Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Netko iz Varaždina?

> Vekica: > > valeera: > > > RocknRoll: > > > Ajme šta ste razapeli ženu i šta joj vadite riječi iz konteksta. > > Ne razmijem što se izvadilo iz konteksta? Činjenica da smatra da će svaka "lezba" (citiram) past ničice pred nju i tražiti nešto više od prijateljstva za izlaske? > > To se iz zadnja dva posta gospođe da naslutiti. Pa ja pitam- zar smatra da ne postoje prijateljstva između straight i gay žena? Ako ne smatra- donekle razmijem njen zahtjev. > ''Činjenica da smatra da će svaka "lezba" (citiram) past ničice pred nju i tražiti nešto više od prijateljstva za izlaske?'' > Mislim da to uopce nije htjela reci, nego da se cisto njen post ne protumaci kao fini nacin da nadje partnericu na forumu. Po ovome sto je napisala nije sigurno rekla da se ne smiju javljati lezbike da nebi pomislile ko zna sta U tom slučaju, isprike.
2016 12 12
Ma ispalo je komično...bar meni. -))
2016 12 12
> Majalike: > Ma ispalo je komično...bar meni. -)) Istina i meni malo :p
2016 12 12
jaoooo fakat me napadate ,a za bezveze.... evo...po portalima se mogu nači dečki..ljubavnici...muževi..kaj god poželite...al nema društvene mreže di možeš stvarno naci prijateljicu..za kave,izlaske ,shoping...zato sam to bila navela mislec da me se krivo ne shvati.... e....takoc :D
2016 12 12
..i da ..naravno da nemam ništa protiv gay društva... i to ste krivo shvatile... pa se ja izvinjavam ,ako sam nekog povrijedila,zbilja mi nije bila namjera
2016 12 12
1 2