Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

završni puder

Dakle,nikako da nađem idealan...imam 2 problema a to su jako svijetli ten i suha koža...često mi sama nijansa pudera odredi i vrstu pudera koji kupim a to se na kraju ne pokaže dobra kombinacija jer izgleda brašnasto. Preporuke?
2016 12 05
Cime se sluzis za nanos zavrsnog pudera? Kvalitetan kist tu odradi veci dio posla, kao i otresanje viska pudera s kista. Recimo, ja koristim Catriceov zavrsni puder (bijeli/proziran) preko Bourjois HM mixa u najsvjetlijoj nijansi i nikad nije brasnasto. Manje je vise! Zavrsni puder je tu da fiksira, a ne za betoniranje :D Bourjois HM je prilicno dobar za suhu kozu, usput, ako si zutog podtona. Ima polu-dewy finish i ne naglasava suha podrucja. Prekrivanje je blago, doduse.
2016 12 05
meni je bio odlican puder u kamenu Creme Puff ja mislim od MaxFactora, a sto se samog zavrsnog pudera koristim od maybellina i sasvim je ok
2016 12 05
@Cantor,imam dobar, široki kist i uvijek otresam višak...baš ću pogledati za taj Catrice bijeli/proziran @Vekica, Creme Puff sam koristila ali ne u kamenu već onaj u prahu i morala sam u njega dodati baby pudera jer mi je najsvijetliji bio pretaman i baš kod njega mi je bio najizraženiji taj brašnasti izgled..možda bi u kamenu bio bolji
2016 12 06
E da, ja koristim ovaj prvi kojeg je linkala Marie! Super je :D
2016 12 06