaje, a u naslovu profila pišu samo zabrane. Ja sam dugo tu, ali prodaja ovisi samo o vama i koliko se trudite. Poslati dodatne slike, mjere, lijepo ponašanje i ljubaznost ključ su koji se vremenom isplati ako vam je bitno prodati. Ja nekad pošaljem dodatne slike i mjere i kad ne pitaju. Ponuda je velika, prodaju oni koji se trude. Pa sami izaberite kakvi ćete biti. Naravno, ne odnosi se to na sve. Nekad jednostavno ima situacija bez prodaje, ali onda obnavljajte oglase. Obrišite stari i ponovite oglas. Nešto promjenite. Govorila sam općenito iz vlastitog iskustva, nisam osuđivala, nego savjetovala da se netko ne bi uvrijedio
2016 12 02
Ja sam se neki dan šokirala..odgovaram na svaki upit..imam strpljenja..i nastojim biti korektna maksimalno...Ženska me pita o načinima slanja..ja joj sve objasnim... kako bi joj sve mogla poslati i neka ona odluči...ona se naljutila jer sam ja preopširno njoj odgovorila i kao napisala dva puta isto..Ma mislim...Ako treba milion puta odgovoriti nisam za zamjenu ..odgovoriti ću..kad mi netko napiše da se to ne smije pitati malo mi ta osoba pada u očima..
2016 12 02
Kod mene ide samo ono sto je po 30,20, ili manje para😅 a ja kupujem, i tako samo u krug, nikad na dobitku 😆
2016 12 02
U mene suša već neko vrijeme..pretprošli mj je bio ok, onda kap onda sušaaaaaaa
2016 12 02
Ono, niti zamjene...na kraju sam kupila nešto--))
2016 12 02
1 2 3 4 5 6 ... 7