Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Netko iz Varaždina?

Tražim društvo za izlaske :) Nedugo se posvađala sa frendicom sa kojom sam puno izazila , pa mi fale izlasci. Ako ima koja žena imeđu 30 -45 godina koja bi vikendom izlazila nek se javi Isključivo me interesiraju izlasci , ne žene.
2016 12 11
> zrinka42: > Tražim društvo za izlaske :) > Nedugo se posvađala sa frendicom sa kojom sam puno izazila , pa mi fale izlasci. > Ako ima koja žena imeđu 30 -45 godina koja bi vikendom izlazila nek se javi > Isključivo me interesiraju izlasci , ne žene. :') :') :') :')
2016 12 11
????..što je tu smiješno?
2016 12 11
> zrinka42: > ????..što je tu smiješno? Pa kako se ispravljate "ne zanimjau me žene već izlasci", kao da bi netko pomislio na to.Zvuči kao nešto sa smokva.com :') :') :') :')
2016 12 12
Hahahah,pa napisala sam to da mi se ne javljaju slucajno lezbe :P
2016 12 12
> zrinka42: > Hahahah,pa napisala sam to da mi se ne javljaju slucajno lezbe :P Zato mi i smiješno :')
2016 12 12
> zrinka42: > Hahahah,pa napisala sam to da mi se ne javljaju slucajno lezbe :P Zar se gay žene ne smiju samo družiti sa drugim ženama? :P
2016 12 12
smiju..al ja bi isključivo frendicu za izlaske..imam dečka :P
2016 12 12
omg... ovo me podsjeća na izbrisanu temu o istospolnim zajednicama. Nemam snage za još jednu.
2016 12 12
> zrinka42: > smiju..al ja bi isključivo frendicu za izlaske..imam dečka :P Dakle sada ozbiljno. Moje pitanje je - zar mislite da se gay žene pale na sve žene ovoga svijeta i da ne mogu imati prijateljice? I ja imam dečka, a imam i gay prijatelje i prijateljice. Uglavnom, sretno u potrazi.
2016 12 12
ja sam ortodoks po pitanju zena + muskarac, ali ovo je bas bilo ruzno opcenito ta rijec "lezba".... kao sto je valeera rekla: sretno u potrazi
2016 12 12
Hmm..da, i meni je bilo čudno ovo isključivo izlasci ne žene..meni je zvučalo kao: "Uzet ću ženu, odvest je van ko privjesak,a onda bacit iz auta pred kućom, još samo da tarifu dogovorimo" ?????? Očito nitko ne bi ništa pomislio ni u kojem smjeru da nisi to napisala, bilo istospolno ili neistospolno ili bilo kako :') :') :') :') :')
2016 12 12
Ajme šta ste razapeli ženu i šta joj vadite riječi iz konteksta.
2016 12 12
> RocknRoll: > Ajme šta ste razapeli ženu i šta joj vadite riječi iz konteksta. Ne razmijem što se izvadilo iz konteksta? Činjenica da smatra da će svaka "lezba" (citiram) past ničice pred nju i tražiti nešto više od prijateljstva za izlaske? To se iz zadnja dva posta gospođe da naslutiti. Pa ja pitam- zar smatra da ne postoje prijateljstva između straight i gay žena? Ako ne smatra- donekle razmijem njen zahtjev.
2016 12 12
> valeera: > > RocknRoll: > > Ajme šta ste razapeli ženu i šta joj vadite riječi iz konteksta. > Ne razmijem što se izvadilo iz konteksta? Činjenica da smatra da će svaka "lezba" (citiram) past ničice pred nju i tražiti nešto više od prijateljstva za izlaske? > To se iz zadnja dva posta gospođe da naslutiti. Pa ja pitam- zar smatra da ne postoje prijateljstva između straight i gay žena? Ako ne smatra- donekle razmijem njen zahtjev. ''Činjenica da smatra da će svaka "lezba" (citiram) past ničice pred nju i tražiti nešto više od prijateljstva za izlaske?'' Mislim da to uopce nije htjela reci, nego da se cisto njen post ne protumaci kao fini nacin da nadje partnericu na forumu. Po ovome sto je napisala nije sigurno rekla da se ne smiju javljati lezbike da nebi pomislile ko zna sta
2016 12 12
1 2