Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

grozan san

Nocas sam sanjala da dolazim doma s posla a muz lezi u krevetu kraj njega neka zenska.Pogledam bolje i vidim da je to cura koja je isla samnom u vrtic (nisam je vidjela od srednje). I tako počnemo mi svađu, cura ostane bez pola kose i odlazi puna modrica Moj dragi objašnjava kako se oni vec dugo vidaju i jeb...bas sam sad dosla ranije doma. Uglavnom, katastrofa.... I tako se ja fino probudim u 3.12 i opalim muza svom snagom u rebra Jel se vama dogadaju takve gluposti? Ono toliko je bilo stvarno da su mi emocije i zivci skocili na sto
2016 12 07
ne
2016 12 07
stvarno bas nikad? ja sam očito previše maštovita
2016 12 07
hahahhahaa...predobro :-) baš mi je ovo dan podiglo.. i ja znam tako grozne snove imat.. :-/
2016 12 07
Nisam već dugo sanjala nešto takvo Sad čitam značenje snova i ne sviđa mi se
2016 12 07
Znacenje snova. :') Zar smo opet u srednjem vijeku?
2016 12 07
x-) prejako.. al nije se dog meni samo sta sam ja u tom anu od te osobe bila negativac pa je bila ljuta na mene😀
2016 12 07
Hahahah, jadan dobio batina zbog sna.. Ali to je normalno hahaha A vjerujem i da si sad još uvijek ljuta na njega :')
2016 12 07
cantor nismo u srednjem vijeku,ali posvjest je jako vezana uz snove. ako ne vjerujes ne moraš ali ne trebas zločesto komentirati onda
2016 12 07
Ja unam bit ljuta nakon ludog sna, al još ga ne tučem..uglavnom se musim--))
2016 12 07
Tumacenje snova koje bi odradio psiholog (naglasak na psiholog, needucirana osoba to ne moze na svoju ruku) je daleko drukcije od "tumacenja snova" pomocu sanjarice. Univerzalna znacenja snova ne postoje. Sluzenje sanjaricom je na razini gatanja iz graha.
2016 12 07
Meni se to još nije dogodilo. .Al posjetilo me na ovo :-)
2016 12 07
U mom snu druga žena uvijek opere suđe i skuha mi kavu. Evo, nagovaram čovjeka da dovedemo još jednu hanumu u zajednicu, on neće. Ne znam što mu je :o
2016 12 07
Šta fali gledanju u grah? Evo, ja sad gledam u paštafažol i milo mi oko srca. A takve snove svatko ponekad ima. Nezgodno je ako sanjaš tako svog muža, a muža zapravo nemaš, pa ne znaš koga bi prebila :o
2016 12 07
Vjerujem da svaki san ima neko značenje, nije došao bezveze, jedino je teško do njega doći Stvari nam se vrzmaju po glavi, ljudi, događaji, želje, prošlost, neki strahovi i sumnje I sve se to po noći ispremiješa i dok mi lijepo spavamo neka nevidljiva gošća plete priču u našoj glavi Također mislim da se nije rodio taj psiholog koji bi protumačio nečiji san jer jednostavno ne postoje pravila za tumačenje OK, sanjam da letim, što bi to onda trebalo značiti???? Ali neka ste ga malo u rebra, radi preventive.... Pozdrav svim sanjalicama i želim im lijepe snove 8-)
2016 12 08
1 2