Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Masaža Zagreb

Cure zna li NETKO mozda neki salon sa dobrom masažom cijelog tijela, s tim da je osoba bas kvalificirana za masažu da nije samo tečaj u pitanju? 😊
2016 12 05
Rade sve vrste masaza u prolazu u frankopanskoj taman negdje gdje stane tram za smjer črnomerca. Zaboravila sam kako se zove jer sam isla prosle godine Uglavnom ja sam isla na sportsku masazu 2 puta i prezadovoljna sam.mladi ljudi koji se bave sportom i stvarno su kvalificirani. Na ponudi dana su imali ponudu mislim da je bo 80kn za sat i pol masaze. Cijelo tijelo i jos na kraju mozes izabrati da li zelis masazu vlasista. Osjecala sam se preporodeno ;) Nikako ne bih preporucila americki kiro. Puno para a nikakvi rezultati
2016 12 06
Hvala puno, išla sam na 2-3 masaže gdje su cure prošle samo tečaj masaže i uopce nisam bila zadovoljna, zato bas trazim nekog tko je kvalificiran, budem probala onda kod njih 😊
2016 12 06
Sto po tebi znaci kvalificirano? Da imaju fakultet fizioterapeuta? Takvi najcesce ne rade po beauty salonima. Svatko je prosao neki tecaj ili edukaciju, kasnije zavisi o tome koliko si zapravo dobar i koliko imas iskustva u poslu.
2016 12 06
Evo npr kvalificirano je ovo sto je lorenaMil rekla, bila sam na njihovoj stranici i pročitala o njima. U nekim salonima u kojima sam bila na masaži mogu reći da bi se sama bolje izmasirala kod kuće. A i ne mora nužno biti salon..
2016 12 07