Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imam li ja pravo??

Odustati od zamjene? Znači bila je u pitanju zamjena i ja sam odustala..nismo ni podatke razmjenile Objasnila sam joj zasto odustajem..ali ona to ne zeli prihvatiti O nikakom se obecanju ne radi ..nisam joj obecala
2016 12 07
imaš pravo, naravno ...pogotovo ako niste ni podatke razmjenile ...a tu negativnu što ti je ostavila ne smije ostaviti...javi se adminu ...:)
2016 12 07
Kresni i ti njoj negativnu pa da vidiš kako će tvoja nestati. baš to, ako niste ni podatke razmijenile, imaš svako pravo.
2016 12 07
A sto da joj napisem ..uopce mi se neda s njom raspravljati jer se pravi previse pametna a lijepo sam joj objasnila zastoo ..zasto se toliko naljutila nije mi jasno Pa bar sam joj rekla zasto ne zelim
2016 12 07
Cak mislim da ima dva profila
2016 12 07
Koliko znam nije dozvoljeno imati dva profila :o
2016 12 07
> fensi3322: > A sto da joj napisem ..uopce mi se neda s njom raspravljati jer se pravi previse pametna a lijepo sam joj objasnila zastoo ..zasto se toliko naljutila nije mi jasno > Pa bar sam joj rekla zasto ne zelim Svatko može od kupoprodaje i od zamjene odustati i to nije za negativnu. Ipak, napisala si joj razlog zašto si odustala od zamjene, a taj je da ćeš se s drugom curom mijenjati. Mogla si 1001 jedan drugi razlog navesti, a ne taj koji jesi, jer si je na taj način povrijedila.
2016 12 07
> katarinamartina: > > fensi3322: > > A sto da joj napisem ..uopce mi se neda s njom raspravljati jer se pravi previse pametna a lijepo sam joj objasnila zastoo ..zasto se toliko naljutila nije mi jasno > > Pa bar sam joj rekla zasto ne zelim > Svatko može od kupoprodaje i od zamjene odustati i to nije za negativnu. Ipak, napisala si joj razlog zašto si odustala od zamjene, a taj je da ćeš se s drugom curom mijenjati. Mogla si 1001 jedan drugi razlog navesti, a ne taj koji jesi, jer si je na taj način povrijedila. O sunce mu žarko! Pa ovdje se mora paziti na tuđe osjećaje više nego u kakvoj plačljivoj sapunici! Ako sam dobro shvatila, ovdje se preporučuje da bi bilo bolje lagati nego reći istinu - jer istina je povrijedila njezine osjećaje? O, kakva je to okrutnost, kakva strahota... reći otvoreno da ti se više sviđa neka krpica od neke druge osobe, pa ćeš se radije s njom mijenjati?! Pa došli smo dotle da ćemo morati strahovati od tužbi zbog duševnih boli prouzročenih time što smo neku krpu odlučile prodati ili mijenjati s nekim drugim :')
2016 12 07
Naravno da imaš pravo odustati od zamjene i naravno da je NadaMihaljević u pravu od prvog do zadnjeg slovca. Dobro jutro svima koji zbog odustajanja od zamjene ili je im je netko pred nosom kupio ono što su namjeravale nisu spremne potegnuti nož :s
2016 12 07
> supergirlR31: > Koliko znam nije dozvoljeno imati dva profila :o Dozvoljeno je :)
2016 12 07
Pošto je nova..možda nije upoznata sa pravilom da se za ovo ne ostavljaju povratne...nakon uzimanja podataka eventualno neutralna..
2016 12 07
> katarinamartina: > > fensi3322: > > A sto da joj napisem ..uopce mi se neda s njom raspravljati jer se pravi previse pametna a lijepo sam joj objasnila zastoo ..zasto se toliko naljutila nije mi jasno > > Pa bar sam joj rekla zasto ne zelim > Svatko može od kupoprodaje i od zamjene odustati i to nije za negativnu. Ipak, napisala si joj razlog zašto si odustala od zamjene, a taj je da ćeš se s drugom curom mijenjati. Mogla si 1001 jedan drugi razlog navesti, a ne taj koji jesi, jer si je na taj način povrijedila. Pa meni bolje da netko kaže : E oprosti nasla sam drugu haljinu (ako je već meni poslala upit, ja trebala mjeriti i javim mjere) , nego eto odjednom se više ne zna javiti ni odgovoriti na poruku : )
2016 12 07
ljudi HELLPPPP jel ima da neko prodaje ekstenzije na češljiće svijetlo smede ili plave da su od 100 grama pa na vise al za 300 kn
2016 12 07
> beta12: > ljudi HELLPPPP jel ima da neko prodaje ekstenzije na češljiće svijetlo smede ili plave da su od 100 grama pa na vise al za 300 kn Di gori? :') :') Imaš podforum..i teme kupujem/tražim :)
2016 12 07
> Brdosuza: > > beta12: > > ljudi HELLPPPP jel ima da neko prodaje ekstenzije na češljiće svijetlo smede ili plave da su od 100 grama pa na vise al za 300 kn > Di gori? :') :') ma vec nikako da nađem a stvarno mi hitno :S ahah > Imaš podforum..i teme kupujem/tražim :)
2016 12 07
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija