Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak-koverta

svaki Tisak ima svoju politiku ugl nedaju ali ima jedan kod mene jedan jedini koji da i to sam slučajno saznala kad mi je žena ponudila sama.. a ovi ostali ništa odmah drama, tako da se ni ne trudim No što reći kad nemaju S kutija pa te forsaju da šalješ u M ili L kutiji??
2016 12 05
Evo sad sam poslala upit Tisku, pa ću Vam kopirati njihov odgovor, ako dođe!
2016 12 05
> InesNadia: > No što reći kad nemaju S kutija pa te forsaju da šalješ u M ili L kutiji?? Na to popizdim. Da im dam 5 ili 10kn više jer nemaju S kutiju :,'( , pošteno bi bilo da ako odgovarajuće kutije nema da se naplati cijena od 15kn.
2016 12 05
> Adriana90: > > InesNadia: > > No što reći kad nemaju S kutija pa te forsaju da šalješ u M ili L kutiji?? > Na to popizdim. Da im dam 5 ili 10kn više jer nemaju S kutiju :,'( , pošteno bi bilo da ako odgovarajuće kutije nema da se naplati cijena od 15kn. Slažem se
2016 12 05
A što kad ti daju S kutiju i izdaju račun za 20,00 kn jer im je sustav u banani.... ?!?!?!? (uz to da sam ispunila obrazac preko interneta, koji nije prošao... pa sam ga ponovno ispunjavala na kiosku ručno.... pa se to sve slalo i ispunjavalo i dogovaralo preko 40 minuta.... pa sam se smrznula.... pa su svi iza mene gunđali i na prodavačicu i na mene... pa mi još izda račun na 20,00 kn.... )
2016 12 05
A ovo s kovertom pozdravljam.... jer kod moje Tisak tete nije baš svaki put prolazilo....
2016 12 05
> kanirpe: > A što kad ti daju S kutiju i izdaju račun za 20,00 kn jer im je sustav u banani.... ?!?!?!? > (uz to da sam ispunila obrazac preko interneta, koji nije prošao... pa sam ga ponovno ispunjavala na kiosku ručno.... pa se to sve slalo i ispunjavalo i dogovaralo preko 40 minuta.... pa sam se smrznula.... pa su svi iza mene gunđali i na prodavačicu i na mene... pa mi još izda račun na 20,00 kn.... ) Ne bih platila S kutiju 20kn, ako postoji cjenik na kojem piše da je 15kn. Zahvalila bih se, uzela svoje stvari iz paketa i otišla. Možda nije ni do tete na Tisku, ali ne želim da me itko tako potkrada. Svaki put po 5 kn i lijepo se napuni znamo već čija blagajna. Trebali ste na to svakako reagirati. Radije bih za tih 5kn uzela nekome čokoladu ili bombone pa i nepoznatog prolaznika razveselila nego ostavila na Tisku.
2016 12 05
Evo ja bila na Tisku i pitala, moja teta nema pojma.....šta reći....?
2016 12 05
E pa ako iz Tiska službeno odgovore da se može slati kovertom, isprintat ćemo si pokazivati djelatnicama! 🤓🤓🤓🤓🤓
2016 12 05
Ja upravo pitala, kaze da nema pojma nista o tome i da joj nitko nije ni spomenuo... :(
2016 12 05
I ja upravo pitala. Također nema pojma. Uglavnom, u iščekivanju službenog odg., @MilaElena.
2016 12 05
Lunass - platila sam na kraju 15 kn, ali sam zato čekala 40 minuta.... ;)))) GlowFat - čekala si samo 15 minuta?!? ;)))))) Ja 40 minuta!!! Očito smo isti dan bili na kioscima Tiska kad im ispunjeni obrasci preko interneta nisu funkcionirali.;)
2016 12 05
> Lunass: > > kanirpe: > > A što kad ti daju S kutiju i izdaju račun za 20,00 kn jer im je sustav u banani.... ?!?!?!? > > (uz to da sam ispunila obrazac preko interneta, koji nije prošao... pa sam ga ponovno ispunjavala na kiosku ručno.... pa se to sve slalo i ispunjavalo i dogovaralo preko 40 minuta.... pa sam se smrznula.... pa su svi iza mene gunđali i na prodavačicu i na mene... pa mi još izda račun na 20,00 kn.... ) > Ne bih platila S kutiju 20kn, ako postoji cjenik na kojem piše da je 15kn. Zahvalila bih se, uzela svoje stvari iz paketa i otišla. Možda nije ni do tete na Tisku, ali ne želim da me itko tako potkrada. Svaki put po 5 kn i lijepo se napuni znamo već čija blagajna. Trebali ste na to svakako reagirati. > Radije bih za tih 5kn uzela nekome čokoladu ili bombone pa i nepoznatog prolaznika razveselila nego ostavila na Tisku. U potpunosti se slažem zato postoji cjenik
2016 12 05
> Sovuljagica: > Evo ja bila na Tisku i pitala, moja teta nema pojma.....šta reći....? ni kod mene ne znaju niti ,ne daju osim dokumenata , to je izgleda nama slavoncima zabranjeno.
2016 12 06
Tisak mi je odgovorio: "Poštovani, zahvaljujemo Vam što ste nam se obratili. koverta je predviđena isključivo za slanje dokumenata, a radi sigurnosti same pošiljke. Zahvaljujemo na razumijevanju. S poštovanjem, Tisak" 😥😥😥😥😥 Dakle, ipak ovisi o tetama hoće li Vam poslati, me možemo im mahati papirom!
2016 12 15